جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

املاک و مستغلات فاماگوستا

املاک و مستغلات فاماگوستا

قبرس شمالی از نظر جاذبه های گردشگری و رونق تجارت آزاد در موقعیت رو به رشد قرار دارد. اگر قصد سرمایه گذاری در جزیره را دارید با املاک و مستغلات فاماگوستا آشنا شوید.

تامین خانه و سرپناه از نیازهای ضروری و ذاتی انسان است. پوست انسان چون سایر موجودات و حیوانات زنده دارای پر و پشم و پوست نیست. تا بدن را از سرما و گرما محافظت نماید. انسان دندان و چنگال های تیز ندارد که در برابر تهاجم سایر جانوران از خود و فرزندانش دفاع کند. بنابراین از همان سال های نخستین خلقت ، انسان به فکر غار نشینی افتاد و پس از این که شمار آدمیان افزایش یافت به علت کمبود غذا مجبور به کوچ شد ، با یافتن آب و خاک مساعد برای کشاورزی یکجا نشینی و یکجا کشتی را یاد گرفت. سرزمین جزیره به علت برخورداری از آب مناسب و خاک حاصلخیز از همان سال های آغازین یکجا نشینی به مامن و مسکنی مناسب و ایده آل برای سکونت انسان تبدیل شد.

 امروزه پس از هزاران سال بعد از آن دوران هنوز هم زندگی با شرایط مساعد در جزیره برقرار است. از نظر معماری و شهرسازی در کل جزیره ساختمان و بناهای بسیار باشکوه و مرفه تهیه شده و افراد زیادی متقاضی سرمایه گذاری در زمینه خرید مسکن و صنعت ساختمان سازی هستند. مشاوران املاک ۹۰ شما را به مطالعه املاک و مستغلات فاماگوستا دعوت می کنند.

همچنین بخوانید: املاک و مستغلات نیکوزیا

تاریخچه فاماگوستا

جزیره قبرس از نظر شرایط آب و هوایی ، امکانات رفاهی ، منابع طبیعی، جاذبه های گردشگری ، معادن صنعتی و خاک حاصلخیز کشاورزی از گذشته های بسیار دور فرصتی عالی برای زندگی و رشد و پیشرفت بوده است. دولت ها و حکومت های بسیار در طول تاریخ بر منابع این منطقه دست درازی کرده و منابع آن را هر کدام به گونه ای به تاراج برده اند.

۷۰۸ سال قبل از میلاد آشوریان بر این منطقه حکومت کرده اند. پس از آن قبل از زمان باستان رومیان مالک این منطقه بوده اند. ایرانیان و یونانیان و مصری ها و ترکان سلجوقی و ترکان عثمانی و قوم و قبیله های کوچک و بزرگ دیگر در طول تاریخ به این منطقه حمله کرده و هر کدام مدت بلند یا کوتاهی بر تبع آن تسلط داشته اند.

فراز و فرودهای سیاسی و طبیعی فاماگوستا

اگر چرخی در شهر فاماگوستا بزنید و از موزه های تاریخی و باستانی و موزه مردم شناسی این شهر دیدن کنید و از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری این شهر بازدید نمایید ، واقعیت های تاریخی بی شماری را مشاهده خواهید کرد که مردم این سرزمین در طول زندگی خود با ان مواجه بوده اند. واقعیت های تاریخی ، سیاسی ، فرهنگی و طبیعی که هر کدام گاه مردم را در تنگنا و سختی قرار داده و رکود و نابودی را در شهر گسترش داده و گاه رونق و شکوفایی فرهنگی و اقتصادی به همراه داشته و مردم را در ناز و نعمت فرو برده است.

املاک و مستغلات فاماگوستا

پس از استقلال قبرس و برقراری صلح بین دولت های چندگانه یونان ، انگلیس ، ترکیه و قوم های ترک و یونانی قبرس در شهرهای قبرس شمالی بناها و ساختمان های متعدد با شکوه و مرفه احداث و به بهره برداری رسیده و به بازار فروش عرضه شده است. در مرکز شهر ، در ساحل دریای مدیترانه و در حواشی شهر آپارتمان های لوکس با امکانات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مرفه و با کلاس ساخته شده و آماده خرید و فروش می باشد.

املاک و مستغلات فاماگوستا

صنعت ساختمان سازی و هنر معماری در فاماگوستا

در آپارتمان ها و خانه های ویلایی و ویلاهای مرفه و شیک این شهر از معماری نوین و سبک معماری اروپایی استفاده شده است. این املاک از نظر رفاهی و تفریحی دارای امکانات زیاد می باشند و زندگی در آنها با رفاه و آرامش همراه است.

خرید و فروش املاک و مستغلات فاماگوستا

در چند دهه اخیر در قبرس شمالی و این شهر ساحلی عده زیادی به منفعت و سود اقتصادی دست یافته اند. این افراد در زمینه خرید و فروش یا ساخت و ساز املاک و مستغلات فاماگوستا سرمایه گذاری کرده اند و در طول اندک زمانی سود کلان اقتصادی را تجربه کرده اند.

سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش املاک تجاری و مسکونی در فاماگوستا یکی از فرصت های عالی و رو به رشد این شهر جزیره است که عده زیادی از کشورهای اروپایی و آسیایی در آن سرمایه گذاری می کنند. مشاوران املاک ۹۰ با انواع مختلف املاک و مستغلات قابل خرید و فروش در فاماگوستا آشنا هستند و مشاوره های تخصصی به متقاضی و مشتری ارائه می دهند.

املاک و مستغلات فاماگوستا

تماس با مشاورین املاک نود

اگر ملک تجاری و مسکونی برای خرید و فروش در قبرس و فاماگوستای ساحلی دارید ، می توانید برای خرید و فروش آن از مشاوران املاک ۹۰ کمک و مشاوره دریافت نمایید. مشاوران خبره و کارشناس املاک ۹۰ با قوانین ملکی قبرس و خرید و فروش آن به اتباع خارجی آشنا هستند و مشاوره های کاملاً تخصصی و رایگان به متقاضی خرید یا فروش املاک و مستغلات ارائه می دهند.

اجاره املاک و مستغلات فاماگوستا

گاهی افراد مایل نیستند در زمینه املاک سرمایه گذاری نمایند و دوست دارند در زمینه گردشگری و یا راه انداز کسب و کار تجاری یا در زمینه استخراج و فرآوری منابع و معادن طبیعی سرمایه گذاری کنند. در این حالت اجاره خانه و محل سکونت مفیدترین و مثمر ثمرترین تمهید برای تامین محل سکونت است. جهت اجاره هر گونه ملک تجاری و مسکونی می توانید از مشاوران املاک ۹۰ کمک بگیرید و مشاوره های تخصصی دریافت نمایید.

اجاره آپارتمان و خانه ویلایی در فاماگوستا

با توجه به محل کار و با توجه به بودجه ای که متقاضی مایل به هزینه آن باشد ، مشاوران املاک ۹۰ در فاماگوستا و سایر مناطق قبرس و کشور ترکیه بهترین ملک را برای او یافته و مشاوره تخصصی در رابطه با ضوابط و قوانین اجاره ملک به متقاضی ارائه می دهند.

دریافت مشاوره تخصصی در رابطه با املاک و مستغلات فاماگوستا

اگر در قبرس بوده اید و تجربه زندگی و اقامت در جزیره را دارید ، در رابطه با املاک و مستغلات فاماگوستا و قبرس تجربه و دانش خود را با مشاوران املاک ۹۰ به اشتراک بگذارید. در ضمن از طریق بخش نظر سنجی همین صفحه می توانید سوال های ملکی در رابطه با خرید و فروش و اجاره و قوانین و مقررات ملکی در قبرس و ترکیه را از مشاورین املاک نود بپرسید و پاسخ های کارشناسانه دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE