جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

تفریح ها و سرگرمی های پافوس

تفریح ها و سرگرمی های پافوس

با بودن در طبیعت بکر و زیبای پافوس و و شرکت در تفریح ها و سرگرمی های پافوس از لذت و سرور سرشار شوید و مهیج ترین روزهای عمر خود را در جزیره تجربه نمایید.

در تفرجگاه های ساحلی قبرس تجهیزات و امکانات مجهز و مدرن به خدمت گرفته شده است تا مسافر و گردشگر داخلی و خارجی اوقات فراغت خود را با انجام فعالیت های بدنی بسیار هیجان انگیز سپری نماید. شهر ساحلی پافوس در غرب قبرس دارای سواحل طبیعی جذاب و جالب است که با بودن در آن علاوه بر استراحت و تناول غذاهای محبوب یونانی و ترکی و استفاده از چشم انداز باشکوه ساحل دریا ، کوه های سرسبز و دامنه های بسیار زیبا و جذاب و طبیعت بکر و دست نخورده اطراف سواحل می توان با شرکت در تفریح و ورزش های ساحلی و آبی روز خود را بسیار مهیج و جذاب سپری کرد. مشاورین املاک ۹۰ را با تفریح ها و سرگرمی های پافوس همراهی نمایید.

همچنین بخوانید: جاذبه های تاریخی و طبیعی گردشگری پافوس

پافوس شهر سواحل جذاب

معروفیت پافوس نه برای جاذبه های گردشگری تاریخی آن است. جاذبه های طبیعی و سواحل جذاب این شهر شرایط را برای جذب گردشگر و مسافر از نقاط دور و نزدیک فراهم کرده است. ساحل کیسون گرا (Kissonerga bay) در شمال ، ساحل الیکس (Alikes)  در شرق ، ساحل فایتی  (Fyti) در مجاورت دهکده فایتی و ساحل لارا در فاصله ۲۶ کیلومتری شمال سواحل جذاب و زیبای پافوس است.

 در این ساحل پلاژ هایی برای استراحت و تفریح گردشگران فراهم شده است.  امکانات و تجهیزات مدرن صنعتی و مکانیکی در این مکان ها موجود است. با شرکت در تفریح و سرگرمی های پافوس می توان هیجان انگیزترین لحظه های عمر خود را تجربه کرد. از تجهیزات و امکانات تفریحی مهیج موجود در پلاژهای  پافوس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تفریح و سرگرمی های پافوس

فلای بورد ، پاراسل ، شاتل ، جت موتوری ، قایق بادی ، اسکوتر زیر آبی ، قایق سواری ، کشتی سواری ، غواصی در آب دریا و بازدید از موجودات آبی ، کوه پیمایی و پیاده روی ، اسب سواری ، دوچرخه سواری ، بودن در شهربازی ها ، استفاده از تجهیزات مهیج پارک آبی نمونه هایی از تفریح و سرگرمی های پافوس است که با بودن و شرکت کردن در آنها می توان شادترین لحظه های زندگی خود را تجربه و احساس کرد.

فلای بورد

یکی از تجهیزات صنعتی که تفریح و سرگرمی های پافوس را لذت بخش و هیجان انگیز کرده است ، ورزش با فلای برد است. این وسیله شبیه به اسکی است که روی آب قرار می گیرد. فلای برد با لوله ای به قایق موتوری متصل است. با حرکت و سرعت گرفتن قایق موتوری روله فعال شده و تخته اسکی که فرد روی آن ایستاده است را تا ارتفاع چندین متر بالاتر از آب دریا بالا می برد. این تفریح و سرگرمی بسیار لذت بخش و مهیج است. با شرکت در آن می توان شادترین لحظه های عمر را سپری کرد.

تفریح ها و سرگرمی های پافوس

پاراسل

پاراسل یکی دیگر از وسایل مکانیکی است که با استفاده از آن می توان هیجان واقعی را تجربه و احساس کرد. پاراسل بالنی است که به قایق موتوری متصل است. با حرکت قایق در داخل آب و سرعت گرفتن آن ،  بالن بر روی آب دریا تا ارتفاع چند صد متری بالا می رود. می توان در آن بالا ، از چشم انداز منطقه ، منظره آب دریا و حومه آن و هوای دلپذیر آن بالا استفاده کرد و از هیجان و شور و نشاط برخوردار بود.

اسکوتر زیر آبی

یکی دیگر از تجهیزات صنعتی که امروزه تقریباً در همه سواحل به چشم می خورد و می توان با استفاده از آن تفریح لذت بخش را تجربه کرد ، اسکوتر زیر آبی است. فرد بر روی اسکوتر قرار می گیرد و با حرکت اسکوتر در زیر آب  ، شخص هیجان واقعی را احساس خواهد کرد. بودن در زیر آب و تماشای دنیای زیر آب براستی تماشایی و لذت بخش است. شرکت در این تفریح و سرگرمی به مهارت در شنا و غواصی نیاز دارد.

شاتل

از دیگر امکانات تفریحی سواحل این شهر می توان به شاتل اشاره کرد. شاتل یک قایق بادی است که در چندین مدل و اندازه موجود است. شاتل با یک طناب به قایق موتوری متصل است. با سوار شدن بر شاتل برای چند لحظه می تواند از لذت و نشاط سرشار شد.

جت موتوری

جت موتوری نیز وسیله ای دیگر است که با استفاده از آن می توان میزان آدرنالین خون را به بالاترین حد ممکن رساند. وسایل و تجهیزات دیگری نیز در سواحل موجود است که با شرکت در ورزش های مهیج آبی و استفاده از آن تجهیزات و امکانات می توان لذت بخش ترین لحظه های عمر را پشت سر نهاد. قایق سواری و کشتی سواری و کشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی با قایق و کشتی های تفریحی از تفریح و سرگرمی های پافوس است که می توان در سواحل از آن برخوردار بود.

تفریح ها و سرگرمی های پافوس

اسب سواری ، کوهپیمایی در تپه ماهورهای اطراف شهر و سواحل ، دوچرخه سواری فردی و شرکت در تور دوچرخه سواری ، بودن در پارک ها ، شهربازی ها ، کلاب های شبانه ، سینما و تئاتر ونونه هایی دیگر از تفریح و سرگرمی های پافوس است که با شرکت در آنها می توان روح و جان خود را شارژ کرد.

مشاورین املاک نود

مشاورین املاک نود در رابطه با املاک و مستغلات قبرس و ترکیه تخصص دارند. کاربران گرامی هرگونه پرسش در رابطه با املاک قبرس و ترکیه دارید را می توانید ، با مشاوران متخصص املاک ۹۰ در میان بگذارید و در رابطه با درخواست و نیاز خود راهنمایی تخصصی و رایگان دریافت نمایید.

مشاورین املاک نود با همه املاک موجود در جزیره و شهرهای مهم تجاری و توریستی ترکیه آشنایی دارند و مناسب با خواست ، نیاز و سلیقه متقاضی بهترین ملک را برای خرید ، فروش و اجاره خواهند یافت و به متقاضی معرفی خواهند کرد. این مشاوران خبره همچنین در خرید و فروش و اجاره املاک مسکونی و تجاری قبرس و ترکیه به مشتری کمک خواهند کرد تا از راه قانونی بهترین و مناسب ترین ملک را با مناسب ترین قیمت خریداری یا به فروش برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE