جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

قیمت خرید ملک در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

خرید ملک در کوش آداسی

اگر قصد اقامت و سرمایه گذاری در املاک ترکیه را دارید ؛ قیمت خرید ملک در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ را از مشاورین املاک نود بخواهید در بهترین مسکن و خانه سکنی گزیند.

کوش آداسی به علت بهره مندی از جاذبه های تاریخی و فرصت های شغلی فراوان در چند دهه اخیر مهاجران داخلی و خارجی زیادی را به سمت خود جذب کرده است. از نظر جمعیت و از نظر عمران و شهرسازی شهر گسترش یافته و در مناطق مختلف در سواحل جذاب و زیبا و در مرکز شهر آپارتمان های مسکونی نو و دست دوم زیادی برای خرید و فروش و اجاره وجود دارد. برای آگاهی از قیمت خرید ملک در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ با مشاوران املاک نود همراه و در ارتباط باشید.

خرید خانه و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ دولت جمهوری ترکیه برای توسعه همه جانبه کشورش تصمیم به جذب سرمایه های خارجی گرفته است. سرمایه گذاری خارجی در امور املاک ترکیه ، صنعتی پر سود و زودبازده است که اتباع زیادی در آن مشارکت داشته اند.

مزایای خرید ملک و سرمایه گذاری در امور املاک ترکیه

  • از طریق سرمایه گذاری در امور ملکی اتباع خارجی می توانند ؛ در عرض چند ماه اقامت دائم ترکیه را دریافت نمایند.
  • کسانی که اقامت ترکیه را دریافت می کنند ، همچون همه شهروندان ترکیه ای ، از حقوق و مزایای شهروندی برخوردار می شوند.
  • بر اساس حقوق و مزایای شهروندی ، بسیاری از هزینه ها که مختص افراد خارجی است از دوش مهاجران برداشته شده و این افراد در موارد زیادی از تخفیف های ویژه و از تعرفه های دولتی بهره مند خواهند شد.
  • مقیم ترکیه به راحتی می تواند ویزای چند کشور عضو شینگن را دریافت نماید و به راحتی به کشورهای امریکایی و اروپایی سفر نماید.
  • مقیم ترکیه در خرید خانه ، خرید خودرو و دریافت مجوز کار از دادن هزینه هایی معاف خواهد شد. او می تواند از کشورهای اروپایی خودرو شخصی را خریداری و وارد ترکیه نماید.

قیمت خرید ملک در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

کوش آداسی به علت جاذبه های فراوان و فرصت های بی نظیر شغلی و سرمایه گذاری مقصدی امن ، مطمئن و آرام برای همه کسانی است که به دنبال اقامت ترکیه ، خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در این کشور هستند.

عوامل زیادی در قیمت خرید ملک در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ دخالت دارند. برای نمونه ؛ محله و منطقه ای که ملک در آن قرار گرفته ، تعداد طبقات ساختمان ، امکانات و تجهیزات موجود ، فاصله از مرکز شهر ، اندازه ملک و … در قیمت خرید مسکن و املاک تجاری دخالت دارد.

  • برای اجاره خانه  ماهانه در این شهر از ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر نیاز دارید.
  • هزینه قبوض به صورت مجزا دریافت می شود که به صورت متوسط برای یک خانواده ۳ نفره حدود ۴۰۰ لیر (یک میلیون تومان) است.
  • پول پیش برای اجاره خانه دو برابر هزینه اجاره سالانه خانه است. هزینه اجاره سالانه و پول پیش در موقع عقد قرارداد دریافت می شود.

خرید ملک در کوش آداسی

قیمت خرید آپارتمان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

خانه های ارزان قیمت کوش آداسی از ۸۰ هزار لیر شروع می شود و گرانترین خانه ها در شیک ترین محله شهر بیش از ۵۰۰ هزار لیر قیمت دارند. برای آگاهی از املاک ترکیه و قیمت خرید ملک در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و بهترین و مناسب ترین خانه و آپارتمان یا زمین را خریداری نماید.

هر گونه تجربه و نظر در رابطه با ترکیه و راه های اقامت این کشور و قیمت املاک و مستغلات این کشور و هزینه خرید و فروش و اجاره ملک در ترکیه را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE