جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

اجاره آپارتمان در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹

جهت انتخاب و اجاره آپارتمان در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک نود همراه باشید و بهترین ، مناسب ترین و به صرفه ترین خانه و مسکن را اجاره نماید.

شهر زیبا و لوکس آلانیا در فاصله یک و نیم ساعتی از آنتالیا ، شهری رویایی و تماشایی با شرایط مناسب برای زندگی ، کار و تفریح مقصد گردشگران خارجی از جمله ایرانیان و افراد روسی است. بیشترین سرمایه گذاری خارجی در ترکیه در زمینه املاک و در خرید آپارتمان در آلانیا است. عوامل محیطی و فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی مختلف دست به دست هم داده و بازار املاک آلانیا را گرم و پر رونق کرده است و سرمایه گذاری در امور املاک را به یکی از سودمندترین شیوه های سرمایه گذاری بدل کرده است. برای اجاره آپارتمان در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک نود در  ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا ترکیه

چگونگی اجاره ملک در آلانیا

  • قرارداد اجاره خانه در ترکیه در دفاتر اسناد رسمی ثبت می شود و حضور مستاجر و مالک در موقع عقد قرارداد الزامی است.
  • صاحب خانه ، هزینه کمیسیون و عقد قرارداد و اجاره بها را از مستاجر دریافت می کند.
  • مقدار پول پیش معادل دو برابر هزینه اجاره بهای سالانه خانه است که در زمان عقد قرارداد دریافت می شود.
  • اجاره بهای سالانه  به صورت کلی در هنگام بستن قرارداد دریافت می شود مگر این که توافق دیگری بین طرفین برقرار کرد.  

اجاره آپارتمان های لوکس و مرفه مبله و بدون مبله

در مرکز و مناطق مختلف آلانیا آپارتمان های لوکس تازه ساخت با امکانات و تجهیزات فراوان به صورت مبله و بدون مبله اجاره داده می شود. هزینه اجاره این آپارتمان ها با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط و ویژگی های ملک و منطقه آن و میزان دسترسی به مراکز مختلف سیاسی و تجاری متفاوت است.

 برای اطلاع از هزینه اجاره خانه های مختلف در مناطق گوناگون آلانیا می توانید با مشاوران املاک ۹۰ تماس بگیرید و اطلاعات به روز و دست اول دریافت نمایید.

اجاره آپارتمان در آلانیا

قیمت اجاره آپارتمان در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹

عوامل زیادی در قیمت اجاره آپارتمان در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹ دخالت دارند. دسترسی به مرکز شهر ، منطقه ملک ، موقعیت جغرافیایی ، شرایط و امکانات و تجهیزات ساختمان ، تعداد اتاق های خواب و سطح زیربنای ملک و … در قیمت املاک تاثیر می گذارند. برای همین نمیتوان در یک متن اینترنتی در رابطه با قیمت اجاره یا خرید املاک اظهار نظر کرد.

به صورت کلی ، قیمت اجاره آپارتمان در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹ از ۱۰۰۰ لیر تا ۳۵۰۰ لیر در سال متغیر است. جهت کسب اطلاع به روز و دست اول در رابطه با قیمت اجاره آپارتمان در آلانیا با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و اطلاعات جامع و به روز به دست آورید.

مشاورین املاک نود در رابطه با املاک ترکیه تجربه و تخصص دارند و می توانند ؛ اطلاعات ملکی مفصل و به روز در رابطه با خرید خانه و اپارتمان ، اجاره مسکن سالانه و موقتی و شرایط خرید ملک در ترکیه به شما ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE