جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹

قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر

اگر قصد دارید به ترکیه سفر کنید و مدتی را در این کشور بگذرانید، همراه با مشاورین املاک نود از قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ مطلع شوید.

عده زیادی از اتباع خارجی سالانه به ازمیر سفر می کنند و به مدت یک سال یا کمتر در این شهر سکونت دارند. آگاهی از قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ اولین عاملی است که این افراد قبل از سفر دوست دارند ، در رابطه با آن آگاهی کسب کنند. قیمت اجاره خانه در هر منطقه و شهری از یک سری پارامتر پیروی می کند. برای همین دلیل ، قیمت ها از محله ای به محله دیگر و از خیابانی به خیابانی و از خانه ای به خانه دیگر متفاوت است. نسبت دادان قیمت مقطوع  و کلی برای اجاره خانه و آپارتمان تقریباً غیر ممکن است. اما به طور متوسط ، می توان ، در این باره اظهار نظر کرد.

اجاره مسکن در ازمیر

در مرکز شهر و در حاشیه های دور افتاده و در سواحل جذاب و زیبای ازمیر ، خانه و آپارتمان های بسیار شیک و مرفه و خانه های دسته دوم برای اسکان و اقامت مردم و مسافر شهر موجود است. از نظر قیمت اجاره هر یک از این خانه و آپارتمان ها با هم متفاوت است. خانه های موجود در مرکز شهر و آپارتمان های لوکس با امکانات رفاهی بالا در سواحل جذاب از نظر قیمت اجاره گران تر از خانه های دور افتاده و در حواشی شهر و خانه های قدیمی هستند.

هر خانه ای ، برای گروهی از افراد مناسب است. برخی ها به زندگی لوکس عادت دارند و اقامت در مناطق مرفه را می پسندند. برخی هم دوست دارند ، بخش عمده بودجه خود را در جایی دیگر سرمایه گذاری کنند و در خانه ای ساده و ارزانتر سکونت داشته باشند.  

قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر

قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹

به طور متوسط اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ در مناطق مختلف به قرار زیر است.هزینه ها برای اجاره یک سال محاسبه شده است. 

  • اجاره خانه دو خوابه در پنت هاوس رو به دریا و لوکس ۱۰  تا ۲۰ هزار لیر (۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان)
  • اجاره خانه دو خوابه در مرکز شهر ۳ تا ۵ هزار لیر (۵/۷ تا ۵/۱۲ میلیون تومان)
  • اجاره خانه دو خوابه در یک محله خوب ۲ تا ۳ هزار لیر (۵ تا ۵/۷ میلیون تومان)
  • هزینه اجاره منزل دو خوابه در محله متوسط ۱ تا ۲ هزار لیر (۵/۲  تا ۵ میلیون تومان)
  • اجاره خانه در حاشیه شهر  ۷۰۰ تا یک هزار لیر (۷۵/۱ تا ۵/۲ میلیون تومان)

اجاره مسکن در ازمیر

هزینه های ذکر شده در بالا بسیار اجمالی و کلی است. در محله متوسط ، قیمت اجاره خانه شیک و مرفه بیشتر از این مقدار و در یک منطقه مرفه و خوب هزینه اجاره خانه کهنه و قدیمی شاید کمتر از مقدار ذکر شده باشد. قیمت ها در مناطق مختلف ، متغیرند. برای همین اگر نیاز دارید ، از قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ آگاه شوید ، می توانید با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و از هزینه های اجاره و خرید خانه و آپارتمان در همه مناطق و محله های ازمیر اطلاع حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE