جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

چگونگی یافتن کار برای اتباع خارجی در قبرس

کار برای اتباع خارجی در قبرس

اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر در یک کشور اروپایی هستید ، با چگونگی یافتن کار برای اتباع خارجی در قبرس آشنا شوید و راهی مطمئن برای کسب درآمد بیابید.

داشتن درآمد برای تامین مایحتاج زندگی ضرورتی انکار ناپذیر است. پرداختن به کار علاوه بر افزایش تولید و تامین نیازهای مادی ، نیازهای معنوی انسان را نیز پوشش می دهد. به گفته کارشناسان امور اجتماعی بسیاری از بزه کاری و ناهنجاریهای اجتماعی و شخصیتی از بیکاری نشات می گیرد. در دنیای امروز اقتصاد حرف اول را می زند. اگر زندگی انسان از نظر مادی و رفاه اقتصادی تامین نباشد ، فضا برای هزاران درد و مرض روحی و اجتماعی باز می شود.

فردی که نیازمند باشد ، برای تامین احتیاجات ضروری زندگیش ممکن است به خلاف رو آورد و یا این که اعتقاد و باورهای مذهبی اش لطمه ببیند. برای همین در همه ادیان آسمانی سفارش به انجام کار برای تامین مایحتاج زندگی شده است. انجام کار به شیوه صحیح و اصولی با رعایت اصول اخلاقی بزرگترین نوع عبادت است و بزرگان به انجام آن سفارش کرده اند. مشاورین املاک نود شما را به مطالعه چگونگی یافتن کار برای اتباع خارجی در قبرس دعوت می کنند.  

همچنین بخوانید: بورسیه تحصیلی در قبرس

چگونگی یافتن کار برای اتباع خارجی در قبرس

افزایش جمعیت و اشغال شدن همه پست های حرفه ای موجب شده برخی کشورها همچون ایران که دارای نیروی جوان فراوان هستند با مشکل بیکاری برخورد کنند و آن گونه که باید کار مناسب با درآمد عالی متناسب با تخصص و سلیقه افراد در هر مکانی گیر نیاید . خیلی از کشورها با معضل بیکاری روبرو هستند. این در حالی است که در برخی مناطق جهان زمینه و فرصت پرداختن به کار تولیدی و خدماتی فراهم است به شرط این که سرمایه انسانی و مادی آن از طریقی تامین شود.

کار برای اتباع خارجی در قبرس

کشور تازه استقلال یافته قبرس به علت برخورداری از منابع طبیعی و معادن فراوان و توریستی بودن این کشور زمینه برای راه اندازی کسب و کار تازه فراهم است.  نیروهای جوان جویای کار و صاحبان سرمایه از سایر کشورها به این کشور مهاجرت می کنند و از فرصت های شغلی موجود در آن بهره برداری می نمایند. اگر شما هم جویای کار هستید و قصد دارید در کشور رو به رشد اقتصادی قبرس با تجارت و بازار کار آزاد سرمایه گذاری کنید و یا به صورت کار دستمزدی در این کشور کار کنید ، با چگونگی یافتن کار برای اتباع خارجی در قبرس آشنا شوید.

شرایط کار در قبرس

بر اساس آمارهای رسمی حدود ۲۳% افراد این کشور بیکار هستند. پس برای یافتن کار در این کشور یکی از راه ها این است که سرمایه مادی خود را در این کشور هزینه کنید و با راه اندازی کسب و کار تازه نیروی بی کار این کشور را به خدمت بگیرید و تحت حمایت بیمه قرار دهید.

 اگر بتوانید ایده مناسب برای راه اندازی کسب و کار تازه داشته باشید و بر اساس ایده خود طرح پروژه کاری خود را به صورت معقول و منطقی ارائه دهید ، می توانید از مقامات این کشور مجوز راه اندازی کسب و کار خود را دریافت کنید و با عملی کردن طرح و ایده خود به اهداف خود دست بیابید.

فرصت های سرمایه گذاری خارجی در قبرس

پس اگر سرمایه دار هستید ، می توانید در زمینه گردشگری ، ارائه خدمات حمل و نقل دریایی ، داشتن بنگاه املاک و در زمینه انرژی سرمایه گذاری کنید و به درآمد خوب دست پیدا کنید. در زمینه های اعلام شده فرصت های مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی در این کشور فراهم است.

اگر سرمایه ندارید و قصد دارید به صورت دستمزدی کار کنید ، باید تحت پوشش یک کارفرما قرار بگیرید و برای خود یک کارفرما داشته باشید. برای دریافت اقامت قبرس باید کارفرما زیر برگه حمایت از شما را امضاء کند و شما برگه امضا شده را همراه با سایر مدارک مورد نیاز به اداره مهاجرت قبرس تحویل دهید. از آنجا که قبرس کشوری اروپایی است ، اتباع ایرانی برای دریافت مجوز کار باید ویزا مسافرت داشته باشند. پس اولین اقدام شما این خواهد بود که ویزای مسافرتی را تهیه نماید و سپس نسبت به ویزای کار و تمدید مدت اقامت خود اقدام نمایید.

کار برای اتباع خارجی در قبرس

شانس کار در قبرس برای تحصیل کرده های دانشگاه های قبرس

اگر تحصیل خود را در دانشگاه های قبرس به اتمام رسانیده باشید ، با توجه به مدرک و رشته تحصیلی نیز می توانید در این کشور اقدام به مجوز کار نمایید. از آنجا که ساعات کاری در هفته ۴۰ ساعت در هفته و از دوشنبه تا جمعه است ، دانشجویان نیز می توانند در روزهایی که کلاس ندارند به کار بپردازند.

یکی از اصول ضروری که در موفقیت شما در کار و تجارت در قبرس به آن نیاز دارید ، تسلط بر زبان یونانی است. اکثر افراد این کشور بر زبان انگلیسی تسلط دارند ، اما افرادی که تسلط بر زبان یونانی دارند ، شانس بیشتری برای موفقیت در کار و پیشی گرفتن بر رقیبان دارند.

اخذ مجوز کار خانگی در قبرس

یک راه دیگر برای دریافت ویزای و اقامت کاری در قبرس از طریق انجام کار پرستاری از کودکان و یا افراد سالخورده در قبرس است. برای تهیه این نوع ویزا برای پرستار کودک باید ثابت شود ، خانواده ای که پرستار استخدام می کنند ، هر دو نفر خانواده کارمند هستند و درآمد ماهیانه آنها بیش از ۳۰۰۰۰ پوند قبرس است.  برای پرستار افراد سالمند نیز باید ثابت شوید که فرد سالمند توان نگهداری از خود را ندارد.

هنرمندان معروف نیز می توانند مجوز کار موقت در قبرس را دریافت نمایند و برای مدتی در این کشور تا پایان پروژه کاری اقامت داشته باشند. مشاورین املاک ۹۰ را با مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز کار در قبرس همراهی کنید.  

کار برای اتباع خارجی در قبرس

مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز کار در قبرس

  •  تهیه پاسپورت با مدت زمان سه ساله
  •  رای ورود به کشور قبرس ویزای اولیه که از سوی سفارت این کشور در محل اقامت فرد صادر شده ، نیاز است.
  •  ارائه بیمه نامه  و قرار گرفتن تحت پوشش بیمه ای برای اتباع خارجی ضروری می باشد.
  •  تهیه مسکن و در دست داشتن اجاره نامه ضروری است.
  • در دست داشتن توافق نامه استخدامی از سوی کارفرما برای حداقل یک سال لازم دارید.
  • نامه عدم سوء پیشینه از کشور مبداء   دریافت نمایید.
  • تکمیل فرم های لازم ویزا و هزینه های مورد نیاز را بپردازید.
  • نامه ای بابت تضمین که از سوی بانک ارائه میشود.
  • مدارک پزشکی سلامت  در دست داشته باشید.

دریافت مشاوره در رابطه با چگونگی تهیه مسکن و محل اقامت در قبرس

اگر قصد یافتن کار در قبرس و سرمایه گذاری در این کشور را دارید ، بهتر است از یک متخصص و حرفه ای کمک بگیرید. برای تهیه مسکن و تامین سرپناه مشاوران املاک ۹۰ به خوبی از عهده کار شما بر می آیند و مناسب با نیاز شما ، مناسب ترین مسکن را در کمترین زمان ممکن تهیه خواهند کرد. مشاوران خبره و کارشناس املاک ۹۰ با همه املاک قابل اجاره و املاکی که خرید و فروش می شوند آشنا هستند و با قوانین اجازه و مالیات و سایر شرایط املاکی آشنا هستند و بهترین مشاوره ها را به صورت کاملاً تخصصی و رایگان ارائه می دهند.

برای دریافت مشاوره های حقوقی نیز می توانید از مشاوران حقوقی و وکلای خبره کمک بگیرید.  هر گونه تجربه و نظر در رابطه با چگونگی یافتن کار برای اتباع خارجی در قبرس دارید را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE