جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

هزینه زندگی در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

هزینه زندگی در کوش آداسی

اگر قصد تحصیل ، کار و سرمایه گذاری در ترکیه را دارید ؛ با هزینه زندگی در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و اقامتی برنامه ریزی شده و موفقیت آمیز را تجربه نماید.

کوش آداسی به عنوان یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی ترکیه دارای فرصت های مناسب برای راه اندازی کسب و کار تازه ، ارائه خدمات متنوع و سرمایه گذاری در امور املاک و سرمایه گذاری در زیرساخت های توسعه صنعت گردشگری است. اگر شما نیز قصد مهاجرت به این شهر جذاب را دارید ، با هزینه زندگی در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و برنامه ای منظم و مفید برای سفر و اقامت خود طرح ریزی نماید.

همچنین بخوانید: با شرایط آب و هوایی کوشی آداسی ترکیه آشنا شوید

هزینه زندگی در کوش آداسی

هزینه های زندگی سه مولفه اصلی (مسکن ، خوراک و پوشاک ) و مولفه های فرعی (ایاب و ذهاب ، تفریح و ورزش ، تهیه دارو و مواد بهداشتی آرایشی ) را در برمی گیرد. با مشاوران املاک ۹۰ همراه باشید و نیم نگاهی به هزینه زندگی در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ داشته باشید.

هزینه تهیه مسکن و خانه

برای تهیه مسکن می توانید خانه را اجاره یا خریداری نماید . به صورت متوسط هزینه خانه های متنوع برای اجاره از ۱۰۰۰ لیر تا ۴۰۰۰ لیر متفاوت است. برای تهیه انرژی و پرداخت قبض آب ، برق و گاز نیز ماهانه ۲۰۰ تا ۶۰۰ لیر نیاز دارید.

اگر بخواهید خانه را خریداری نماید ، ارزان ترین خانه ها از ۸۰ هزار لیر شروع می شود. برای اطلاع از هزینه خرید ملک در کوش اداسی با مشاوران املاک ۹۰ تماس بگیرید و اطلاعات دست اول و به روز دریافت نمایید.

هزینه زندگی در کوش آداسی

هزینه تهیه خورد و خوراک

 • به طور متوسط برای تهیه مواد سوپر مارکتی در هفته ۲۰۰ تا ۳۰۰ لیر نیاز است.
 • قیمت یک کیلو گوشت قرمز ۳۰ تا ۴۵ لیر و هر کیلو گوشت مرغ ۱۲ تا ۱۵ لیر نیاز دارد.
 • برای تهیه یک وعده غذا در رستوران ۷ تا ۳۵ لیر نیاز است.
 • نیم کیلو نان ۶ لیر و یک آب معدنی ۵/۲ لیتر لازم دارد.
 • برای تهیه یک کیلو میوه و سبزی ۲ تا ۱۰ لیر نیاز است.

هزینه تهیه پوشاک

برای تهیه پوشاک در ترکیه جنس مرغوب را با هزینه کمتر نسبت به ایران می توان تهیه کرد. در مراکز خرید اجناس با مارک های عالی . با کیفیت و هزینه مناسب موجود است.

هزینه ایاب و ذهاب و تردد در داخل شهر

 • دلموش ۵/۲ لیتر
 • تاکسی ورودی ۵ لیر و به ازای هر کیلومتر اضافه ۳ لیتر بیشتر
 • یک لیتر بنزین ۷ لیر و یک لیتر گازوئیل ۲۵/۶ لیر است.

هزینه تفریح و ورزش

 • برای اجاره زمین تنیس حدود ۱۵ لیر برای یک ساعت
 • باشگاه بدنسازی ۶۰ لیر ماهانه
 • بلیط سینما ۱۲ تا ۱۸ لیر نیاز دارید.

در این متن تلاش کردیم به صورت مختصر برآوردی از هزینه زندگی در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ داشته باشیم. هزینه های زندگی جزئیات بیشتری دارد که ذکر همه آنها در یک متن اینترنتی نمی گنجد. در رابطه با هزینه تهیه مسکن و سرپناه و هزینه های زندگی در کوش آداسی با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و اطلاعات جدید و به روز دریافت نماید.

اگر تجربه اقامت و زندگی در ترکیه را داشته اید ؛ هر گونه تجربه و نظر در رابطه با هزینه زندگی در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE