جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا ترکیه

خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا

اگر خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا ترکیه را دارید ، با مشاوران املاک نود همراه باشید و با خانه ها و آپارتمان های لوکس و مرفه این شهر ساحلی آشنا شوید.

شهر زیبا و ساحلی آنتالیا به علت برخورداری از جاذبه های بسیار دل انگیز تاریخی و طبیعی و امکانات رفاهی و زیربنایی فراوان در دو دهه اخیر از نظر ساختاری ، تجاری ، فرهنگی و تفریحی تحولات زیادی را شاهد بوده است. در این چند ساله اخیر ، ساختار شهر به کلی دگرگون گشته و معماری خانه ها به سبک اروپایی و مدرن درآمده است.

گسترش صنعت گردشگری در این شهر و درآمدزایی این صنعت فرصت های عالی برای زندگی و کسب و کار ایجاد کرده است.برای همین مهاجران زیادی از سراسر جهان به ان هجرت می کنند. برای رفاه و اقامت مهاجران خانه های ویلایی و آپارتمان های بسیار لوکس و مرفه در مناطق مختلف ساحلی و مرکزی بنا شده و آماده عرضه به طرفداران است. برای خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا با مشاوران املاک نود در ترکیه همراه باشید.

همچنین بخوانید: چگونگی خرید ملک و خانه در آلانیا ترکیه

وضعیت جغرافیایی آنتالیا

این شهر در غرب کشور ترکیه و در منطقه مدیترانه قرار گرفته است. از شمال به شهر بوردور ، از سمت جنوب به دریای مدیترانه ،  از طرف  جنوب غربی به کِمر ، از غرب به شهر کور کوتلی و از شرق به شهر سریک متصل است.

یکی از عواملی که قبل از خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا باید به آن توجه کرد ، وضعیت آب و هوایی است.

آب و هوای آنتالیا

آب و هوای این شهر توریستی و تجاری مدیترانه ای است. بهار در آن با نسیم خنک ساحلی و باران زیاد مطبوع و دلپذیر زندگی در شهر را رویایی می کند. تابستان آن نسبتاً گرم و مرطوب می باشد و زمستان در آن نسبتاً معتدل و بارانی است. بارش باران زیاد و پوشش گیاهی آن زیبا و سرسبز است. درختان زیتون ، اقاقیا ، بلوط ،  کاج ، درخت سدر و نوعی درخت به اسم درخت غار در آن میروید. برف و یخبندان در آن به ندرت دیده می شود. متوسط دمایی در تابستان ۲/۲۸ درجه سلسیوس و در زمستان ۴/۱۶ درجه سلسیوس است.

 در کل میانگین دمایی در این شهر ۶/۱۸ درجه سانتی گراد و زندگی در آن لذت بخش است. ۵۰ روز در آن باران می بارد و ۳۰۰ روز در سال آفتاب بر شهر می تابد. ۶۴% رطوبت نسبی هوا است و میزان بارش آن ۱۰۰۹ میلیمتر است. بارش زیاد  باران و رطوبت نسبی بالای هوا در آنتالیا موجب شده یک سوم تنوع گیاهی ترکیه در آن رشد کند.

خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا

برای این که ملکی را خریداری نمایید به یک سری اطلاعات اولیه نیازمند هستید.

  • قبل از هر چیز باید از میزان سرمایه و هزینه ای که قصد دارید در خرید ملک سرمایه گذاری کنید ، مطلع باشید.
  • ویژگی های ملکی که خواهانش هستید : باید از قبل دقیق مشخص کنید که چه جور ملکی می خواهید ، خانه مسکونی یا تجاری ، در مرکز شهر یا در حواشی آن یا در ساحل ، آپارتمان یا ویلا ، آپارتمان لوکس تازه یا دسته دوم ،  بزرگ باشد یا کوچک ،
  • چند اتاق خواب داشته باشد؟
  • منطقه مناسب برای شما کجاست؟
  • ملک را با چه هدفی می خرید؟ برای اجاره دادن یا خرید و فروش و یا برای اقامت موقت یا اقامت دائم؟

مناطق مختلف آنتالیا

در این شهر بزرگ ، سه منطقه وسیع ؛ منطقه کنیالتی در غرب ، منطقه زیبای لارا در شرق و منطقه کپر دارای آپارتمان های لوکس و مرفه تازه ساخت برای خرید و فروش است.

در همه مناطق آنتالیا آپارتمان های لوکس و مرفه یک ، دو و سه خوابه برای فروش آماده شده و هر روز بر تعداد این آپارتمان های لوکس اضافه می شود. برای خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا می توانید با مشاوران املاک ۹۰ در ترکیه تماس بگیرید و از قیمت و انواع آپارتمان یا ملک های تجاری و مسکونی اطلاع حاصل کنید.

خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا

مزیت خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا

در آنتالیا هزینه خرید ملک نسبت به شهرهای دیگر ترکیه و ایران ارزان تر است.

  • همه نوع خانه و آپارتمانی مناسب با هر هدف و سلیقه ای در این شهر یافت می شود.
  • فرصت های شغلی مناسب در این شهر ساحلی بزرگ شرایط را برای زندگی دوست داشتنی و پر درآمد در آن فراهم کرده است.
  • دریافت وام بانکی و پرداخت اقساطی آن از ویژگی خرید ملک و آپارتمان در این شهر است.
  • سازندگان آپارتمان ها ملک را به صورت اقساطی می فروشند.

خرید آپارتمان در آنتالیا

هر روزه بر ساکنان و مهاجران این شهر توریستی  اضافه می شود. برخی برای اقامت دائم و برخی برای اقامت موقت در این شهر خانه و آپارتمان می خرند. تقاضای زیاد بازار برای خرید مسکن و آپارتمان موجب شده که در همه مناطق این شهر آپارتمان های بزرگ و کوچک و مرفه با امکانات رفاهی و تفریحی فراوان احداث شود. همه نوع آپارتمان تازه ساخت و لوکس در اندازه های کوچک ، متوسط و بزرگ و بسیار بزرگ در این شهر موجود و آماده فروش می باشد.

برای خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا می توانید از مشاوران مجرب و کارآزموده املاک ۹۰ در ترکیه کمک بگیرید و راهنمایی های انسان دوستانه و تخصصی دریافت نمایید.

خرید ویلا در آنتالیا

ساحلی بودن شهر آنتالیا موجب شده که ویلاهای لوکس و با کلاس با چشم انداز بسیار زیبا در این شهر احداث شود. اقامت در ویلاهای این شهر باچشم انداز رو به ساحل و دریا در میان باغ های پر درخت و زمین های سرسبز زندگی را برای ساکنان آن به بهشتی رویایی و دوست داشتنی تبدیل کرده است. برای اجاره یا خرید ویلا با مشاوران املاک ۹۰ تماس بگیرید و مشاوره تخصصی و رایگان دریافت نمایید.

خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا

اجاره ملک در آنتالیا

علاوه بر خرید و فروش ملک یکی دیگر از اقداماتی که مشاوران مجرب و ماهر املاک ۹۰ در آن زمینه به مردم شریف ارائه خدمت میکنند ، اجاره ملک در ترکیه است. برای اجاره دادن و یا اجاره کردن هر نوع خانه ، آپارتمان ، ویلا و یا ملک تجاری می توانید با مشاوران مجرب املاک ۹۰ تماس بگیرید و خدمات ارزنده و تخصصی را دریافت نمایید.

آپارتمان های ارزان در آنتالیا

در این شهر بزرگ آپارتمان در سایز و مدل های گوناگون با امکانات متنوع یافت می شود. هزینه آپارتمان ها با توجه به اندازه ، طبقه ، منطقه ای که آپارتمان در آن قرار گرفته و امکانات موجود در آن متفاوت است. در برخی از مناطق شهر علیرغم شیک و مناسب بودن آپارتمان هزینه خرید آن نسبت به سایر مکان ها کمتر است. برای آگاهی از آپارتمان های ارزان آنتالیا با مشاوران املاک ۹۰ تماس بگیرید و بهترین و مناسب ترین آپارتمان را خریداری نمایید.

خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا

توجه به نکات امنیتی در موقع خرید ملک

قبل از خرید ملک از قوانین خرید و فروش ملک در ترکیه ، شرایط املاک ممنوعه برای خارجیان و معتبر بودن بنگاه معاملاتی اطمینان حاصل کنید. با اطلاعات کامل و جامع گام در مسیر خرید ملک تجاری یا مسکونی بگذارید و ندانسته و نشناخته هیچ اقدامی انجام ندهید. مسئولیت انتخاب های شما با خودتان است. پس برای جلوگیری از تخلف و گیر افتادن در دام قانون و یا از دست دادن مال و وارد آمدن خسارت و زیان هوشیارانه عمل نمایید و همه جوانب احتیاط را به دقت ارزیابی کنید. پس از اطمینان یافتن از همه موارد ذکر شده ملک مورد نظر را خریداری نمایید و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE