جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

املاک و مستغلات پافوس

املاک و مستغلات پافوس

اگر قبرس را برای سرمایه گذاری یا زندگی انتخاب کرده اید ، مشاورین املاک نود را با املاک و مستغلات پافوس همراهی کنید و سرمایه گذاری مفید و موثری داشته باشید.

پافوس در جنوب غربی قبرس قرار گرفته است. پس از استقلال قبرس و برقراری صلح بین نیروهای کشورهای چندگانه ؛ یونان ، انگلیس و ترکیه ، دولت مرکزی و بخش خصوصی در زمینه ساخت و گسترش زیرساخت های عمران عمومی شهر انجام داده اند. ساخت و احداث جاده های بین شهری ، توجه به بندر و گسترش روابط بین المللی ، سرمایه گذاری در زمینه صنعت گردشگری و زیرساخت های مربوط به این صنعت ، اقتصاد و تجارت را در پافوس افسانه ای رونق داده است. رونق اقتصادی و گسترش مراوده های تجاری بین المللی ، صنعت ساخت و ساز را با رشد بی سابقه مواجه کرده است. برای آشنایی بیشتر با املاک و مستغلات پافوس با مشاوران املاک ۹۰ همراه باشید.

همچنین بخوانید: هزینه زندگی در پافوس

جغرافیای پافوس

جغرافیای قبرس در حاشیه دریای مدیترانه واقع شده است. این کشور جزیره ای کوچک با ترکیه ، یونان ، فلسطین و سوریه هم مرز و همسایه است. پافوس افسانه ای در جنوب غربی قبرس قرار دارد. از آن جهت به این شهر لقب افسانه ای داده اند ، در اساطیر یونان باستان ، آفرودیت الهه عشق و باروری در این شهر متولد شده و به این جهان قدم گذاشته است.

 صخره آفرودیت در حوالی شهر پافوس امروزه مکانی برای بازدید گردشگران است. از دیگر اماکن تاریخی و باستانی این شهر ؛ مقبره پادشاهان ، قلعه قدیمی ، موزه موزائیک رومی و ادئون باستان ، ستون سانت پال ، قلعه سارانتا کلنز ، پافوس ادئون و مجلس دیونوسیوس را نام برد.

تاریخچه پافوس

این شهر افسانه ای با قدمت چند هزار ساله به روایتی در ۳۵۰۰ سال پیش احداث شده است. از هزار سال پیش از میلاد مسیح  بندر و منابع طبیعی و موقعیت جغرافیایی این شهر فرهنگ و تمدن را در آن ریشه دار کرده و مراوده های بین المللی از دوران قبل  از باستان در این منطقه جریان داشته و پافوس همیشه مرکز سیاسی و تجاری جزیره قبرس بوده است. 

از زمان ایجاد شهر تا ۷۰۰ سال پیش در این منطقه همواره رشد اقتصادی و فرهنگی برقرار بوده و مردم در رفاه و امنیت زندگی کرده اند. با ورود رومیان به این منطقه مرکزیت از این شهر باستانی بازپس گرفته شد و نیکوزیا مرکز و پایتخت قبرس شد. کم توجهی به این شهر در این مدت دوران رکود و نابودی فرهنگی و اقتصادی را به بار آورد.

املاک و مستغلات پافوس

استقلال قبرس و رشد و توسعه این کشور

تا قبل از استقلال قبرس و بویژه در دوره مستعمره بودن انگلستان پافوس با رکود مواجه شد و ساکن شهر ، آن را ترک کردند. خالی از سکنه شدن بر ویرانی شهر افزود. تا این که پس از استقلال قبرس دولت مرکزی جمهوری قبرس توجه ویژه به این منطقه نشان داد و با سرمایه گذاری در عمران و آبادانی آن تلاش کرد. نتیجه تلاش دولت مرکزی ، ساکنان شهر را به آن برگرداند و مردم رفته رفته از سایر نقاط به شهر و محله خود کوچ کردند. امروزه بیش از ۲۵۰ هزار نفر در شهر سکونت دارند و اقتصاد و فرهنگ آن نیز رشد چشمگیری را شاهد است.

منابع درآمد مردم پافوس

صنعت گردشگری ، تجارت با کشورهای اروپایی و آسیایی و سرمایه گذاری در زمینه ساخت املاک و مستغلات زمینه هایی است که در پافوس رشد فراوان داشته و افرادی زیادی در این زمینه ها ، سرمایه گذاری ، کار و خدمت می کنند. سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش مسکن صنعتی رشد یافته است و عده زیادی از سایر نقاط جهان سرمایه خود را در این منطقه در خرید ملک و مسکن سرمایه گذاری می کنند.

املاک و مستغلات پافوس

اخیراً در مرکز و حواشی شهر و در سواحل جذاب و دیدنی ، آپارتمان های لوکس و مرفه یک و چند خوابه و خانه هایی ویلایی ویلا باغ های  زیبا و مرفه ساخته شده است. هر روز بر تعداد کسانی که طرفدار سرمایه گذاری در صنعت ساختمان سازی در قبرس هستند ، افزوده می شود. مشاوران املاک ۹۰ ، املاک و مستغلات پافوس را به خوبی می شناسند و می توانند ، در هر منطقه ای از شهر و سواحل زیبا متقاضی خرید ملک را راهنمایی و یاری نمایند. 

خانه و آپارتمان های سواحل پافوس

پافوس شهری ساحلی با سواحل جذاب و زیبا است. سواحل این شهر بیش از جاذبه های تاریخی آن صنعت گردشگری را با رشد مواجه کرده است. ساحل کیسون گرا (Kissonerga bay) در شمال ، ساحل فایتی  (Fyti) در مجاورت دهکده فایتی ، ساحل الیکس (Alikes)  در شرق و ساحل لارا در فاصله ۲۶ کیلومتری شمال شهر سواحلی هستند که در راستای رونق صنعت گردشگری ، صنعت ساختمان سازی نیز در ان ها رشد فراوان داشته است.

در همه این سواحل جذاب و زیبا ساختمان های بلند چندین طبقه و آپارتمان های بزرگ و کوچک با امکانات رفاهی فراوان موجود است. متقاضیان برای آگاهی از انواع ملک و قیمت و مساحت و سایر ویژگی های این آپارتمان ها می توانند با مشاوران املاک ۹۰ یا هر موسسه ملکی معتبر دیگر تماس بگیرند و در زمینه املاک اطلاع جامع و کامل به دست آورند.

املاک و مستغلات پافوس

خانه و آپارتمان موجود در مرکز و حاشیه پافوس

در مرکز شهر و در حواشی آن آپارتمان های مجهز و مجلل ، خانه های ویلایی شیک و مرفه و ویلا و خانه باغ های بسیار لوکس موجود است. متقاضیان خرید ، فروش و اجاره املاک بزرگ و کوچک در مرکز و حواشی شهر برای دریافت آگاهی از جزئیات املاک پافوس می توانند با مشاوران املاک ۹۰ تماس بگیرند و راهنمایی های تخصصی رایگان ملکی دریافت نمایند.

مشاورین املاک نود

کارشناسان متخصص و خبره املاک ۹۰ با همه املاک قابل خرید و فروش و اجاره قبرس و ترکیه آشنا هستند. این مشاوران خبره می توانند به همه پرسش های قانونی ملکی و هر گونه اطلاع از املاک و مستغلات قبرس و ترکیه به متقاضیان مشاوره ملکی ارائه دهند.

متقاضیان و هر کسی که مایل است از ملک مسکونی و تجاری قبرس و ترکیه آگاهی یابد ، می تواند ؛  از طریق بخش نظر سنجی پایین صفحه نظرات و پرسش های خود در رابطه با املاک و مستغلات پافوس را با مشاورین املاک ۹۰ به اشتراک بگذارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE