آپارتمان ارزان و لوکس کاسا بیانکا آلانیا ترکیه

tehran
خرید ملک در ترکیه - آپارتمان
RH-13841-property

آپارتمان  لوکس کاسا بیانکا آلانیا ترکیه

پروژه کاسا بیانکا (Casa Bianca) ، یک مجموعه آپارتمان ارزان و لوکس با اقساط ۵ ساله است  که سال  ۲۰۱۷  کار ساخت آن  به پایان رسیده است.

کاسا بیانکا در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است و تنها ۱۵۰ متر با ساحل و رستوران ها فاصله دارد. لازم به ذکر است که  سوپرمارکت و مرکز خرید در فاصله  ۲۰۰  متری آن واقع شده است.

مشخصات آپارتمان لوکس کاسا بیانکا آلانیا

این پروژه دارای ۱۰ طبقه و ۵۷ واحد می باشد به طوری که ۵۳ واحد آن دارای یک اتاق خواب ، دو واحد آن دارای دو اتاق خواب و دو واحد دیگر آن دارای سه اتاق خواب می باشد.

متراژ واحد های آپارتمانی یک خوابه بین ۶۰ تا ۷۰ متر مربع ، واحد های آپارتمانی دو خوابه ۱۲۳ متر مربع و واحد های آپارتمانی سه خوابه ۱۸۵ متر مربع می باشد.

قیمت آپارتمان های یک خوابه که دارای یک حمام می باشند از  ۷۱.۵۰۰ € شروع می شود. قیمت آپارتمان های دو خوابه که دارای دو حمام می باشند نیز از  ۱۶۹.۰۰۰ € شروع می شود. قیمت واحد های آپارتمانی سه خوابه نیز که مانند واحدهای دو خوابه دارای دو حمام می باشد از ۱۹۹.۰۰۰ € شروع می شود.

امکانات آپارتمان لوکس کاسا بیانکا آلانیا

 آپارتمان های کاسا بیانکا دارای امکاناتی مانند استخر رو باز ، بار کنار استخر ، الاچیق و باربیکیو هستند. لازم به ذکر است که در داخل ساختمان سالن فیتنس با تجهیزات ، جکوزی مدرن ، سونا ، اتاق ماساژ ، لانژ بار ایتالیا ،  سیستم ماهواره مرکزی پیشرفته ، اینترنت مرکزی ، ژنراتور ، نگهبانی  ۲۴  ساعته و سرایدار پیش بینی شده است.

در داخل نیز آپارتمان ها با کف گرانیت درجه یک ، درب ورودی ضد سرقت ، پنجره های دو جداره ، کابینت های درجه یک و یونیت سرمایشی و گرمایشی تجهیز شده اند.

 لازم به ذکر است کلیه واحدهای کاسا بیانکا دارای گارانتی ۵ ساله می باشند.

 خرید اقساطی این آپارتمان ها تا ۵ سال بدون سود می باشد و هزینه های اقامت در هتل و بلیط رفت و برگشت برای خریداران توسط شرکت سازنده آن تقبل شده است.

Property on the map

Similar properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE