جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

املاک مسکونی و تجاری قبرس

املاک مسکونی و تجاری قبرس

اگر به دنبال راهی مطمئن و آسان برای سرمایه گذاری هستید ، با املاک مسکونی و تجاری قبرس آشنا شوید و از طریق خرید ملک اقامت کوتاه و بلند مدت اروپا را دریافت کنید.

امروزه سرمایه گذاری در زمینه املاک صنعت رو به رشدی است که عده زیادی در سراسر جهان از طریق آن سود اقتصادی و اقامت کشور ثالث را از طریق آن دریافت می کند. در کشور تازه استقلال یافته قبرس در همه ناحیه های گوناگون در بخش های شمالی و جنوبی قبرس آپارتمان های لوکس چند خوابه با امکانات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی متنوع و امکانات رفاهی و تفریحی گوناگون احداث شده و برای فروش و اجاره به بازار مصرف عرضه شده است. مشاورین املاک نود را با املاک مسکونی و تجاری قبرس همراهی نمایید.

همچنین بخوانید: با شرایط زندگی در قبرس آشنا شوید

جغرافیای قبرس

کشور مستقل قبرس از دو بخش قبرس شمالی و جنوبی تشکیل شده است. جزیره قبرس بعد از سادریس و سارادینا سومین جزیره بزرگ این منطقه است. ۸۴۰ هزار نفر از جمعیت این کشور مسیحی ارتدوکس هستند و در بخش جنوبی اقامت دارند. بقیه جمعیت مسلمانان سنی مذهب ترک زبان هستند. از جغرافیایی این کشور با ترکیه ، یونان ، سوریه و فلسطین همسایه است. دو رشته کوه بزرگ کارینا و ترودوس در خاک این کشور دشت پهناور مسائوریا را در بر گرفته و روان آب های این دو رشته کوه دشت سرسبز و پهناور مسائوریا را آبیاری می کند.

فرهنگ مردم قبرس

این کشور کوچک با یک میلیون و یک صد هزار نفر جمعیت در منطقه دریای مدیترانه واقع شده و زبان ترکی و یونانی در این کشور رسمیت دارد. در بخش جنوبی یورو و در بخش شمالی پوند انگلیس ، دلار امریکا ولیر ترکیه در مبادلات تجاری و اقتصادی مبادله می شود. خط سبز دو بخش شمالی و جنوبی را از هم تفکیک می کند. در گذشته عبور از خط سبز برای عموم جرم محسوب می شد. اما امروزه خط سبز به محلی توریستی تبدیل شده و پلیس بر رفت و آمد گردشگران نظارت دارد.

تامین امنیت سیاسی و اجتماعی قبرس

 از زمان استقلال و برقراری صلح بین نیروهای ترک و یونانی و دولت های یونان ، ترکیه و انگلیس ، نیروهای مسلح سازمان ملل متحد امنیت و آرامش را تامین می کنند و بر امور نظارت دارند. هنوز هم این نیروها در قبرس هستند و امنیت را در جزیره برقرار کرده اند. امنیت این کشور کوچک زیر نظر سازمان ملل متحد برقرار شده و مردم در امنیت کامل به سر می برند. مطمئن و ایمن بودن جزیره همراه با امکانات و منابع طبیعی معدنی و جاذبه های گردشگری موجب شده که این کشور در چند دهه اخیر رشد فراوانی از نظر فرهنگی و اقتصادی را تجربه کند.  افراد زیادی از سراسر جهان تمایل به سرمایه گذاری در امور ساخت و ساز اماکن تجاری ، رفاهی و مسکونی در قبرس نمایند. مشاوران املاک ۹۰ را با املاک مسکونی و تجاری قبرس همراهی کنید.

املاک مسکونی و تجاری قبرس

کشور جزیره ای قبرس از شش ناحیه جغرافیایی و سیاسی (نیکوزیا ، لیماسول ، لارناکا ، پافوس ، فاماگوستا و گیرنه) تشکیل شده است. در هر شش منطقه جزیره در شهرهای کوچک و بزرگ و در مرکز و سواحل دریا ساخت و سازهای متنوع صورت گرفته و صنعت شهرسازی و عمران با رشد روز افزون روبرو بوده است.

املاک مسکونی و تجاری قبرس

املاک و مستغلات قبرس جنوبی

بخش جنوبی قبرس به علت پیوستن به اتحادیه اروپا و حمایت مالی و سیاسی کشورهای اروپایی از این بخش از نظر اقتصادی و سیاسی رشد بیشتری داشته است و مردم آن از نظر مالی در رفاه بیشتری به سر می برند. از نظر ساختار شهر بناهای بسیار مستحکم و بادوام در همه شهرهای کوچک و بزرگ قبرس جنوبی ساخته شده است و افراد زیادی از طریق سرمایه گذاری در زمینه خرید و اجاره ملک و ساخت و ساز به سود کلان دست یافته اند. عده زیادی هم مایل هستند در این زمینه سرمایه گذاری کنند و از طریق سرمایه گذاری در امور خرید ، اجاره و ساخت و ساز املاک تجاری و مسکونی و تفریحی و رفاهی به سود برسند.

املاک و مستغلات قبرس شمالی

اگر چه در بخش شمالی قبرس عده کمتری زندگی می کنند و مساحت این بخش کمتر از بخش جنوبی است. اما نیروهای سازمان ملل در این کشور امنیت و صلح و آرامش را برقرار کرده اند و ترکان ترکیه و انگلیسی ها بیکار ننشسته و در شهرهای قبرس شمالی ساخت و سازهای عظیم انجام داده اند. در شهرهایی چون فاماگوستا و نیکوزیا و سایر مناطق قبرس شمالی در مرکز شهر و در سواحل دریا آپارتمان های غول پیکر و بلند مرتبه احداث و به بهره برداری رسیده است.

مشاورین املاک نود

مشاوران املاک ۹۰ در قبرس و ترکیه آماده خدمت رسانی به متقاضیان خرید و فروش ملک تجاری و مسکونی در کل قبرس شمالی و جنوبی هستند. این کارشناسان خبره با همه املاک قابل خرید و فروش این کشور و شرایط و ضوابط حاکم بر خرید و فروش به اتباع خارجی و انواع مالیات های خرید و فروش ملک آشنا هستند. کارشناسان املاک ۹۰ با راه های قانونی برای دریافت تخفیف های مالیاتی همه قوانین ملکی در این کشور آشنا هستند.

راه تماس با مشاورین املاک ۹۰

کارشناسان مشاور املاک ۹۰ همه املاک قابل خرید و فروش و اجاره قبرس را می شناسند. پس از برقراری ارتباط با این کارشناسان متناسب با محل کار و زندگی شما و همچنین مقدار بودجه ای که قصد دارید در نواحی مختلف قبرس سرمایه گذاری کنید ، ملک مناسب را در کمترین زمان ممکن خواهند یافت و به شما معرفی خواهند کرد. هر گونه سوال در رابطه با املاک مسکونی و تجاری قبرس دارید را از طریق بخش نظر سنجی همین صفحه با کارشناسان خبره املاک ۹۰ به اشتراک بگذارید و مشاوره های تخصصی و رایگان دریافت نمایید.

دریافت مشاوره در رابطه با خرید و فروش و اجاره ملک قبرس

مشاوران املاک ۹۰ چندین سال تجربه کار در امور خرید و فروش املاک در قبرس و ترکیه دارند و همه چم و خم قانونی کار را می دانند. این افراد با تخصص کامل به صورت کارشناسی مشاوره رایگان به متقاضیان ارائه می دهند و کارشناسانه و تخصصی متقاضیان خرید و فروش و یا اجاره هر گونه ملک را راهنمایی و هدایت می کنند.

مزایای سرمایه گذاری در املاک مسکونی و تجاری قبرس

  • با هزینه کردن ۳۰۰ هزار یورو در قبرس می توانید اقامت بلند مدت این کشور را دریافت نمایید.
  • ساخت و ساز املاک و مستغلات در قبرس صنعت رو به رشدی است و از طریق سرمایه گذاری در امور خرید ملک به سود کلان در بلند مدت دست خواهید یافت.
  • قبرس کشوری اروپایی است با خرید ملک میتوان اقامت اروپا را دریافت نمایید.
  • از طریق قبرس می توانید ویزای سایر کشورهای اروپایی را بگیرید.
  • این کشور دارای  جاذبه های تاریخی و گردشگری بی نظیر است با زندگی در این کشور می توانید از جاذبه های تاریخی و طبیعی ان دیدن کنید.
  • در جزیره دانشگاه هایی با سطح علمی بالا وجود دارد و امکان ادامه تحصیل برای شما فراهم است.
  • فرصت های اشتغال زایی و راه اندازی کسب و کار تازه در این کشور در زمینه خدمات گردشگری و صنعت فراهم است و می توانید در این زمینه ها به فعالیت بپردازید.
  • با اجاره ملک خود می توانید به سود فراوان دست پیدا کنید.
  • در آینده ارزش ملک خریداری شده بالا می رود و با فروش ان به سود زیاد می رسید.

املاک مسکونی و تجاری قبرس

هر گونه نظر و تجربه در رابطه با خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری قبرس دارید ، تجربه و نظر و دانش خود را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE