جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

قیمت اجاره خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

قیمت اجاره خانه در کوش آداسی

اگر قصد اقامت ترکیه و اجاره مسکن در این کشور را دارید ؛ قیمت اجاره خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ را از مشاوران املاک ۹۰ بخواهید و در مناسب ترین سکنی گزینید.

اخیراً عده زیادی از طریق اجاره خانه در ترکیه اقامت این این کشور را دریافت کرده اند. کوش آداسی به عنوان یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه با جاذبه های بی پایان تاریخی و طبیعی فرصت های شغلی بی نظیری را برای سرمایه گذاری خارجی فراهم آورده است. افراد از طریق اجاره خانه در ترکیه کوش آداسی با یک تیر دو نشان را هدف قرار داده و هم اقامت ترکیه را دریافت می کنند هم از فرصت های شغلی موجود بهره مند می شوند. اگر شما نیز متقاضی این فرصت ها هستید ؛ در ادامه  از قیمت اجاره خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ مطلع شوید.

اجاره آپارتمان در کوش آداسی

امکانات طبیعی و فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری ، مهاجران زیادی در چند سال اخیر را به این شهر ساحلی جذب کرده است. در راستای توسعه صنعت گردشگری ، صنعت ساختمان سازی در این شهر گسترش یافته و عده زیادی از اتباع خارجی در زمینه ساخت و ساز سرمایه گذاری های کلان انجام داده اند.

 در کوش آداسی در سواحل و در مرکز شهر آپارتمان های دست دوم و مجتمع و آپارتمان های نوساز و تازه  برای اقامت و اسکان مهاجر داخلی و خارجی وجود دارد. عده ای از اتباع خارجی سرمایه خود را در خرید ملک در ترکیه ویژه خرید آپارتمان و ۸۷ خانه در کوش آداسی هزینه می کنند. این افراد قصد دارند از طریق خرید ملک در ترکیه به سرعت اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند و از مزایای شهروندی ترکیه استفاده نمایند.

عده ای هم هزینه خود را در راه اندازی کسب و کار تازه و ارائه خدمات به توریست ها هزینه می کنند و اجاره مسکن را برای اقامت و سکونت خود انتخاب می کنند.

اجاره آپارتمان در کوش آداسی و دریافت اقامت ترکیه

مدت اقامت مسافران در ترکیه ۳ ماه است. عده ای برای انجام کار و یا سرمایه گذاری در ترکیه به مدت زمان بیش از سه ماه اقامت در ترکیه نیاز دارند. این افراد برای اقامت طولانی تر به دلیلی محکمه پسند نیاز دارند. اجاره خانه در ترکیه این امکان را برای این افراد فراهم می آورد. از آنجا که بیشتر توریست ها به مدت زمان اقامت بیشتر نیاز دارند ، در ترکیه به دریافت اقامت بیش از سه ماه ، اقامت توریستی گفته می شود.

از طریق عقد قرارداد اجاره خانه در هر یک از شهرهای ترکیه ، مهاجران می توانند اقامت توریستی دریافت نمایند و زمان مناسب و کافی برای رسیدگی به کارهای خود به دست آورند.

قیمت اجاره خانه در کوش آداسی

قیمت اجاره خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

قیمت اجاره خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ در مناطق و محله های گوناگون شهر متفاوت است. هزینه اجاره مسکن در مرکز شهر بیشتر و هزینه اجاره در آپارتمان های نوساز موجود در سواحل جذاب و خانه های موجود در حواشی شهر کمتر است. عوامل زیادی همچون ؛ منطقه و محله مورد نظر ، موقعیت جغرافیایی ملک ، سطح متراژ زیربنا ، طبقات ساختمان ، دسترسی به امکانات رفاهی ، تجاری و خدماتی و … در قیمت اجاره خانه در کوش آداسی دخالت دارند.

قیمت اجاره آپارتمان در ترکیه

دادن قیمت اجاره برای تک تک خانه ها کاری سهل و ممکن نیست. به طور کلی هزینه اجاره یک ساله آپارتمان در کوش آداسی از ۱۰۰۰ لیر تا ۳۳۰۰ متفاوت است. برای اطلاع از قیمت اجاره خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و اخبار تازه و دست اول در رابطه با قیمت اجاره مسکن در این شهر توریستی و سایر شهرهای ترکیه دریافت نمایید.

اگر در ترکیه زیسته اید و یا تجربه و هرگونه آگاهی در رابطه با اقامت این کشور و خرید و فروش و اجاره خانه و آپارتمان در شهرهای مختلف ترکیه را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE