مجتمع صوفیه خانه ای فرنیش شده در آلانیا

tehran
خرید ملک در ترکیه - آپارتمان
RH-13891-property

مجتمع صوفیه خانه ای فرنیش شده در آلانیا

مجتمع صوفیه خانه ای شیک فرنیش شده برای خرید در آلانیا است که در منطقه ای آرام واقع شده است و دارای امکانات فوق العاده ای است.

این مجتمع لوکس ، در یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری در منطقه کستل آلانیا واقع شده است. این منطقه دارای زیرساخت های بسیار خوبی است که فقط ۲۵۰ متر تا ساحل فاصله دارد.

فاصله بسیار کم این مجتمع با ساحل سبب شده است بتوان هم زمان از تماشای کوه و دریا لذت برد.

 مشخصات مجتمع صوفیه خانه ای فرنیش شده در آلانیا

این ملک ۸۰ متری  در سال ۲۰۱۵ بنا شده است و با فرنیش کامل از بهترین برندهای درجه یک ترکیه بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است.

این آپارتمان دارای یک اتاق خواب ، آشپزخانه ای لوکس با طیف گسترده ای از محصولات برقی ، بالکن بزرگ و سالن نشیمن دلباز می باشد.

قیمت این آپارتمان نوساز با مبلمان و لوازم نو برای فروش ۵۵۰۰۰ یورو می باشد.

امکانات مجتمع صوفیه خانه ای فرنیش شده در آلانیا

مجتمع صوفیه دارای امکاناتی مانند استخر روباز ، مرکز تناسب اندام ؛ سونا ، پارکینگ ، حمام ترکی ، ژنراتور ، آلاچیق و اتاق تابستانی برای استراحت ، محوطه ،  پارکینگ و باربیکیو می باشد.

این مجموعه ، با نظارت تصویری ۲۴ ساعته و نگهبانی دارای امنیت بالایی است.

این خانه شیک و لوکس در فاصله ۱ کیلومتری مرکز شهر آلانیا و ۲۴ کیلومتری فرودگاه قرار دارد . دسترسی آسان به مدارس ، مراکز درمانی و بانک ها از امتیازات این مجتمع می باشد.

مجتمع صوفیه تنها ۲۵۰ متر با ساحل و رستوران ها فاصله دارد که سبب شده است  بهترین موقعیت برای زندگی ساحلی مهیا باشد. لازم به ذکر است که  سوپرمارکت و مرکز خرید  در فاصله  ۲۰۰  متری آن واقع شده اند.

Property on the map

Similar properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE