جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه

ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه

با ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه در این مقاله آشنا شوید و بدون نیاز به سرمایه کلان کسب و کار خود را در ترکیه رونق دهید و به یک سود دهی عالی دست پیدا کنید.

یافتن شغل و تامین امرار معاش از جمله معضلاتی است که عده زیادی در سراسر جهان با آن دست و پنجه نرم می کنند. ترکیه به علت موقعیت استراتژیکی و قرار گرفتن در بین کشورهای آسیایی و اروپایی از فرصت های عالی برای راه اندازی کسب و کار جدید بدون نیاز به سرمایه کلان برخوردار است.

برای داشتن کسب و کاری با درآمد عالی کافی است باور کنید که شما هم می توانید از پس یک کار خوب و با درامد عالی بر بیاید و در رضایت و رفاهی مالی کامل به سر ببرید. توجه به موارد ریز اما کاربردی شما را به هدفتان نزدیک می کند. پس در این مطلب با ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه آشنا شوید و به توانمندی های خود ایمان بیاورید.

همچنین بخوانید: فرصت های شغلی برای ایرانیان مقیم ترکیه- کار در ترکیه

امرار معاش و راه اندازی کسب و کار در ترکیه

اگر بدون سرمایه گذاری اقدام به امرار معاش کنید دو راه پیش رو دارید. یا در ازای دریافت دستمزد کار می کنید و یا این که برای خودتان کار می کنید و کسب و کار خودتان را راه اندازی می کنید.

مواظب باشید کار بدون مجوز در ترکیه جرم محسوب می شود و پیگرد قانونی دارد. بنابراین قبل از هر اقدامی درخواست کار قانونی بدهید. با دریافت اجازه کار قانونی شما نیز چون سایر شهروندان ترکیه ای از حق و حقوق شهروندی مثل بیمه و خدمات درمانی و دستمزد برابر برخوردار خواهید شد.

اجازه کار و امرار معاش با دریافت دستمزد در ترکیه

 پس از این که به ترکیه وارد شدید و درخواست اجازه کار را دادید، شش ماه طول می کشد تا اجازه کار برای شما صادر شود. اجازه کار را به کارفرما می دهند نه به فرد دستمزد بگیر. بنابراین اگر دنبال یافتن کار با دستمزد هستید باید جستجو را برای یافتن فرصت کاری آغاز کنید. پس از توافق با یک کارفرما به عنوان متقاضی دریافت کار ، کارفرما مراحل قانونی مجوز کسب و کار را انجام می دهد.

مواظب باشید در شهری که اقامت دارید درخواست کار بدهید. چون مجوز کار در یک شهر برای کار در شهر دیگر به کار نخواهد آمد.

ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه

دریافت مجوز کار به عنوان کارفرما در ترکیه

اگر مایل بودید خود اشتغالی کنید و کسب و کار خود را راه اندازی نماید به عنوان کارفرما درخواست کار می دهید. با توجه به کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید ، طرح کسب و کار خود را به اداره کار ترکیه در همان شهری که اقامت دارید می دهید. پس از بررسی طرح شما نتیجه به شما ابلاغ خواهد شد.

با دریافت مجوز آنگاه شما می توانید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید. در ادامه ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه را به شما معرفی می کنم.

ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه

۱-­ به عنوان مترجم مشغول به کار شوید.

برای زندگی و کار در ترکیه ضروری است که با زبان ترکی آشنا باشید. اگر غیر از زبان ترکی با زبان دیگری آشنایی دارید ، می توانید به عنوان مترجم همان زبان در ترکیه مشغول به فعالیت شود. کار مترجمی را به دو شیوه شفاهی و نگارشی می توانید انجام دهید.

۲-­ به عنوان کارگر ساده کار کنید

کارگر ساده نیاز به مدرک و سرمایه ندارد. اما دستمزد آن کم است. اگر بتوانید کارگر دائم در یک مکان دولتی یا خصوصی شوید ، شانس بیشتری خواهید داشت.

ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه

۳-­ گارسون شوید

می توانید در هتل ها و رستوران های ترکیه به عنوان گارسون مشغول فعالیت شوید. رستوران ها در ترکیه رونق زیادی دارند و برای این کار به شما دستمزد خوبی اعطا می شود.

۴-­ در زمینه تخصص و دانش خود مشغول شوید

اگر مهارتی دارید در هر زمینه ای که دانش ، تخصص و مهارت دارید ، مشغول به کار شوید. سرآشپز ، برق کار ، بنا ، کاشی کاری ، مهندسی ، طراحی و حتی در زمینه مشاوره و راهنمایی افراد می توانید مشغول فعالیت شوید. تخصص و مهارت خود را دست کم نگیرید ، دانش و مهارت چیزی است که همیشه و همه جا کاربرد مفید دارد.

۵-­ فروشنده یک فروشگاه و مکان تجاری شوید

اگر فن بیان بسیار عالی دارید خیلی از کارها را در زمینه روابط عمومی و تجارت می توانید با موفقیت انجام دهید.

۶-­ می توانید در زمینه حسابداری فعالیت کنید.

شرکت های تجاری زیادی در ترکیه مشغول فعالیت هستند. اگر در زمینه حسابداری تخصص دارید ، ترکیه مکان مناسبی برای رونق کار شما خواهد بود.

۷-­ مدرس آموزشگاه شوید

می توانید زبان خود را به مردم ترکیه یاد دهید. برعکس آن هم ممکن است می توانید زبان ترکی را به ایرانیان مقیم ترکیه بیاموزید.

۸-­ می توانید در یک سایت اینترنتی کار کنید

در فضای مجازی بسیاری از کسب و کارهای تازه شکل گرفته است که می توانید در زمینه تخصص خود در اینترنت به فعالیت بپردازید.

 

ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه

۹-­ کسب و کار خانگی راه اندازی کنید

خیلی از کارهای خانگی مثل تهیه خوراک محلی ، تهیه ترشی جات ، تهیه لوازم زینتی و صنایع دستی و خیلی کارهای دیگر و هنرهای ریز وجود دارد که می توانید از هنر خود برای امرار معاش و کسب درآمد استفاده کنید.

۱۰-­ راننده شوید

اگر مجوز رانندگی دارید ، با خودرو خود و یا با دریافت دستمزد روی خودرو دیگران کار کنید.

در این متن با ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه آشنا شدید. کسب و کارهای فراوان دیگر در ترکیه وجود دارد که در این مطلب به آن ها اشاره نشده است. با توجه به توانایی های شخصی خود و با توجه به دانش و مهارتی که دارید ، خیلی راحت می توانید در کشور ترکیه در زمینه تخصص خود به فعالیت بپردازید.

در رابطه با ده کار ساده بدون نیاز به سرمایه گذاری در ترکیه و هر نوع فعالیت دیگر که نیاز به سرمایه گذاری اندک دارد و شما تجربه آن را داشته اید ، نظر و تجربه واقعی خود را با ما در سایت املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE