جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

تفریح و سرگرمی های هیجان انگیز کوشی آداسی را بشناسید

سرگرمی و سرگرمی هیجان انگیز در کوش آداسی

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید ، با تفریح و سرگرمی های هیجان انگیز کوشی آداسی آشنا شوید و سفری شاد و بسیار هیجان انگیز به این شهر داشته باشید.

استان آیدین و به ویژه شهر کوش آداسی به علت قدمت و پیشینه بسیار درخشان اقتصادی و سیاسی خود در طول دوران های گذشته و قرار گرفتن  بندر و خلیج ترکیه در این منطقه ، مکانی بسیار دلپذیر و فرح بخش برای گردشگری است. امکان تاریخی ، آثار به جا مانده از معماری های گذشته در شهرهای اِفِسوس ، ترووا ، معبد آرتیمیس ، شهر قدیمی سلجوگ ، پرگامون ، جزیره کبوتر و هزاران جاذبه گردشگری دیگر در شهر باستانی کوش آداسی بر رونق صنعت گردشگری در آن منطقه افزوده است.

همچنین بخوانید: با شرایط آب و هوایی کوش آداسی آشنا شوید

امکان تفریحی و ورزش های هیجانی کوش آداسی

 تمام شهر کوش آداسی را سواحل جذاب و زیبا با امکانات رفاهی تفریحی بسیار مهیج اشغال کرده است. وجود سواحل موجب شده در زمینه  تفریح های آبی سرمایه گذاری های کلان در این مناظق صورت بگیرد. امروزه در این شهر بسیار زیبا و آرام ساحلی ترکیه ، امکانات تفریحی فراوان در سواحل و پارک های آبی تدارک دیده شده و مسافران و گردشگران داخلی و خارجی با سفر به این شهر سفر خاطره انگیزی را پشت سر خواهند نهاد. اگر قصد سفر به ازمیر و کوش آداسی را دارید قبل از سفر با تفریح و سرگرمی های هیجان انگیز کوش آداسی آشنا شوید و با آگاهی و دانش قبلی سفری منظم و برنامه ریزی را تجربه کنید.

ساحل شنی کادینلار دنیزی

 در بخش جنوب شهر ساحل شنی کادینلار دنیزی واقع شده است. اسکله های موجود در بلوار به موازات ساحل جذابترین مکان این ساحل است. امکانات تفریحی هیجان انگیز و ورزش های آبی مانند : شنا ، غواصی ، اسکی روی آب ، کشتی سواری ، قایق سواری و تور کشتی گشتی دو ساعته با کشتی های کوچک در آب های گرم دریای اژه از تفریح های مفرح و اذت بخش این ساحل است. در تور با کشتی گه گاه در مسیر کشتی توقف می کند. در زمان توقف می توان از کشتی خارج شد و چند شیرجه به آب دریا یزنید و با وارد شدن به کشتی ، نهاری مفصل به رگ ها بزنید.  

تفریح و سرگرمی های هیجان انگیز کوشی آداسی

پارک آبی کوش آداسی

پارک آبی با کلی امکانات تفریحی مهیج مانند؛ سُرسُره های مواج و طویل ، تونل آبی با موج های خروشان و وحشی ، استخر برای شنای بزرگ سال و کودک و امکاناتی دیگر موجود است. گردشگران با تفریح های بسیار شاد و هیجانی در این پارک لذت بخش ترین اوقات عمر خود را یپری خواهند کرد.

پارک آبی آکوا فانتازیا و پارک آبی آدالند

پارک آبی آکوا فانتازیا و پارک آبی آدالند دو پارک موجود در شهر با امکانات رفاهی و تفریحی فراوان هستند. پارک آبی آدالند به روز تر و مجهز تر است. سرسرهای آبی ، استخر شنا برای بزرگسال و کودک ، استخر موج های خروشان  که در هر ساعت یک ربع موج مصنوعی ایجاد می کند، دو سرسره بسیار طویل و رودخانه وحشی با کلی امکانات و تجهیزات تفریحی مفرح و شاد گردشگران زیادی را به سمت جود جذب می کند.

پارک آبی ، دلفیناریوم و پارک دریایی سه بخش پارک آبی آدالند هستند. در پارک آبی شنا و تفریح با تجهیزات مکانیکی بسیار پیشرفته مانند ، پارایل و ساتل و غیره برقرار است. در دلفیناریم می توانید به دلفین ها غذا بدهید و یا با آن ها عکس بندازید. در پارک دریایی نیز می توانید در آکواریوم پر از ماهی شنا کنید. از رودخانه وحشی گذر نمایید و از نمایش کوروکودیل های وحشی لذت ببرید.

جزیره کبوتر

جزیره کبوتر در دوره های گذشته مکانی استراتژیک برای محافظت از شهر بوده و امروزه به مکانی گردشگری با ورزش های شاد و هیجان انگیز تبدیل شده است. ورزش های هیجانی چون ؛ چت اسکی ، اسکی روی آب ، پارازایلینگ (چطربازی با قایق موتوری) در سواحل این جزیره برفرار است و توریست ها روز بسیار شادی را در این جزیره سپری خواهند کرد.

سرگرمی و سرگرمی هیجان انگیز در کوش آداسی

ساحل بانوان

از تفریح و سرگرمی های هیجان انگیز کوش آداسی تفریح در سواحل آن است. سراسر شهر را سواحل دریای اژه فرا گرفته است. در بین ساحل و پلاژهای فراوان موجود ساحل بانوان از نظر تفریح و گردش بی نظیر است. امکانات رفاهی و تفریحی این ساحل موجب شلوغ بودن آن در بیشتر اوقات شده است. امکانات ورزشی و رفاهی این ساحل و خوراک های موجود در رستوران های با شکوه آن لذت سفر مسافران را چندین برابر می کند.

پلاژ گورچین آداسی ، پلاژ ییلانچی بورنو و پلاژ کالاماکی

در سواحل این شهر زیبا و آرام چندین پلاز با امکانات تفریحی بسیار مهیچ چون ، شاتل ، پاراسل ، ، جت اسکی ، فلای بورد ، قایق بادی ، قایق سواری ،  رافتینگ و شنا و غواصی در آب دریا موجود است. با اقامت در این پلاژها علاوه بر استراحت و گردش می توانید با شرکت در تفریح های بسیار هیجانی روز پر از لذت و شادی را تجربه کنید.

چشمه آب گرم یاوان سو (چیبان) ، آب گرم ونوس  آب گرم کوزل چاملی

در این شهر ساحلی چندین چشمه آب گرم معدنی با خاصیت شفا بخشی موجود است. گردشگران زیادی برای با استفاده از آب تنی و شنا در این چشمه های آب گرم لذت و تفریح را همراه با شفا و سلامتی تجربه می کنند. دردهای عضلانی و روماتیسمی ، کمبود مواد معدنی و بسیاری از بیماری های ناشی از کمبود املاح معدنی و یا درد های شدید با آبتنی در آب چشمه های آب گرم شفا خواهد یافت.

چیپ سافاری کوش آداسی

یکی دیگر از تفریح و سرگرمی های هیجان انگیز کوش آداسی موتور و چیب سواری با سافاری است. می توانید با چیب سافاری از تپه ماهورهای اطراف شهر به بالای تپه ای در اطراف شهر حرکت کنید و از جاذبه های طبیعی ، دشت های سرسبز و خرم اذت ببرید و با گذشتن از روی ناهمواری ها و دره های صعب العبور و کانال های آب هیجان واقعی را تجربه نمایید. رانندگی با جیب سافاری و موتور سافاری به تجربه و نخصص ویزه نیاز ندارد و هر کس می تواند ان را امتحان کند.

سرگرمی و سرگرمی هیجان انگیز در کوش آداسی

آبتنی در آب سرد غار زئوی

غار زئوی آخرین توقفگاه چیب سافاری است.آب معدنی و بسیار شفاف این غار آن را مناسب آب تنی با خواص شفا دهی کرده است. پس از سافاری با چیب می توانید خود را در آب سرد غار زئوی بیاندازید و مهیج ترین لحضات عمر خود را بگذرانید.

اسب سواری در ساحل روستای پامجوک

یکی دیگر از تفریح و سرگرمی های هیجان انگیز کوش آداسی اسب سواری در ساحل روستای پامجوک است. می توانید سوار بر اسب وارد آب شوید ، از آب بیرون بیاید و در باغ های خرم و ساحل روستا اسب سواری را تجربه نمایید.

حمام ترکی

در این شهر می توانید به یک حمام ترکی بروید و تجربه ای ویژه از حمام و ماشاژ راتجربه کنید. ماشاژهای فوق العاده موجود در حمام ترکی خستگی چند ساله را از تن آدم بیرون می ریزد. پس از ماساژ یک لایه از پوست خود را خواهید انداخت و پوستی تازه و درخشان را خواهید داشت.

سرگرمی و سرگرمی هیجان انگیز در کوش آداسی

در شهر کوش آداسی زمینه برای تفریح های گوناگون و مفرح به وفور موجود است که می توانید چندین روز را در این شهر به سرگرمی و تفریح های بسیار هیجان انگیز بگذرانید. در سفر به ترکیه کوش آداشی و مناطق گردشگری و تفریحی آن را به یاد داشته باشید و سفر بسیار شادی را تجربه نمایید. در پایان خاطرات خود را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE