جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

صفر تا صد املاک ازمیر در سال ۲۰۱۹

صفر تا صد املاک ازمیر در سال 2019

اگر قصد سرمایه گذاری و دریافت اقامت ترکیه را دارید ؛ با مشاورین املاک نود از صفر تا صد املاک ازمیر در سال ۲۰۱۹ مطلع شوید و مناسب ترین ملک را خریداری نماید.

امروزه از طریق خرید خانه و آپارتمان و سرمایه گذاری در امور املاک در ترکیه اتباع خارجی زیادی توانسته اند ، اقامت توریستی و دائمی ترکیه را دریافت نمایند. در مناطق و محله های گوناگون ازمیر ، آپارتمان های لوکس و مرفه و مجتمع های شیک و باکلاس مسکونی و تجاری وجود دارد که از طریق خرید آن می توان اقامت ترکیه را دریافت کرد و از سرمایه گذاری مطمئن و سودمندی برخوردار شد. مشاوران املاک ۹۰ را با صفر تا صد املاک ازمیر در سال ۲۰۱۹ همراهی نمایید.

همچنین بخوانید: خرید خانه در ازمیر و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

املاک مسکونی و تجاری ازمیر

در مناطق مختلف ازمیر در سواحل جذاب دریای اژه و در مرکز و حاشیه های شهر مجتمع های مسکونی و خانه های ویلایی فراوان وجود دارد که از طریق خرید یا اجاره آنها می توان اقامت ترکیه را دریافت کرد و همچون شهروندان ترکیه ای در این کشور زندگی ایمن و مطمئن و آرام را تجربه کرد.

خرید آپارتمان در ازمیر

در مناطق” بورنوا” ، “بایراکلی” ، “کارشی یاکا” ، “گوزل باغچه” و “ارورا” مجتمع های مسکونی در هیبت آپارتمان های لوکس و باشکوه و مرفه وجود دارد که از طریق خرید هر یک خانه ای در این مناطق می توان با صرف هزینه ای مناسب از خانه ای مبله یا بدون مبله با امکانات و تجهیزات رفاهی و تفریحی بسیار برخوردار بود.

قیمت خرید آپارتمان های ازمیر

برای خرید هر متر مربع خانه مسکونی و آپارتمان در مناطق مختل ازمیر ۲۰۰۰ تا ۴۵۰۰ لیر نیاز است. مساحت آپارتمان ها از ۶۵ تا ۱۸۰ متر مربع متغیر است. به صورت متوسط برای خرید آپارتمان در ازمیر از ۲۵۰ هزار لیر شروع و تا ۸۵۰ هزار لیر نیاز است.

قیمت اجاره آپارتمان در ازمیر

برای اجاره خانه و آپارتمان در مناطق مختلف ازمیر به صورت متوسط از ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر نیاز است. مقدار پول پیش خانه دو برابر اجاره بهای سالانه است. حق بنگاهی و ثبت قرارداد در موقع عقد قرارداد پرداخت می شود که معمولاً برابر هزینه اجاره یک ماه خانه است.  هزینه اجاره بها و پول پیش نیز همان روز عقد قرارداد پرداخت می شود.

خرید خانه های ویلایی در ازمیر

در مناطق “گوزل باغچه”  ، “ارورا” ، “سفیر حصار” و “مِنمِن” خانه های ویلایی و ویلا باغ های باشکوه تفریحی وجود دارد که با خرید هر یک از ان خانه ها می توان سرمایه گذاری بسیار مفید و مطمئن و سودآور را تجربه کرد. زندگی در این خانه ها امنیت و آرامش را به ساکنان شان ارزانی می دارند.

صفر تا صد املاک ازمیر در سال 2019

قیمت خرید خانه های ویلایی در ازمیر

برای خرید هر متر مربع خانه ویلایی در مناطق مختلف ازمیر به طور متوسط ۷۰۰ تا ۴۸۰۰ هزار لیر نیاز است. قیمت این خانه ها به طور متوسط در حدود ۲۵۰ هزار لیر تا  ۱۵۰۰ یک ونیم میلیون لیر متغیر است.

قیمت اجاره خانه های ویلایی در ازمیر

در مناطق مختلف ازمیر خانه های ویلایی بزرگ و کوچک ، نوساز و دست دوم در مرکز و ساحل و حاشیه های شهر وجود دارد که به صورت موقت یک هفته ای تا یک ساله اجاره داده می شوند. مسافران داخلی و خارجی شهر برای اسکان و اقامت کوتاه و بلند مدت خود از این خانه ها استفاده می کنند.

هزینه اجاره خانه ها در ازمیر برای اجاره سالانه از هزار تا چهار و پانصد هزار لیر متغیر است.

خرید خانه ارزان در ازمیر

در مناطق  ” بِرگما” و “اُدِمیش” خانه و آپارتمان های ارزان و مرفه وجود دارد که علیرغم هزینه خرید و اجاره کم از امکانات و تجهیزات فراوان برخوردارند. هزینه خرید هر متر مربع خانه در این مناطق ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ لیر است. برای اجاره سالانه نیز ۷۰۰ تا ۱۱۰۰ لیر نیاز است.

در ادامه صفر تا صد املاک ازمیر در سال ۲۰۱۹ از مراحل مختلف خرید ملک و باید ها و نباید های خرید ملک اطلاع حاصل نماید.

مراحل مختلف خرید مسکن در ازمیر در سال ۲۰۱۹

برای این که بتوانید یک خانه یا آپارتمان را در ازمیر خریداری نماید ، مراحل زیر را باید طی کنید.

 • یافتن موسسه مشاور ملکی مطمئن : از طریق یم موسسه مشاوره معتبر می توانید املاک مناسب را بیابید و از شرایط  ملک مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.
 • انتخاب ملک مورد نظر
 • ارائه درخواست  خرید ملک به پلیس ترکیه و طی کردن مراحل قانونی تا دریافت کد مالیاتی و شماره پروانه خرید ملک
 • دریافت کد مالیاتی
 • بازدید حضوری از ملک مورد نظر و اطلاع حاصل کردن از عدم بدهی ، عدم رهن و گرو گذاشتن ملک
 • تنظیم قرارداد خرید ملک و پرداخت بیعانه به صاحب ملک
 • دریافت سند به اسم خریدار و پرداخت بقیه هزینه خرید به مالک قبلی

بایدها و نباید های خرید ملک در ازمیر

 • قبل از هرگونه اقدامی ابتدا با یک وکیل و مشاور حقوقدان مجرب مشورت کنید.
 • قوانین خرید و فروش املاک به اتباع خارجی دائم در حال دگرگونی است ، بنابراین از طریق یک کارشناس مجرب از قوانین خرید و فروش ملک اطلاعات تازه و به روز به دست آورید.
 • اندازه مجاز خرید ملک ۳۰ هکتار از زمین هایی است که در محدوده امنیتی و نظامی این کشور نیست.
 • قبل از خرید ملک از رهن گذاشتن آن در گرو بانک یا شخصی دیگر و عدم بدهی خانه انتخابی مطمئن شوید.  
 • اطمینان حاصل کنید که ملک مورد نظر در محدوده شهرداری و شهرسازی قرار دارد.
 • مشخصات ملک را با مشخصات سند تاپو مقایسه نماید و از نزدیک ملک مورد معامله را مشاهده کنید تا ا مغایرتی نباشد.
 • وجه را به بنگاهی و دلال نپردازید ، بلکه مستقیماً به فروشنده و صاحب ملک بپردازید.
 • پرداخت هزینه خرید ملک از طریق سیستم بانکی باشد. در صورت عدم دسترسی به سیستم بانکی در هنگام پرداخت رسید کتبی از شخص دریافت کننده وجه دریافت کنید.
 • نسبت به ثبت سند ملک به اسم خودتان اقدام کنید.

سخن آخر در رابطه با صفر تا صد املاک ازمیر در سال ۲۰۱۹

در این مطلب تلاش کردیم ، صفر تا صد املاک ازمیر در سال ۲۰۱۹ را با زبانی ساده برایتان بازگو کنیم. امید است که پاسخ جستجوی خود را در این متن یافته باشید. اگر در رابطه با املاک ازمیر و خرید و فروش و اجاره خانه و آپارتمان در ترکیه به اطلاعات کامل و به روز نیاز دارید ؛ با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و اطلاعات کامل و جامع ملکی دریافت نماید.

هر گونه و تجربه خود را در رابطه با خرید و فروش املاک ازمیر و دریافت اقامت ترکیه را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE