جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید خانه در آنکارا و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

خرید خانه در آنکارا جهت دریافت اقامت ترکیه ، راهی میانبر ، کوتاه ، قطعی و مطمئن برای برای همه کسانی است که به دنبال دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ هستند.

صنعت ساختمان سازی در آنکارا؛ پایتخت و مرکز سیاسی و تجاری ترکیه ، در یکی دو دهه اخیر رشد چشمگیر داشته و در همه جهات ، ظاهر و چشم انداز شهر گسترش یافته است. در مرکز ، در محله های گوناگون و در حواشی شهر خانه و آپارتمان های زیادی احداث شده و عده زیادی سرمایه خود را در خرید ملک و خانه در این شهر هزینه می کنند. دلیل عمده سرمایه گذاری در امور ملکی در ترکیه برای دریافت اقامت این کشور رو به رشد و توسعه است. اگر شما نیز به دنبال خرید خانه در آنکارا جهت دریافت اقامت ترکیه هستید ، با مشاورین املاک نود همراه باشید.

همچنین بخوانید: خرید خانه در ازمیر و دریافت اقامت در ترکیه در سال ۲۰۱۹

خرید خانه در آنکارا جهت دریافت اقامت ترکیه

در سال ۲۰۱۹ دولت ترکیه قصد رشد و توسعه همه جانبه کشور از طریق جذب سرمایه خارجی دارد. بر همین اساس این دولت ، در قانون خرید و فروش ملک به اتباع خارجی نسبت به سال های قبل منعطف تر شده و از سختگیری های موجود کاسته است. در سال ۲۰۱۹ هر فرد خارجی از طریق سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیون دلار در خاک ترکیه و خرید ملک و خانه می تواند در عرض دو ماه اقامت دائم این کشور را دریافت نماید و از حقوق شهروندی ترکیه برخوردار شوند.

مزایای دریافت اقامت ترکیه از طریق خرید ملک

  • فردی که اقامت ترکیه را دریافت کرده باشد ، همچون همه افراد این کشور از حقوق شهروندی برخوردار می شود.
  • چنین کسی می تواند از خدمات تحصیلی و آموزشی و خدمات بهداشتی و دارویی این کشور با تعرفه دولتی برخوردار شود.
  • چنین فردی می تواند ؛ از طریق ترکیه می تواند ویزای کشورهای آمریکایی و اروپایی را دریافت نماید. 
  • می تواند همچون شهروندان ترکیه ای برای دریافت کار و استخدامی و راه اندازی کسب و کار سودآور اقدام نماید.
  • سرمایه گذاری در خرید املاک امنیت سرمایه را تامین می کند و در بلند مدت بیشترین سودآوری را دارد. به همین سبب بیشتر اتباع خارجی خرید ملک را برای دریافت اقامت ترکیه انتخاب می کنند.

خرید خانه در آنکارا

در مرکز شهر و در مناطق اطراف آنکارا خانه و آپارتمان های لوکس و مرفه به صورت مبله و بدون مبله وجود دارد و آماده خرید و فروش و اجاره به مشتریان است.

 اگر دسترسی به مراکز اداری ، تجاری ، خدماتی ، بهداشتی و رفاهی برایتان مهم است. خانه و مسکن خود را در منطقه کیزیلای انتخاب نمایید.

اگر عادت به اقامت در خانه های شیک و باکلاس در منطقه مرفه شهر دارید ، در منطقه چانکایا آپارتمان یا خانه خود را خریداری نمایید.

خرید خانه در آنکارا

چرا خرید خانه و آپارتمان در آنکارا

قیمت خرید ملک در آنکارا نسبت به شهرهای توریستی ارزان تر است.

از نظر هزینه تردد در شهر و حمل نقل ، هزینه تهیه پوشاک و هزینه تهیه مواد خوراکی و غذا ، در آنکارا هزینه ها نسبت به شهرهای توریستی ترکیه کمتر و به صرفه تر است.

به علت پایتخت بودن و مرکزیت بودن آنکارا ، فرصت های تجاری و اقتصادی زیادی در این شهر برای متخصصین و صاحبان فن و تکنیک وجود دارد.

برای کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند ، در پایتخت موجود است.

 قیمت خرید آپارتمان در آنکارا

عوامل زیادی در قیمت خرید آپارتمان در آنکارا دخالت دارند. در مرکز شهر و برخی مناطق مرفه خانه ها گرانتر و در برخی مناطق و حواشی شهر قیمت خرید ملک و خانه ارزان تر است.  به طور میانگین برای خرید هر متر مربع خانه و آپارتمان در آنکارا حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار لیر لازم است.

به علت متنوع بودن مناطق شهر و دخالت داشتن عوامل زیادی در تعین قیمت ملک ، نمی توان در رابطه با قیمت خانه و آپارتمان در پایتخت ترکیه اظهار نظر دقیق کرد. برای آگاهی از قیمت املاک آنکارا در مناطق و محله های مختلف می توانید با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و اطلاعات کامل و جامع و به روز در رابطه با املاک آنکارا و قیمت خرید و فروش یا اجاره آنها کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE