جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

قیمت خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹

قیمت خرید آپارتمان در ازمیر

اگر به دنبال راهی برای سرمایه گذاری مطمئن و زودبازده هستید ؛ با قیمت خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و سرمایه گذاری سودمندی را تجربه نمایید.

ازمیر به عنوان سومین شهر بزرگ ترکیه از جاذبه های تاریخی و طبیعی و فرصتهای شغلی بی نظیر برخوردار است. سالانه هزاران نفر در این شهر در زمینه خرید و فروش املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کنند و از طریق آن اقامت ترکیه و حقوق شهروندی این کشور را دریافت می کنند. اگر شما نیز قصد اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در امور املاک را دارید با قیمت خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و تجربه موفقیت آمیز در سرمایه گذاری کسب نمایید.

همچنین بخوانید: خرید خانه ارزان در ازمیر و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

سرمایه گذاری در امور املاک و دریافت اقامت ترکیه

در ادامه برنامه های توسعه ای دولت ترکیه برای رشد و توسعه همه جانبه کشور ، جذب سرمایه خارجی در دستور کار این دولت قرار گرفته و برای جذب سرمایه های خارجی برخی از قانون و قوانین سخت و سفت برای اقامت از قوانین این کشور برداشته شده است.

بر اساس قانون اساسی ترکیه هر فرد خارجی در سال ۲۰۱۹ حق دارد ، تا ۳۰ هکتار از اراضی این کشور که در محدوده نظامی و امنیتی قرار ندارد را خریداری نماید و در آن به اشتغال زایی و کسب درآمد بپردازد. همچنین افراد می توانند ؛ با صرف ۲۵۰ میلیون دلار در املاک ترکیه در کمتر از دو ماه اقامت دائم این کشور را جذب نماید.

در پی تصویب این قانون تعداد زیادی از اتباع خارجی سرمایه خود را در خرید خانه و آپارتمان در ازمیر سرمایه گذاری کرده و اقامت این کشور را دریافت کرده اند.

چرا سرمایه گذاری در ازمیر؟

ازمیر سومین شهر ترکیه از نظر وسعت و جمعیت و یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است که به علت وجود امکانات طبیعی و فرصت های طلایی اشتغال و سرمایه گذاری ، محلی امن و ایمن برای همه کسانی است که قصد سرمایه گذاری در زمینه املاک و راه اندازی کسب و کار تازه و حرفه سودآور دارند.

شکار فرصت های شغلی موجود و دریافت اقامت ترکیه و بهره مندی از حقوق و مزایای شهروندی همان چیزی است که افراد را به سمت ازمیر و سرمایه گذاری در امور املاک این شهر سوق می دهد. برای اطلاع از مزایای سرمایه گذاری در املاک ازمیر و اطلاع از قیمت خرید و فروش املاک در ترکیه می توانید با مشاورین املاک ۹۰ همراه باشید و در رابطه با قیمت مسکن در ترکیه و بویژه ازمیر اطلاع کسب نمایید.

قیمت خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹

عوامل زیادی  همچون منطقه و محله ملک ، موقعیت جغرافیایی و مساحت آن ، طبقات ساختمان ، امکانات و تجهیزات در دسترس ، دسترسی به مراکز خدماتی ، رفاهی ، اداری و تجاری و عواملی دیگر در قیمت خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ دخالت دارند. برای همین ارائه قیمت مقطوع برای همه آپارتمان ها و خانه های موجود ممکن نیست.

قیمت متوسط خرید خانه در محله های مختلف ازمیر در سال ۲۰۱۹

به طور متوسط قیمت خرید هر متر مربع ملک مسکونی در منطقه بورنوا ۳۰۷۵ لیر و قیمت متوسط ملک در این منطقه ۳۶۴ هزار لیر است. برای اجاره سالانه خانه و آپارتمان در این منطقه به طور متوسط ۱۴۰۰ لیر نیاز دارید.

در منطقه بایراکلی قیمت هر متر مربع ملک مسکونی به طور میانگین ۲۷۲۵ لیر و قیمت متوسط خرید خانه و آپارتمان ۳۴۳ هزار لیر است. برای اجاره سالانه خانه در این منطقه به ۱۵۶۰ لیر نیاز است.

در منطقه “کارشی یاکا قیمت خرید هر متر مربع ملک مسکونی ۳۱۵۰ لیر و برای خرید خانه به طور میانگین ۳۸۴ هزار لیر نیاز است. اجاره سالیانه خانه در کارشی یاکا به طور میانگین ۱۵۸۰ لیر است.

در محله “گوزل باهچه” قیمت متوسط خرید خانه های ویلایی از ۲۵۰ هزار تا  ۱۲۰۰۰۰۰ یک میلیون و دویست هزار لیر متغیر است. در این مناطق هر متر مربع خانه تقریباً ۳۸۵۰ لیر است.

در محله “اورلا” هر متر مربع ملک مسکونی به طور متوسط ۴۱۰۰ لیر است. قیمت متوسط خانه از ۲۸۰ تا  ۱۸۹۰ یک میلیون هشتصد و نود  هزار لیر متغیر است.  در منطقه گوزل باغچه و اورلا خانه های ویلایی بیشترین شمار منازل مسکونی را به خود اختصاص داده اند.

قیمت خرید ویلاهای ازمیر در سال ۲۰۱۹

در منطقه “سفیر حصار” ویلاهای شیک و زیبا با قیمت خرید هر متر مربع به صورت میانگین ۲۴۰۰ لیر و قیمت متوسط خرید ملک به طور میانگین از ۱۶۵ تا ۴۹۰ هزار لیر متغیر است.

قیمت فروش هر متر ملک مسکونی در منطقه ” مِنمِن” قیمت متوسط هر متر مربع خانه ۱۸۰۰لیر و هزینه متوسط خرید ملک ۲۳۰ هزار لیر است.

در منطقه توربالی هر متر مربع خانه ۱۴۷۵ لیر و هزینه متوسط خرید خانه ۲۰۰ هزار لیر است.

قیمت خرید آپارتمان در ازمیر

ارزان ترین مناطق ازمیر برای خرید ملک

در مناطق ” بِرگما” و “اُدِمیش”  می توان ارزان ترین خانه های ازمیر را خریداری کرد. هزینه خرید هر متر مربع خانه در بِرگما ۱۳۷۰ لیر و در اُدِمیش هر متر مربع به سور میانگین با ۱۵۵۳ لیر معامله شده است. هزینه اجاره خانه سالانه در این منطقه به طور میانگین ۷۰۰ تا ۹۰۰ لیر است.

امکانات اجتماعی و رفاهی موجود در پروژه های مسکونی ازمیر

استخر های روباز و سرپوشیده ، حمام ترکی ، سونا و اسپا در همه مجتمع و پروژهای مسکونی ازمیر وجود دارد. حمل و نقل در ازمیر آسان است و شبکه ای گسترده از اتوبوس ، دلموش ، ایربان (مترویی طویل برای مناطق دور ) ، مترو و سیستم حمل و نقل دریایی دسترسی و تردد در همه نقاط شهر را ممکن و آسان کرده است.  

قیمت خانه و آپارتمان و ویلا باغ های ازمیر طیف وسیعی از قیمت ها را در برمی گیرد و برای اطلاع از انواع ملک موجود در ازمیر و شناسایی ملک مناسب و قیمت خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و اطلاعات به روز و تازه را دریافت نماید.

اگر در مناطق و محله های دور و نزدیک به مرکز شهر زندگی کرده اید ؛ تجربه و دانش خود را در ارابه با املاک ازمیر و قیمت خرید و فروش و اجاره خانه و اپارتمان در این شهر با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE