آپارتمان نپتون یک خوابه در آلانیا

tehran
خرید ملک در ترکیه - آپارتمان
RH-13856-property

آپارتمان نپتون یک خوابه در آلانیا

آپارتمان نپتون یک آپارتمان یک خوابه مبله و ارزان قیمت است که در آلانیا واقع شده است و یک گزینه مناسب برای خرید و سرمایه گذاری می باشد.

با توجه به اینکه قیمت این آپارتمان۴۵.۰۰۰ € می باشد برای افرادی که به دنبال خانه ای ارزان جهت ایام تعطیل هستند بسیار مناسب است.

این مجتمع در یکی از بهترین مناطق توریستی شهر آلانیا واقع شده است که با مرکز شهر تنها ۱ کیلومتر فاصله دارد. سال ساخت این آپارتمان ۲۰۱۳می باشد.

یکی از مزایای این مجموعه نزدیکی به مغازه ها ، رستوران ها ، بانک ها و داروخانه ها می باشد.

مشخصات آپارتمان نپتون یک خوابه در آلانیا

مساحت آپارتمان نپتون ۶۵ متر مربع می باشد که شامل یک اتاق خواب بزرگ ، آشپزخانه نورگیر ، سالن پذیرایی ، حمام لوکس و بالکن مناسب برای استراحت و گرفتن حمام آفتاب است.

آپارتمان نپتون در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است به طوری که مسافت آن تا مرکز شهر۱  کیلومتر می باشد. مسافت این آپارتمان تا ساحل ۵۰ متر و تا فرودگاه ۲۰ کیلومتر است. لازم به ذکر است که سوپرمارکت و مرکز خرید  در فاصله  ۱۵۰  متری آن واقع شده است.

امکانات آپارتمان نپتون یک خوابه  در آلانیا

این ملک که در یک موقعیت بسیار خوب است دارای استخر زیبا در فضای باز ، حیاط گل کاری شده و نگهبانی شبانه روزی است.

این آپارتمان در داخل نیز با سرامیک درجه یک پوشیده شده است. پنجره های دو جداره ، کابینت های درجه یک و سیستم سرمایشی از دیگر امکانات این آپارتمان است.اثاثیه این آپارتمان کیفیت بسیار بالایی دارند و تقریبا نو می باشند.

Property on the map

Similar properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE