جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

قیمت خرید خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹

اگر قصد سرمایه گذاری در یک زمینه سودآور را دارید با قیمت خرید خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و سرمایه گذاری مطمئن و زودبازده ای را تجربه نمایید.

آنکارا پایتخت سیاسی و اقتصادی ترکیه مهاجران داخلی و خارجی بسیاری را در خود جای داده است. این شهر بزرگ اقتصادی و تجاری ترکیه در چند دهه اخیر از نظر وسعت در همه جهات گسترش یافته و خانه و آپارتمان های بسیار شیک و مرفه در جای جای شهر احداث شده است. سرمایه گذاری در امور املاک روشی است که اتباع خارجی برای دریافت اقامت ترکیه و برخورداری از سرمایه گذاری سودآور و مطمئن انتخاب می کنند. مشاورین املاک نود را با قیمت خرید خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ همراهی کنید.

همچنین بخوانید: خرید خانه در آنکارا و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

خرید خانه در آنکارا  و کسب اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

تعداد زیادی از اتباع خارجی در سال ۲۰۱۹ انکارای ترکیه را برای سرمایه گذاری در امور املاک و خرید خانه و آپارتمان انتخاب می کنند. اگر چه سرمایه گذاری در خرید املاک ترکیه ، یکی از شیوه های مطمئن و آسان سرمایه گذاری با حفظ سرمایه اولیه و سودآوری در بلند مدت است ، اتباع خارجی قصد دارند با خرید خانه در این کشور به هدف بالاتری (دریافت اقامت ترکیه) دست پیدا کنند.

دریافت اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

طبق قانون اساسی دولت ترکیه هر فرد خارجی با صرف ۲۵۰ میلیون دلار در خاک ترکیه . خرید ملک و سرمایه گذاری در این کشور می تواند ، اقامت این کشور را در کمتر از دو ماه دریافت کند. اگر شما نیز خواهان اخذ اقامت ترکیه هستید ، با مشاوران املاک ۹۰ در تماس باشید و اطلاعات جامع و کامل در این باره دریافت نمایید.

قیمت خرید خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹

قیمت آپارتمان و مسکن در پایتخت ترکیه از محله ای به محله دیگر و در مرکز و سواحل شهر یکسان نیست. عواملی همچون ؛ تازه و دست دوم بودن ملک ، سطح بنا ، امکانات و تجهیزات موجود ، دسترسی به مراکز تفریحی و گردشگری و میزان دسترسی به مراکز خدماتی ، اداری ، رفاهی و بهداشتی و غیره در قیمت خرید خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ دخالت دارد.

قیمت خرید خانه در آنکارا در سال 2019

قیمت خرید هر متر مربع خانه در آنکارا

به طور میانگین برای خرید هر متر مربع آپارتمان در این شهر از ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار لیر هزینه نیاز است. در منطقه کیزیلای میزان دسترسی به امکانات شهری بیشتر و هزینه خرید مسکن نیز گران تر است. اخیراً رد منطقه چانکایا نیز مجتمع های مسکونی با شکوه با امکانات رفاهی مرفه احداث شده است که لذت زندگی واقعی و آرامش درونی را به ساکنان آن منطقه ارزانی داشته است.

خرید مسکن در لوکس ترین منطقه آنکارا

برای خرید خانه در منطقه ای لوکس و مرفه و تازه ساخت می توانید به چانکای بروید و ملک خود را در آن منطقه خریداری نماید.دادن قیمت مقطوع در مورد همه خانه های آنکارا امکان پذیر نیست.  برای آگاهی از قیمت خرید خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک ۹۰ تماس بگیرید و از هزینه خانه ارزان قیمت در آنکارا ، خانه های لوکس و مرفه چانکایا و آپارتمان های دسته دوم این شهر اطلاعات کامل کسب نماید.

هرگونه تجربه و آگاهی در رابطه با اقامت ترکیه و خرید و فروش املاک در این کشور و قیمت خرید خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE