آپارتمان مجلل آلانیا با یک مجموعه کامل مبلمان و لوازم

tehran
خرید ملک در ترکیه - آپارتمان
RH-13827-property

آپارتمان مجلل آلانیا با یک مجموعه کامل مبلمان و لوازم

آپارتمان مجلل آلانیا با یک مجموعه کامل مبلمان و لوازم سه خوابه است و به دلیل مجاورت با بیمارستان بزرگ ، دانشگاه و سالن ورزشی یک ملک ایده آل است.

این آپارتمان فوق العاده زیبا با مساحت ۱۰۰ مترمربع با آشپزخانه جدا ، استخر روباز ، پوشش کف کاشی سرامیک و پارکینگ فضای باز در سال ۲۰۰۵ در شهر زیبای آلانیا در نزدیکی دریا ساخته شده است.

لازم به ذکر است که ساحل در این منطقه بسیار دیدنی می باشد و برای خانواده ها بسیار مناسب است.

موقعیت آپارتمان مجلل شهر آلانیا

 آپارتمان مجلل شهر آلانیا در منطقه ای احداث شده است که دارای مسیرهای پیاده روی ، محوطه سازی و سالن ورزشی می باشد.

این آپارتمان در شهر آلانیا واقع شده است و با داشتن نگهبان ۲۴ ساعته در یک منطقه حفاظت شده قرار دارد و فاصله آن تا دریا ۶۰۰.۰ متر ، تا مرکز شهر ۳۰۰.۰ متر ، تا ایستگاه حمل و نقل عمومی ۲۰۰.۰ متر و تا سوپر مارکت ۱۰۰.۰ متر است.

این آپارتمان ، دسترسی آسانی به مرکز فروش آلانیا و فرودگاه دارد و از یک طرف به سمت دریا ، از یک طرف به سمت کوه و از طرف دیگر به سمت شهر است.

امکانات آپارتمان مجلل شهر آلانیا

آپارتمان مجلل شهر آلانیا ، دارای امکانات رفاهی بسیار عالی بوده و دارای سیستم های تهویه مطبوع ، مجموعه ای کامل از مبلمان و تجهیزات ، اینترنت بی سیم و (Wi-Fi) ، آنتن های ماهواره ای مرکزی و کلیه وسایل آشپزخانه از جمله ماشین ظرفشویی است.

امکانات خرید ، آموزش و امکانات پزشکی ، محوطه های زیبا و پارک ، زمین بازی کودکان و خدمات عالی حمل و نقل عمومی از دیگر امکانات این آپارتمان است.

این آپارتمان دارای آسانسور است و راه پله ها و پله های پوششیده شده با سنگ مرمر و گرانیت و سقف کاذب نمایی ویژه به آن بخشیده است.

این آپارتمان یک ملک ایده آل برای تعطیلات یا زندگی در تمام طول سال است.

Property on the map

Similar properties

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE