جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

قیمت اجاره آپارتمان در آنکارا در سال ۲۰۱۹

قیمت اجاره آپارتمان در آنکارا در سال 2019

آگاهی از هزینه ها کمک زیادی به انتخاب ، برنامه ریزی و تصمیم گیری در کارها می کند. با قیمت اجاره آپارتمان در آنکارا در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و خانه مناسب را اجاره نماید.

آپارتمان های بسیار لوکس و مرفه و خانه های باشکوه و مجلل در پایتخت ترکیه وجود دارد که با اقامت در آنها می توان خستگی کار را فراموش کرد و دمی با خیال راحت آرمید. اگر قصد مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت در این کشور را دارید ، برای خرید و اجاره خانه و آپارتمان و آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان در آنکارا در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و اطلاعات جامع و دقیق دریافت نمایید.

اجاره خانه در آنکارا و دریافت اقامت ترکیه

آیا می دانید که از طریق اجاره خانه و آپارتمان در شهرهای ترکیه ، اقامت این کشور را دریافت نمایید؟

در سال ۲۰۱۹ دولت ترکیه تصمیم گرفته که سرمایه های خارجی را جذب و در توسعه و آبادانی کشورش هزینه نماید. به همین علت در قوانین مربوط به سرمایه گذاری در امور ملکی و دادن اقامت به اتباع خارجی از سختگیری های موجود کاسته و قوانین سخت و سفت را برای سال ۲۰۱۹ منحل کرده است.

امسال هر فرد خارجی از طریق اجاره خانه در ترکیه می تواند به مدت قرارداد اجاره خانه اش ، اقامت این کشور را دریافت نماید. عده زیادی از اتباع خارجی از این فرصت استفاده کرده و آنکارا را برای اقامت انتخاب می کنند. اگر شما نیز چنین قصدی دارید ، به نکات زیر در رابطه با اجاره آپارتمان در آنکارا دقت نمایید.  

نکاتی که در اجاره و خرید ملک در آنکارا باید به آن توجه کرد

 • دقت داشته باشید ، خانه خود را در منطقه و محلی امن که زیر نظر اداره امنیت قرار دارد ، انتخاب نمایید.
 • به امکانات خانه توجه داشته باشید. آسانسور و تجهیزات الکتریکی و دسترسی به فضای سبز و چشم انداز منطقه گاه از هزینه اجاره بها اهمیت بیشتری ، برای داشتن زندگی آرام و توام با آرامش برخوردار است.
 • دسترسی به مرکز شهر یا محل کار در انتخاب آپارتمان اهمیت فوق العاده دارد.
 • در انتخاب بنگاه و مرکز مشاوره دقت کنید که بنگاه طرف قرارداد شما معتبر و قابل اعتماد باشد.
 • هزینه اجاره و خرید ملک را به وکیل و مشاور و بنگاهی نپردازید. بلکه مبلغ را به حساب صاحب خانه واریز نمایید.

قیمت اجاره آپارتمان در آنکارا

قیمت اجاره آپارتمان در آنکارا در سال ۲۰۱۹

در آنکارا با وجود مرکزیت سیاسی و تجاری بودن هزینه خرید و اجاره آپارتمان نسبت به شهرهای توریستی کمتر است. در منطقه چانکایا گرانترین ، لوکس و مرفه ترین آپارتمان و خانه ها را می توانید اجاره کنید و اقامتی لوکس و مرفه را تجربه نماید. در حواشی شهر نیز آپارتمان های دست دوم و نوساز با هزینه مناسب و ارزان وجود دارد.

عوامل زیادی در قیمت قیمت اجاره آپارتمان در آنکارا در سال ۲۰۱۹ دخالت دارند. قیمت ها از محله ای به محله دیگر و از مجتمعی به مجتمع دیگر متفاوت است. به طور میانگین قیمت ها از ۱۵۰ هزار تا ۳۵۰۰ لیر برای اجاره سالانه متغیر است.  برای دریافت اطلاعات جامع و کامل در رابطه با قیمت اجاره خانه و آپارتمان در آنکارا با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و اطلاعات کامل و به روز دریافت نماید.

اگر در ترکیه زندگی کرده و تخربه خرید و فروش یا اخاره خانه و مسکن در آنکارا را دارید ، تجربه و نظر خود را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

يك ديدگاه

 1. حمید

  در   مي گويد: 

  سلام
  خسته نباشید
  ی ملک ۷۰ متری دوخوابه در منطقه ای که نزدیک به مدرسه ایرانی آنکارا با امکانات و دسترسی خوب حدود قیمت بفرمایید اجاره ماهیانه برای سال ۲۰۲۰ یا ۱۳۹۹ شمسی
  با تشکر

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE