جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

رستوران های محبوب سنتی و بین المللی پافوس

رستوران های پافوس

رستوران های محبوب سنتی و بین المللی پافوس را بشناسید و با آگاهی قبلی به قبرس اروپایی قدم بگذارید و پس از گشت و گذار در شهر از غذاهای محبوب قبرس تناول کنید.

پافوس شهری ساحلی در مغرب قبرس جنوبی است. این شهر از جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی برخوردار است. در زمینه زیرساخت های صنعت گردشگری در این شهر توسط بخش دولتی و خصوصی سرمایه گذاری های زیادی صورت گرفته است. صنعت هتل داری و رستوران داری در راستای صنعت گردشگری در پافوس توسعه یافته و در مرکز شهر و سواحل آن هتل و رستوران های بسیار شیک ، مجهز و مجلل تاسیس شده است.  مسافران شهر در هتل استراحت می کنند و در رستوران های محبوب سنتی و بین المللی پافوس خود را تغذیه می کنند. با مشاورین املاک نود همراه باشید و این رستوران ها را بیشتر بشناسید.

همچنین بخوانید: تفریح ها و سرگرمی های پافوس

رستوران های محبوب سنتی و بین المللی پافوس

در رستوران های محبوب سنتی و بین المللی پافوس غذاهای اصیل ترکی ، یونانی ، قبرسی و بین المللی (فرانسه ، ایتالیا ، ژاپنی ، چینی و ..) موجود است. برخی از رستوران ها در داخل شهر و برخی در سواحل برپا شده اند. در رستوران های بین المللی غذاهای محبوب جهان را سر آشپزهای خبره تهیه می کنند. پرسنل این رستوران ها با زبان های انگلیسی ، ایتالیایی ، فرانسه ای و .. آشنا هستند و با مردم هر کشور به زبان رسمی آنان صحبت می کنند. در پافوس رستوران های دریایی ، ساحلی و سنتی فراوان وجود دارد که در ایم متن ۷ رستوران ساحلی و مرکزی به اختصار معرفی شده است.

غذاهای محبوب و لذیذ قبرس

جزیره قبرس از گذشته های دور محل سکونت بوده و مواد غذایی فراوانی در دریا ، دشت و کوه و مناطق مختلف آن به فراوانی وجود داشته است. در طول تاریخ مردم از سراسر جهان به این منطقه مهاجرت و مسافرت کرده اند. هر کس که به جزیره وارد شده است با خود مواد غذایی سایر نقاط جهان و دانش و هنر آشپزی دیگر مناطق را به قبرس وارد کرده است.

فرهنگ خوراک مردم جزیره امروزه ترکیبی از غذاهای محلی و بومی و غذاهای سایر مناطق جهان است. برخی غذای محبوب پافوس ریشه در همین آب و خاک داشته و برخی نیز از سایر نقاط جهان به قبرس وارد شده و به علت طرفدار زیاد در این کشور در طول تاریخ به غذای محلی تبدیل شده است.

چند نمونه از غذاهای محبوب قبرس

  • هالومی ، شفتالیا ، کوپا و سوولاکی و استیفادو نمونه هایی از غذاهای اصیل ترکی قبرس است.
  • مافین سیب و آناناس ، پیراشکی مخصوص گیاهخواران ، سالاد گرم ، موساکا و یمیسا چند نوع دسر  قبرسی ترک است.
  • باقلوا ، بوتاستا ، لوکومادس ، گلیکو تیس کوتالیاس ، کولوراکیا نمونه های از دسرهای یونانی و محلی قبرس است.
  • کولوکیتانتوی یا گل کدوی شکم پر ، دلما اکیا ، فسولدا ، تزاتزیکی ، هورتا ورستا ، اسپاناکوپیتا و گالاتابورکو نمونه هایی از غذاهای یونانی قبرس است.  

رستوران ماهی سنت جورج « St. George’s Fish Restaurant »

در این رستوران غذای تازه دریایی سرو می شود. در هر فصلی غذای مخصوص این فصل با محصولات دریایی تهیه و عرضه می شود. با بودن در این کافه می توان از غذاهای لذیذ آن ، استفاده کرد و از چشم انداز رو به دریا و فضای آرام و با صفای ان لذت برد.

رستوران های پافوس

رستوران لا پلاژ فیش « La Plage Fish Restaurant»

در لا پلاژ فیش غذاهای لذیذ و خوشمزه موجود است. این رستوران در ساحل قرار گرفته است. با بودن در این رستوران می توان از زمین بازی برای بچه و سایر تفریح های ساحلی برخوردار بود.

رستوران غذای دریایی تئو  « Theo Seafood Restaurant »

اگر به بندر پافوس نزدیک بودید ، به رستوران غذای دریایی تئو  در بندر بروید و ضمن تست غذاهای خوشمزه این مکان از بندرگاه و فضای آن و امکانات تفریحی و رفاهی موجود استفاده کنید.

رستوران ماره ماره « Mare mare Restaurant »

در ماره ماره غذا های سنتی و منطقه ای و غذاهای محبوب بین المللی فراهم است. با بودن در این رستوران و خوردن غذا در تراس یا در محیط داخلی رستوران ، رژیم غذایی خود را برای یک وعده غذایی به فراموشی خواهید سپرد. پس اگر در پافوس ماندید برای یک وعده هم که شده با رستوران ماره ماره بروید و لذت یک غذای لذیذ و خوشمزه را تجربه و احساس نمایید.

رستوران پلیکان « Pelikan Restaurant »

از دیگر رستوران های محبوب پافوس ، رستوران پلیکان است. غذاهای محبوب دریایی که با مواد تازه دریایی تهیه شده است ، لذت یک وعده غذایی خوشمزه و به یادماندنی را به شما خواهد داد.

 رستوران غذای دریایی کو و لوژ ستیک «Lodge Sticks & Seafood Co »

استیک مرغ ، غذاهای محبوب و لذیذ دریایی و منوی مخصوص گیاهخواران در این رستوران موجود است. با دست و دلبازی فراوان می توانید ، از منوی موجود غذای محبوب خود را سفارش دهید و لذت یک وعده غذای خوشمزه را برای همیشه با خود داشته باشید.

رستوران لاونا « Laona Restaurant »

در رستوران لاونا طیف وسیعی از غذاهای محبوب و لذیذ یونانی و بین المللی موجود است. با بودن در رستوران لاونا از غذاهای دریایی ، غذاهای مخصوص گیاهخواران و غذاهای گوشتی موجود است. مهمان رستوران بر اساس سبک تغذیه و سلیقه خود هر غذایی که مایل باشد را سفارش می دهد.

رستوران های پافوس

رستوران آموروزا « Amorosa Restaurant »

رستوران آمورزا در Poseidonos Ave, Paphos, Cyprus واقع شده است. در منوی این رستوران غذا های خوشمزه فرانسوی موجود است. اگر به خوراک اروپایی و بویژه فرانسه علاقه مندید ، به این رستوران سر بزنید و غذای محبوب آن را تست کنید.

اگر به قبرس سفر کرده اید و در رستوران های محبوب سنتی و بین المللی پافوس غذا خورده اید ، تجربه و نظر خود را در رابطه با قبرس ریال شهر ساحلی پافوس ، رستوران های داخلی و ساحلی و غذاهای موجود در آن رستوران ها با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

مشاورین املاک نود می توانند به متقاضیان خرید ، فروش و اجاره ملک مسکونی و تجاری در قبرس و ترکیه مشاوره ملکی ارائه دهند. این کارشناسان در امر خرید و فروش و اجاره ملک و ثبت سند ملک به اسم خریدار نیز متقاضی را کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE