جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

با فرهنگ و رسوم مردم پافوس آشنا شوید

فرهنگ و رسوم مردم پافوس

آگاهی از فرهنگ ، رسوم و عقاید سایر ملل به برقرای ارتباط موثر و موفق با آنها منجر می شود. با فرهنگ و رسوم مردم پافوس آشنا شوید و قدرت ارتباط خود را بالا ببرید.

از سالاهای ابتدای خلقت فرهنگ و تمدن در بین مردم شکل گرفته و رفته رفته با مرور زمان بر غنا و تنوع فرهنگی افزوده شده است. فرهنگ چون چتری سایر جنبه های زندگی را پوشش می دهد. بنابراین هر آنچه که به زندگی مردم مربوط باشد ،  به نحوی با فرهنگ او مرتبط است. روابط بین المللی و مراوده های تجاری و سیاسی بیش از هر عامل دیگر بر غنای فرهنگی کمک می کند. قبرس کشوری جزیره ای است که در طول تاریخ روابط گسترده سیاسی و تجاری با ملل و دولت های اروپایی ، آسیایی و آفریقایی داشته است. پافوس یکی از شهرهای تجاری و ساحلی قبرس است که روابط بین المللی در آن به شکل گسترده رواج دارد. مشاورین املاک نود را با فرهنگ و رسوم مردم پافوس همراهی کنید.

فرهنگ و رسوم مردم پافوس

از دیرباز انسان در جزیره قبرس سکونت داشته و فرهنگ و تمدن در این حوالی قدمت چند هزار ساله دارد. طبق یافته های باستان شناسی از گذشته های بسیار دور زندگی در جزیره جریان داشته و مردم سایر نقاط با مردم این منطقه داد و ستد و روابط تجاری ، سیاسی و فرهنگی قوی داشته اند.

منابع طبیعی و معادن مس موجود در کوه های قبرس ، جزیره ای بودن و وجود بنادر قدرتمند تجاری و سیاسی و فراهم بودن شرایط مساعد زندگی در طول تاریخ موجب شده که دولت های بسیاری با این کشور مراوده و داد و ستد داشته باشند. دولت های بسیاری نیز در دوران های مختلف به منابع طبیعی و امکانات مادی این منطقه چشم دوخته و ان را صاحب شده اند.

چگونگی شکل گیری فرهنگ و رسوم مردم پافوس

هر ملت و دولتی که به پافوس پا گذاشته است ، از منابع و امکانات آن استفاده کرده و بهره برداری های زیادی از منابع این منطقه داشته است. این افراد با ماندن در منطقه و ارتباط با مردم ، دانش و اطلاعات خود را به مردم منتقل کرده و مردم از آنها علم روز را فرا گرفته اند.

ساخت صنایع دستی و تجهیزات صنعتی ، دانش کشاورزی و باغداری و چگونگی تهیه مواد خوراکی ، هنر آشپزی و استفاده از گیاهان و مواد خوراکی برای تامین سلامتی نمونه هایی از دانشی است که مردم جزیره از غریبه و مسافر شهر در طول تاریخ آموخته اند.

تنوع فرهنگی در پافوس

فرهنگ امروز مردم پافوس ترکیبی از فرهنگ های مختلف جهان در طول تاریخ است. روش تولید از حالت سنتی به حالت صنعتی و مکانیزه شده تبدیل شده است. کارها تخصصی شده و تخصص نیاز بازار کار است. هر کسی متخصص تر باشد ، در یافتن کار و پیشه موفق تر است.  

ارائه خدمات در زمینه صنعت گردشگری و استخراج و بهره برداری از منابع طبیعی و مبادلات تجاری از طریق دریا در خلیج و بندرگاه ، صیادی و کشاورزی مواردی است که قسمت عمده درآمد و امرار معاش مردم شهر را تامین می کند.

از نظر بهداشتی و آموزشی پیشرفت های چشمگیر در فرهنگ مردم ایجاد شده است. بیمارستان های بزرگ و مجهز و دانشگاه های معتبر بین المللی در جزیره خدمات بهداشتی و آموزشی را ارائه می دهند.

فرهنگ خوراک در پافوس

در بازار میوه و تره بار شهر مواد خوراکی طبیعی و محصولات صنعتی به فراوانی موجود است. مردم حومه شهر نیز تولیدات محلی از جمله لبنیات ، میوه و سبزی محلی و صنایع دستی محلی را در بازارهای هفتگی به فروش می رسانند.

در همه فصول سال در بازار شهر محصولات و مواد خوراکی جزیره و محصولات وارداتی موجود است و بازار میوه و مواد خوراکی به شدت شلوغ و پررفت و آمد است.

فرهنگ و رسوم مردم پافوس

فرهنگ مردمی در پافوس

از نظر روابط مردمی ، فرهنگ مردم پافوس غنی و ثروتمند است. مردم با هم و با غریبه رفتار درست و اخلاق پسندیده دارند. مهمان نوازی و مردم داری از ویژگی های بارز فرهنگی مردم است. بزرگتر در بین افراد حرمت دارد و در رفت و آمده اولویت در همه موارد با بزرگ ترها است. مهمان نیز در بین مردم احترام ویژه دارد. پس از بزرگتر فامیل ، مهمان در اولویت تعارفات قرار می گیرد.

فرهنگ آشپزی در پافوس

مردم به خورد و خوراک علاقه دارند و همین امر موجب گسترش و رونق هنر آشپزی و غنای این هنر در بین مردم شده است. در سفره مردم و در رستوران های شهر غذاهای محلی ، بین المللی و اصیل یونانی به چشم می خورد.

فرهنگ معماری و ساخت و ساز در پافوس

در مرکز شهر و در حومه آن خانه و آپارتمان های بسیار شیک و مجهز با سبک معماری مدرن اروپایی و با استفاده از مواد و مصالح بیرونی و صنعتی ایجاد شده است. ساخت و سازهای اخیر دامنه شهر را وسعت داده و در جهت های مختلف شهر گسترش یافته است.

مردم از کشورهای دور و نزدیک برای سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات به جزیره سفر می کنند. خرید ملک و بویژه آپارتمان در قبرس رواج فراوانی داشته و عده زیادی در این زمینه سرمایه گذاری های کلان انجام داده اند.

فرهنگ و رسوم مردم پافوس

مشاورین املاک نود

مشاورین املاک نود در رابطه با املاک و مستغلات در قبرس و پافوس تجربه و تخصص دارند. متقاضیان خرید ، فروش و اجاره ملک مسکونی و تجاری می توانند با مشاوران خبره و متخصص املاک ۹۰ در ارتباط باشند و از همه املاک ارزان و گران بهای پافوس و کل قبرس مطلع شوند.

متخصصان کارشناس املاک ۹۰ قوانین خرید و فروش هر گونه ملک در قبرس برای اتباع خارجی را می شناسند و به صورت کاملاً قانونی به متقاضیان ، مشاوره ملکی تخصصی رایگان ارائه می دهند. کاربران عزیز جهت دریافت هرگونه اطلاع در رابطه با املاک قبرس می توانید با مشاوران املاک ۹۰ تماس بگیرید و درخواست و سوال های ملکی خود را مطرح نماید و در کمترین زمان ممکن پاسخ های دقیق و درست و راهنمایی های مفید و موثر دریافت نمایید.

در رابطه با  فرهنگ و رسوم مردم پافوس و املاک و مستغلات قبرس تجربه و نظر خود را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE