آپارتمان های اوبا آلانیا داخل مجتمع مدرن

tehran
خرید ملک در ترکیه - آپارتمان
RH-13794-property

آپارتمان های اوبا آلانیا داخل مجتمع مدرن

آپارتمان های اوبا آلانیا در یک مجتمع لوکس و مدرن واقع شده اند. استخرهایی در فضای باز ، پارک آبی ، استخر سرپوشیده ، سرایداری و نظافت ، خدمات پزشکی و امکانات خرید برای آن پیش بینی شده است.

از آپارتمان های یک خوابه گرفته تا آپارتمان های بزرگ خانوادگی با دو اتاق خواب و سه اتاق خواب گزینه های مختلف در دسترس ساکنان آن است. همه خانه ها مجهز به آخرین فن آوری هستند.

ساحل این منطقه بسیار تمیز و طبیعی است و برای خانواده ها و کودکان بسیار مناسب است.

ویژگی های آپارتمان های اوبا آلانیا

آپارتمان های اوبا آلانیا با طراحی مدرن و استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه ساختمانی و داشتن تمامی امکانات تفریحی رفاهی در خود مجموعه که با منظره زیبای دریا کامل می شود دنیایی جدید را برای داشتن یک زندگی عالی به شما معرفی می کند.

مساحت آن هاا ز ۷۰ تا۱۸۵ مترمربع می باشد و پوشش کف آن ها کاشی سرامیک می باشد. تعداد بالکن و توالت آن ها از یک تا سه عدد متغیر می باشد.

این آپارتمان ها دارای استخر روباز و سر پوشیده می باشد تاریخ اتمام پروه ۲۰۲۰/۶ می باشد.

امکانات پروژه آپارتمان های اوبا آلانیا

این پروژه زیبا یکی از لوکس ترین سازه های مسکونی در منطقه آلانیا است که دارای مسیرهای پیاده روی ، استخر سرپوشیده ، دوربین مدار بسته ، آلاچیق و حمام ترکی است.

این پروژه در منطقه حفاظت شده واقع شده است که دارای نگهبان ۲۴ ساعته می باشد.

از دیگر امکانات این منطقه می توان فضاهای سبز بزرگ و محوطه سازی شده و مکان هایی مخصوص برای فعالیت های اجتماعی و تفریحی مختلف را نام برد.

این پروژه در اوبا آلانیا واقع شده است. امکانات رستوران و سنا و سالن ورزشی نزدیک است. فاصله این پروژه تا دریا ۱.۵ کیلومتر ، تا مرکز شهر ۱.۰ کیلومتر و تا فرودگاه ۳۰.۰ کیلومتر می باشد.

Property on the map

Similar properties

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE