جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

اگر قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارید ، با خرید خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و سرمایه خود را در خرید خانه در این شهر توریستی سرمایه گذاری نمایید.

اگر به دنبال راهی برای سرمایه گذاری بلند مدت هستید و دوست دارید سرمایه شما علاوه بر در امان ماندن ، رشد و توسعه نیز پیدا کنید ، خرید ملک در ترکیه انتخابی مطمئن و مناسب برای شما خواهد بود. مشاورین املاک نود در ترکیه تجربه و تخصصی ملکی دارند و قادرند به صورت قانونی و کاملاً مطمئن شما را در زمینه خرید خانه در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ کمک و یاری نمایند.

جغرافیای کوش آداسی

کوش آداسی یکی از مهمترین شهرهای گردشگری ترکیه است که مهاجران زیادی را در چند دهه اخیر در خود جای داده است. این شهر در ساحل دریای اژه قرار گرفته و از طرف شما با سلجوق و پامو جا و از طرف جنوب با جزیره زیبای دیلک همسایه است.

خرید خانه در کوش آداسی و دریافت اقامت ترکیه

خرید خانه در ترکیه راهی آسان ، مطمئن و معتبر برای ، دریافت اقامت ترکیه و برخورداری از حقوق شهروندی در این کشور رو رشد و توسعه اقتصادی است. امنیت سیاسی و اجتماعی در ترکیه خوب است و فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاری و کسب درآمد مالی در این کشور فراهم شده است.  بسیاری از اتباع خارجی فرصت های اقتصادی موجود در ترکیه را شناخته و قصد شکار فرصت های پیش رو دارند.

این افراد برای شکار فرصت های موجود به اقامت ترکیه و برخورداری از حقوق شهروندی در این کشور نیاز دارند. چرا که دریافت اقامت خیلی از هزینه ها را از دوش این افراد برمی دارد وخرید ملک و سرمایه گذاری در امور املاک ترکیه همان چیزی است که این افراد را به اهدافشان (دریافت اقامت) نایل می کند.

کوش آداسی یکی از مهمترین شهرهای توریستی ترکیه است که در آن فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری خارجی در آن وجود دارد.

خرید خانه در کوش آداسی

چرا خرید خانه در کوش آداسی؟

این شهر قدمت ۵ هزار ساله دارد. به گونه ای که ۳ هزار سال قبل از میلادی افرادی که از فلات آناتولی به این مکان مهاجرت کرده اند ، به علت امکانات رفاهی و شرایط مساعد زندگی این شهر را بنا نهاده اند و در آن زندگی کرده اند. از آن موقع تا کنون زندگی پیوسته در این شهر جریان داشته و امکانات و شرایط زندگی در آن فراهم است.

شرایط آب و هوایی در این منطقه برای داشتن زندگی بدون تنش عالی است. زمستان و پاییز خنک و بهار معتدل با تابستان های گرم شرایطی ایده آل برای زندگی در شهر فراهم کرده است. کمترین بحران هوایی در دوره های طولانی مدت در این منطقه اتفاق می افتد.

چندین پلاژ زیبای تفریحی و دو اسکله ویژه کشتی های تفریحی و یک  بندر تفریحی با ظرفیت ۶۵۰ قایق تفریحی در ساحل این شهر وجود دارد. سفرهای تفریحی از بندر به جزیره ساموس در یونان بر تفریح و لذت زندگی در این شهر افزوده و شرایطی مساعد برای راه اندازی کسب و کار و ارائه خدمات فراهم کرده است.

در بندر و اسکله های این شهر فرصت های زیادی برای راه اندازی کسب و کار تازه و جذب سرمایه خارجی وجود دارد. بسیاری از شرکت های خارجی طرح هایی برای جذب سرمایه خارجی دارند و قصد دارند سرمایه خارجی را برای توسعه شهری و ایجاد ساخت و ساز در این شهر هزینه کنند.

مهمترین دلیل برای خرید مسکن در کوش آداسی

از طریق خرید خانه در کوش آداسی به راحتی در عرض چند ماه می توان اقامت کوتاه مدت و دائم ترکیه را دریافت کرد و از حقوق شهروندی در ترکیه بهره مند شد.

اگر قصد خرید و فروش ملک در کوش آداسی را دارید ، می توانید از مشاورین املاک ۹۰ کمک بگیرید. این افراد در رابطه با املاک ترکیه تخصص دارند و می توانند ف با بهترین قیمت بهترین خانه را مناسب با بودجه و محل کار و سلیقه شما برایتان خریداری نمایند.

هر گونه تجربه در رابطه با زندگی در ترکیه و املاک موجود در آن را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE