جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

املاک و مستغلات نیکوزیا

املاک و مستغلات نیکوزیا

اگر قصد خرید ملک مسکونی و یا تجاری در قبرس را دارید ، همراه با مشاورین املاک نود املاک و مستغلات نیکوزیا را بشناسید و به صرفه ترین ملک را خریداری یا اجاره نمایید.

قبرس سومین جزیره بزرگ منطقه مدیترانه است و خرید املاک و مستغلات در آن نسبت به سایر مناطق مدیترانه از نظر هزینه صرفه و از نظر امکانات و تجهیزات مکانیکی و صنعتی بسیار مرفه است. از نظر توریستی و تفریحی این منطقه بسیار با صفا است و از جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوانی برخوردار است. اگر قصد خرید و فروش و یا اجاره ملک تجاری و مسکونی را دارید ، مشاورین املاک ۹۰ را با املاک و مستغلات نیکوزیا دنبال نمایید.

املاک و مستغلات نیکوزیا  

در مرکز و پایتخت قبرس در چند دهه اخیر آپارتمان های لوکس و مرفه در همه مناطق شمالی و جنوبی قبرس احداث و به بهره برداری رسیده است. صنعت ساختمان سازی در این شهر رشد روز افزون داشته و بسیاری از کشورها و مناطق اطراف اقدام به سرمایه گذاری در ساخت و خرید ملک تجاری و مسکونی در آن کرده اند. آپارتمان های بسیار شیک در چندین طبقه در این شهر احداث شده و مشاوران املاک ۹۰ آماده راهنمایی و مشاوره اتباع خارجی در کشورهای ناحیه مدیترانه و سایر کشورهایی اروپایی و آسیایی هستند.

دریافت مشاوره از مشاورین املاک نود در رابطه با املاک و مستغلات قبرس

مشاوران خبره املاک ۹۰ با قانون و قوانین ملکی در قبرس و ترکیه آشنا هستند و همه املاک قابل خرید و فروش و شرایط و ضوابط حاکم بر قوانین و معامله های ملکی برای اتباع خارجی را می دانند. این افراد با قوانین حقوقی مشتری و فروشنده در این کشور اشنا هستند و به صورت قانونی و تخصص به همه متقاضیان خرید و فروش یا اجاره هر گونه ملکی در این کشور مشاوره رایگان تخصصی ارائه می دهند. برای کسب آگاهی از جزئیات کار با مشاوران املاک ۹۰ تماس بگیرید و در رابطه با املاک و مستغلات نیکوزیا و سایر مناطق قبرس و کل کشور ترکیه اطلاعات مفید و به روز کسب نمایید.

خرید و فروش آپارتمان در نیکوزیا

در مناطق مختلف نیکوزیا آپارتمان های یک تا سه خوابه و بزرگ تر آماده عرضه به بازار و تحویل به مشتریان داخلی و خارجی قبرس است. برای خرید و فروش هرگونه آپارتمان در مرکز و حواشی شهر با املاک ۹۰ در ارتباط باشید.

املاک و مستغلات نیکوزیا

اجاره خانه و ملک تجاری در نیکوزیا

اگر مسافر و مهاجر هستید و از عهده خرید ملک بر نمی آیید ف برای تهیه مسکن و سرپناه راه آسان تری وجود دارد. شما می توانید در قبرس ملک مسکونی و تجاری را با قرار داد یک ساله و یا شش ماه اجاره نماید. با اقامت بیشتر می توانید قرارداد ملکی خود را بر اساس شرایط روز بازار تمدید نمایید.

نکته در رابطه با اجاره ملک در نیکوزیا

در قبرس بر خلاف ایران رهن کردن خانه و نپرداختن اجاره مرسوم نیست. بلکه در این کشور منزل و مغازه به اجاره داده می شود. قانون اجاره نیز بر این شرط استوار است که مستاجر کل هزینه یک ساله را در موقع بستن قرارداد به مالک بپردازد. در برخی شرایط که صاحب ملک و مستاجر با هم توافق کنند ، مستاجر می تواند به صورت ماهانه و یا یا هر طور که توافق کرده اند ، اجاره ملک را بپردازد.

فرصت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نیکوزیا  

اگر بخواهید هزینه خرید و اجاره ملک را در قبرس نسبت به ایران مقایسه کنید ، هزینه خرید و اجاره ملک در قبرس گران تر است. اما در این کشور توریستی و سرشار از منابع معدنی طبیعی فرصت های عالی برای سرمایه گذاری و کار در فراهم است و نسبت به درآمد افراد هزینه خرید یا اجاره ملک مناسب و به صرفه است.

در قبرس به علت پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا فرصت های زیادی برای پیشرفتو موفقیت در کار فراهم است. سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات نیکوزیا  و کل قبرس صنعت رو به رشدی است که طرفدار بسیار دارد و خرید و فروش ملک و سرمایه گذاری در این زمینه عده زیادی را به ثروت های ملان رسانده است.

گروهی از افراد اتباع خارجی خانه و آپارتمان در قبرس می خرند برای این که دوست دارند در کشوری با استانداردهای اتحادیه اروپا زندگی کنند. عده زیادی هم به قصد خرید و فروش و رسیدن به سود در املاک این کشور سرمایه گذاری می کنند. عده ای هم ملک میخرند و آن را اجاره می دهند. این افراد هم اجاره را در کوتاه مدت دریافت می کنند و هم در دراز مدت به سود می رسند، چرا که در دراز مدت ملکان ارزشش بالا رفته و بر سرمایه آنها افزوده می شود.

 در هر صورت خرید املاک و مستغلات نیکوزیا و قبرس برای همه منفعت است و با سود کوتاه مدت  و بلند مدت همراه است. هر روزه بر هزینه خرید ملک افزوده می شود. با سرمایه گذاری در املاک این کشور عده زیادی به سود هنگفت دست یافته اند و عده زیادی هم قصد دارند در این زمینه سرمایه گذاری نمایند.

هزینه تهیه املاک و مستغلات نیکوزیا  

  • برای تهیه یک ملک آپارتمانی بسیار شیک و مجهز به ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار پوند انگلیس نیاز دارید.
  • تهیه یک ویلای شیک  متوسط در حاشیه شهر ۱۶۰ تا ۲۵۰ هزار پوند می شود.
  • خرید خانه در ساحل از ۴۵ تا ۷۵ هزار پوند هزینه دارد.
  • اجاره ویلا و خانه در تابستان گران است و برای اجاره یک ویلا ۵۰۰ تا ۶۰۰ پوند نیاز است. پس کسانی که به منظور اجاره خانه می خرند ، سود خواهند کرد.
  • برای اجاره یک آپارتمان یک خوابه در سال ۳ تا ۵/۳ هزار دلار نیاز است.
  • برای اجاره یک آپارتمان دو خوابه ۵/۳ تا ۵ هزار دلار
  • برای تهیه یک آپارتمان سه خوابه ۴ تا ۶ هزار دلار لازم است.

املاک و مستغلات نیکوزیا

عوامل موثر در هزینه خرید ملک در قبرس

هزینه خرید و فروش و اجاره املاک مختلف متفاوت است و در یک متن یک صفحه ای نمی گنجد. متراژ زیر بنا ، تعداد اتاق خواب ، دور و نزدیکی به مرکز ، در مجاور دریا بودن ، در منطقه با کلاس و شیک قرار داشتن و خیلی موارد دیگر در هزینه خرید و فروش ملک دخیل است. برای کسب آگاهی بیشتر با مشاورین املاک ۹۰ یا هر مرکز مشاوره دیگر کمک بگیرید و راهنمایی های تخصص دریافت نمایید.

اگر در قبرس و پایتخت آن زندگی کرده اید و یا تجربه خرید و فروش ملک در قبرس و شهر زیبا و دوست داشتنی نیکوزیا را داشته اید ، تجربه و خاطره های خود را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE