آپارتمان های یک خوابه در آوسالار، آلانیا

tehran
خرید ملک در ترکیه - آپارتمان
RH-13815-property

آپارتمان های یک خوابه در آوسالار آلانیا

آپارتمان های یک خوابه در آوسالار ، آلانیا با استفاده از بهترین و مقاوم ترین مصالح مدرن دنیا و همچنین استفاده از بهترین عایق های صوتی و حرارتی ساخته شده اند.

این پروژه یکی از رو به رشدترین پروژه های مسکونی در آلانیا به شمار می رود. امکانات منحصر به فرد و مناظر دیدنی در این پروژه یک زندگی سرشار از رفاه و آرامش را در تمام روزهای سال برای صاحبان آن فراهم می کند.

ویژگی های آپارتمان های یک خوابه در آوسالار، آلانیا

این پروژه فوق العاده در یکی از مناطق زیبای آلانیا در نزدیکی دریا در حال ساخت می باشد. مساحت آپارتمان های این پروژه ۴۷-۶۰ متر مربع

می باشد. آشپزخانه آن ها اپن بوده و پوشش کف آن ها لامینت و کاشی سرامیک می باشد. از دیگر ویژگی های این پروژه می توان راه پله ها و پله های پوششیده شده با سنگ مرمر و گرانیت را نام برد. این آپارتمان ها دارای استخر روباز و سر پوشیده هستند. لازم به ذکر است تاریخ اتمام پروژه  ۲۰۲۰/۱۲ می باشد.

دیوارهای این آپارتمان ها با رنگ ساتن ضدآب رنگ شده اند و کف آن ها از سرامیک و پارکت با کیفیت بالا ساخته شده اند.

درب ورودی آن ها از جنس استیل باکیفیت بالا است. آشپزخانه این آپارتمان ها اپن است و دارای فر ، اجاق گا ز، هود و کابینت های مدرن است.

ویژگی های منطقه آپارتمان های یک خوابه در آوسالار، آلانیا

آپارتمان های یک خوابه در آوسالار ، آلانیا  دارای امکانات مهمی مانند امکانات خرید ، مدارس ، داروخانه ها و رستوران ها هستند. دسترسی این آپارتمان ها با مرکز شهر آلانیا با اتوبوس راحت است و اتوبوس های منظمی سر ساعت مقرر دارند.

فاصله این پروژه تا دریا ۷۰۰.۰ متر ، تا مرکز شهر ۱.۰ کیلومتر و تا سوپر مارکت ۱۰۰.۰ متر می باشد.

Property on the map

Similar properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE