جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

چگونگی خرید ملک و خانه در آلانیا ترکیه

خرید ملک و خانه در آلانیا

آیا می دانید که خانه و مسکن به انسان هویت و وجود می بخشد؟ با چگونگی خرید  ملک و خانه در آلانیا ترکیه آشنا شوید و با خرید ملک در آلانیا ترکیه ای شوید.

انسانِ بدون خانه و سرپناه سرگشته و حیران است. منزل و خانه به او هویت و ویژگی های هویتی می بخشد. گاهی هویت افراد را مکان و موقعیت جغرافیایی آنها تعین می کند. برای نمونه کسی که در ایران مسکن گرفته است را ایرانی و شخصی که در ترکیه به دنیا آمده است را ترکیه ای مینامند. امروزه با گسترش روابط بین المللی ، علاوه بر زادگاه و میهن با خرید ملک و خانه در یک سرزمین دیگر می توان تابعیت آن سرزمین را به دست آورد.

برای همین افراد زیادی که در میهن خود موقعیت عالی برای پیشرفت تجاری و کاری ندارند به مکان و موقعیتی که در آن شرایط بهتر و فرصت های رو به رشد بیشتر وجود دارد ، مهاجرت می کنند. به تازه گی کشور ترکیه به علت موقعیت جغرافیایی ، سیاسی  و اقتصادی رو به رشد پذیرای مهاجران زیادی از سایر کشورهای همسایه است. خرید ملک و خانه برای مهاجران زمینه ای را فراهم کرده است  که بتوانند به مرور زمان اقامت کوتاه مدت و سپس اقامت بلند مدت کشور ترکیه را دریافت نمایند. با مشاوران املاک نود همراه باشید و از چگونگی خرید  ملک و خانه در آلانیا ترکیه مطلع شوید.

همچنین بخوانید: خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا ترکیه

موقعیت جغرافیایی آلانیا

شهر زیبا و و رو به رشد آلانیا در ساحل دریای مدیترانه ، در ۳۶.۵۴ عرض جغرافیایی و ۳۲.۰۰ طول جغرافیایی در جنوب کشور ترکیه قرار گرفته است.  این شهرِ زیبا ، پر از فرصت شغلی برای جویندگان کار است و در استان آنتالیا و به فاصله ۱۳۵ کیلومتری از آن قرار گرفته است.

آلانیا  از سمت شمال به رشته کوهای توروس ، از سمت جنوب به دریای مدیترانه ، از سمت شرق به قاضی پاشا و از طرف غرب به ماناوگات خاتمه می یابد. اگر قصد خرید  ملک و خانه در آلانیا را دارید با مشاوران املاک ۹۰ همراه باشید.

خانه های موجود در آلانیا

موقعیت تجاری و تفریحی رو به رشد شهر زیبای آلانیا موجب شده که در آن خانه های لوکس و مرفه با تسهیلات و امکانات رفاهی متفاوت و گوناگون احداث شود. در طی دو دهه اخیر در این شهر در زمینه ساخت منزل مسکونی ، آپارتمان  ، ویلا و خانه باغی های بسیار لوکس و آپارتمان و ساختمان های تجاری و تفریحی سرمایه گذاری های کلان صورت گرفته و برنامه ریزی های دقیقی انجام شده است.

خرید ملک و خانه در آلانیا

دریافت وام و پرداخت اقساطی آن از جمله تمهیداتی است که برای خرید منزل و آپارتمان های موجود در شهر آلانیا در نظر گرفته شده است. نه فقط آلانیا بلکه در شهرهای کوچک مجاور آن نیز همچون آوسالار ، تورکلر ، کناکلی و پایالر خانه و آپارتمان های زیبا و لوکس با معماری اروپایی و چشم اندازی بی نظیر ، برای خرید و فروش مهیا شده است. قیمت مناسب و امکانات مرفه از ویژگی های آپارتمان و خانه های محکم و بادوام آلانیا است.

چگونگی خرید  ملک و خانه در آلانیا

چنانچه قصد خرید  ملک و خانه در آلانیا  را دارید با مشاوران خبره و دلسوز املاک ۹۰ تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره تخصصی و رایگان از چگونگی خرید و فروش ملک و خانه در آلانیا و سایر شهر های ترکیه مطلع شود. مناسب با نیاز و خواست شما مشاوران خبره املاک ۹۰ شما را از شرایط قانونی و موانع و محدودیت های انواع ملک های تجاری و مسکونی مطلع خواهند کرد.

چگونگی فروش ملک و خانه  در آلانیا

همچنین اگر قصد فروش ملک و خانه  در آلانیا را دارید با مشاوران بسیار با تجربه و کاردان املاک نود تماس بگیرید و از چگونگی شرایط  خرید و فروش املاک و مستغلات و قیمت های روز در مناطق مختلف ترکیه مطلع شود. پس از آگاهی یافتن از شرایط موجود ، می توانید با پرسنل خبره این مرکز مشاوره املاک  در ارتباط باشید و با بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن خانه و ملک خود را به فروش برسانید.

خرید ملک و خانه در آلانیا

چگونگی آگاهی یافتن از قوانین ملکی در ترکیه

در سایت های اینترنتی مطالب زیادی وجود دارد که با کمی گشت و گذار در صفحه های وب و وبگردی می توانید اطلاعات بسیار به درد بخور و مفید در رابطه با قوانین خرید و فروش املاک و مستغلات را پیدا کنید. اما نکته قابل توجه این است که هیچ گاه به اطلاعات موجود در سایت های اینترنتی اکتفا نکنید و به صورت خصوصی در رابطه با قوانین موجود در خرید و فروش ملک و یا تجارت و یا هر کاری که تمایل به انجام آن را دارید ، اقدام کنید و اطلاعات مفید و مهم را گردآوری کنید.

مطالعه قوانین مصوب در رابطه با موضوعی که با آن دست به گریبان هستید راهنمای خوبی برای کار شما است. از حقوقدانان ، وکلای با تجربه و مشاوران معتبر برای مطلع شدن از شرایط و ویژگی های اقامت و یا خرید و فروش ملک در هر کشوری کمک بگیرید. هیچ کس دیگری نمی تواند چون کاردان و متخصص در زمینه کاری شما  به شما کمک کند.

یافتن بنگاه های معتبر و قابل اعتماد

امروزه افراد زیادی در بازار مسکن و منزل برای خود بنگاه معاملاتی باز کرده اند. همه آن بنگاه های معتبر نبوده و عده زیادی به  قصد کلاهبرداری وارد کار خرید و فروش املاک شده اند. پس مهمترین کار این است که قبل از انجام هرگونه معامله ای از طریق دوست و آشنا یا از طریق قانونی از معتبر و صادق بودن بنگاه های معاملات ملکی و یا تجاری  مطلع شوید و به راحتی به هر بنگاه یا موسسه ای در این زمینه اعتماد نکنید.

خرید ملک و خانه در آلانیا

ارتباط با مشاوران خبره املاک نود در رابطه با خرید و فروش املاک در آلانیا

مشاوران خبره املاک ۹۰ از قوانین ، حد و حدود و چگونگی  اصول و قواعد موجود در انجام معاملات ملکی به خوبی آگاهی دارند. این افراد با قیمت های روز همه نوع ملک به خوبی آشنا هستند و می دانند که چگونه و از چه طریقی به ارباب رجوع خود به بهترین شیوه خدمت صادقانه ارائه دهند. برای کسب آگاهی های بیشتر با مشاوران این مرکز خدماتی تماس برقرار کنید و اطلاعات مهم و به روز را کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE