جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

با هتل های لوکس و باشکوه بُدروم آشنا شوید

هتل های لوکس و باشکوه بُدروم

اگر قصد سفر به ترکیه را دارید با هتل های لوکس و باشکوه بُدروم آشنا شوید و اقامتی  آرام و به یادماندنی را در این شهر تاریخی و باستانی ترکیه داشته باشید.

کشور ترکیه به علت موقعیت فوق العاده استراتژیک در طی چند دهه اخیر شاهد رشد و رونق بوده اقتصادی و فرهنگی بوده است. از نظر ساختار و ظاهری شهر دگرگونی های بی نظیری را شاهد بوده است. امروزه بناهای بسیار بزرگ تجاری و مسکونی در شهر احداث شده که معماری به کار رفته در ساخت آن برگرفته از معماری مدرن اروپایی و با استفاده از مصالح روز دنیا می باشد.

توسعه شهر موجب افزایش روزافزون مهاجران و مسافران آن شده است. در بدروم اقامتگاه های سنتی و هتل های بسیار لوکس و مجهز پذیرای اسکان و اقامت مهاجران دور و نزدیک هستند. مشاوران املاک ۹۰ ترکیه شما را به هتل های لوکس و باشکوه بُدروم و اقامت موقت و خرید ملک ارزان در این شهر تاریخی ، تجاری و گردشگری دعوت می کند.

همچنین بخوانید: فرهنگ و رسوم مردم بدروم ترکیه را بشناسید

اقامتگاههای بُدروم

بدروم نیز چون آلانیا ، آنتالیا و  کوش آداسی مسافران ویژه خود را دارد. مسافران تفریحی ، تجاری و سیاسی شهر برای اقامت به مکان و سرپناه نیاز دارند که طرفداران صنعت هتل داری برای اسکان مرفه آنها دست به کار شده و در جای جای این شهر در مرکز و ساحل برای اقامت مسافران هتل های لوکس ۵ ستاره و هتل هایی با ستاره کمتر  و مسافرخانه های سنتی و ویلا و خانه های اجاره ای را تدارک دیده اند تا مسافران با خیالی آسوده و در آرامش کامل در نهایت لذت و رفاه مسافرت خویش را سپری نمایند. در ادامه با چند هتل بی نظیر از هتل های لوکس و باشکوه بُدروم آشنا شوید.

هتل رگنوم اسنا « Regnum Escana Hotel  »

یکی از هتل های لوکس و باشکوه بُدروم  ، هتل رگنوم اسنا است که تا مرکز شهر ۴/۱ کیلومتر فاصله دارد. این هتل زیبا بسیار مرفه و شیک است. چشم انداز زیبای آن چشم مسافران را از دور مسحور خود می کند. معماری و ساختار هتل بسیار زیبا است.  در نظرسنجی که توسط سایت وگو انجام شده است ، این هتل از ۱۰ نمره  ۶/۹ را دریافت کرده است.

 هتل های لوکس و باشکوه بُدروم

هتل کوستا ساریاز « Costa Sariyaz Hotel»

این هتل زیبا در مجموعه سوئیت های مشترک با فضای عمومی ساخته شده است.  دارای امکانات رفاهی تفریحی با شکوه است که آماده پذیرایی از مهمانان گرامی است. این هتل ۱/۱ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. هتلی سه ستاره است و در نظرسنجی که توسط سایت هوگو انجام شده از ۶۲۲ رای مسافران هتل  رتبه ۷/۸  را دریافت کرده است. هزینه یک شب اقامت در آن برابر با ۷۰۴۶ هزار ریال است.

هتل رویال آسارلیک « Royal Asarlik Hotel»

هتل رویال در ساحل قرار گرفته و دارای امکانات رفاهی تفریحی بی نظیر است. یا چند دقیقه پیاده روی می توانید به ساحل زیبا برسید و از امکانات رفاهی و تفریحی همچون شرکت در ورزش های بسیار هیجان انگیز بی و ساحلی استفاده کرد.

هتل سوئیس اوتل ریزورت « Swissotel resort»

سوئیس اوتل ریزورت یکی دیگر از اقامتگاههای بُدروم  است که در مرکز شهر قرار گرفته و دارای تفرجگاه و تفریحگاه های بی نظیر با امکانات مرفه ورزش آبی و غیره است. اگر دوست دارید در مرکز شهر اقامت کنید و به مراکز اداری و تجاری شهر دسترسی آسان داشته باشید، اقامت در این هتل پیشنهاد مناسبی است.

 هتل های لوکس و باشکوه بُدروم

هتل بُدروم «You Spa & Bodrum Hotel»

هتل بدروم یکی دیگر از هتل های لوکس و باشکوه بُدروم است. ۷/۱ تا مرکز شهر فاصله دارد. اگر به اقامتی شاهانه علاقه مند هستید و از عهده هزینه این هتل برمی آید ، اقامت چند روزه در آن شما را با تجربه زندگی شاهانه آشنا خواهد کرد. هزینه یک شب  اقامت در این هتل ۸۳۴۱ هزار ریال است. در نظرسنجی که توسط سایت هوگو انجام شده است رتبه ۱/۹  را از ۱۰ از ۳۲۷ نظر دریافت کرده است.

هتل وُگو « Vogue Hotel»

هتل وُگو  یکی دیگر از اقامتگاههای بُدروم  است که در مرکز شهر قرار گرفته و دسترسی به مرکز شهر و امکانات اداری و تجاری در آن نزدیک است. با ماندن در این هتل شیک می توانید با آسودگی خیال در کمترین زمان ممکن به کارهای خود رسیدگی کنید و در اسرع وقت به هتل بازگردید و استراحت کنید.

هتل مارمارا « The Marmara Hotel»

هتل مارمارا از دیگر اقامتگاههای بُدروم  و هتلی ۵ ستاره است که دارای معماری به سبک قرون وسطی است. معماری تاریخی این هتل علاوه بر هتل بودن آن را به مرکزی گردشگری تبدیل کرده است. این هتل تا مرکز شهر ۳/۱ کیلومتر فاصله دارد. هزینه اقامت یک شب ۱۴۸۵۸ هزار ریال است. در نظرسنجی که سایت وگو از مسافران هتل به صورت اینترنتی انجام داده است از ۵۶۰ نظر نمره ۲/۹ را که نمره ای بی نظیر است را از نمره ۱۰ دریافت کرده است.

هتل کاپ ریزورت بُدروم «Resort Cape Bodrum Beach»

از دیگر اقامتگاههای بدروم ، هتل کاپ ریزورت در سال ۲۰۱۵ احداث و به بهره برداری رسیده است. این هتل دارای معماری زیبا با چشم اندازی فوق العاده باشکوه است. اگر به اقامتی رویایی علاقه مندید ، این هتل برای اسکان موقت شما مکان فوق العاده  با تفریح های رویایی  است.

 هتل های لوکس و باشکوه بُدروم

هتل گرند یازیک  بوتی کیو« Grand Yazici BoutiQue Bodrum»

گرند یازیک نیز از هتل های لوکس ۵ ستاره است که تا مرکز  ۹/۱ کیلومتر فاصله دارد. رنگ و چشم انداز اتاق های آبی و سفید حالتی رویایی و با صفا به آن داده است.  ۱۳۹۳۹ هزار  ریال هزینه اقامت یک شب در آن است.  این هتل  از ۲۴۳ نفر که در سایت ویگو به نظر سنجی آن پاسخ داده اند ، نمره ۳/۸ را از ۱۰ دریافت کرده است.

هتل دیاموند بدروم «Diamond of Bodrum »

هتل دایموند هتلی ۵ ستاره که ۲/۱ کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد. ۸۶۵۲ هزار ریال هزینه اقامت یک شب در آن است. در نظرسنجی سایت وگو ۷/۷ از ۱۰ نمره  را از رای ۳۳۲ کاربر که در آن اقامت داشته اند ،دریافت کرده است.

هتل رامادا ریزورت « ramada Resort Bodrum»

هتل رامادا ریزورت  به مرکز شهر ۳/۳ کیلومتر فاصله دارد. هزینه اقامت یک شب در آن  ۲۱۲۷۲ هزار ریال است و در نظر سنجی که سایت وگو انجام داده است از ۵ رای نمره ۰/۸ را از ۱۰ کسب کرده است.

در شهر زیبا و تجاری و تفریحی بدروم اقامتگاههای باشکوه وجود دارد. برخی با امکانات و هزینه بیشتر و برخی هم با امکانات و هزینه کمتر با توجه به هزینه و سلیقه و محل کار خود می توانید یکی از این هتل های لوکس و کم نظیر را برای اقامت خود انتخاب نمایید و استراحتی رویایی و شاهانه در آنها داشته باشید و هر گونه نظر و یا تجربه در این هتل ها دارید را با املاک ۹۰ به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE