جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید خانه در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹

خرید خانه در آلانیا

اگر قصد سرمایه گذاری در املاک ترکیه را دارید ؛ با خرید خانه در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید و خانه ایده آل و مناسب خودرا انتخاب و خریداری نمایید.

آلانیا قلب تپنده گردشگری و پرجاذبه ترین شهر توریستی ترکیه است. جاذبه های تاریخ و طبیعی و سرمایه گذاری های بخش دولتی و خصوصی در زیرساخت های عمرانی و گردشگری بر جذابیت زندگی در این شهر افزوده است. آلانیا بیشتر تعداد توریست و مهاجر داخلی و خارجی را در خود جای داده است. همراستا با توسعه صنعت گردشگری ، صنعت ساخت و ساز در این شهر رونق گرفته و خانه و آپارتمان های متنوع در جای جای شهر احداث و به بهره برداری رسیده است. اگر قصد خرید خانه در آلانیا ترکیه در سال ۲۰۱۹ را دارید ؛ با مشاورین املاک نود همراه باشید.

همچنین بخوانید: چگونگی خرید ملک و خانه در آلانیا ترکیه

خانه و آپارتمان در آلانیا 

خانه و آپارتمان های آلانیا از نظر امکانات و وسعت طیف وسیعی از آپارتمان های مختلف را شامل می شود.  تنوع خانه های آلانیا و شرایط مساعد زندگی از نظر آب و هوایی و برخورداری از جاذبه های تاریخی و طبیعی ، زندگی در آلانیا را دوست داشتنی و جذاب کرده است.

آلانیا بیشترین تعداد مهاجر ترکیه ای را در خود جای داده و عده زیادی از اتباع خارجی خانه و مسکن خود را در این شهر انتخاب و خریداری می کنند. مناسب با هر سلیقه و قدرت خریدی ،  آپارتمان های مبله ، شیک و مرفه و خانه های ارزان قیمت و قدیمی بدون مبله در این شهر وجود دارد. برای یافتن خانه مناسب با مشاوران املاک ۹۰ در ارتباط باشید.

خرید خانه لوکس و مرفه در آلانیا

منطقه محمودلار ، کستل ، اوبا ، اوزارا و کوناکلی مناطقی در آلانیا هستند که درسال های اخیر در آنها آپارتمان و مجتمع های مسکونی بسیار لوکس ، شیک و مرفه احداث شده اند. اغلب اتباع خارجی خانه و ملک خود را در این منطقه انتخاب می کنند. چرا که مجتمع های تازه ساخت با امکانات رفاهی فراوان و لوکس با هزینه خرید ارزان تر نسبت به مرکز شهر  در این مناطق وجود دارد که اقامت در آنها دلپذیر و به دور از شلوغی و هیاهوی مرکز شهر است.

خرید خانه در آلانیا

خرید خانه ارزان قیمت در آلانیا

در حاشیه های شهر و در مناطق مختلف خانه های ارزان با امکانات عالی وجود دارد. زندگی در این خانه ها از چندین نظر مناسب و به صرفه است.

۱- از شلوغی و سروصدا به دور هستند.

۲- ارزان قیمت هستند و برای کسانی که قدرت خرید کمتری دارند مناسبند.

۳- امکانات رفاهی و تفریحی در آنها به نسبت هزینه خرید کم است.

۴- می توان از طریق خرید یا اجاره اقامت ترکیه را دریافت کرد و از حقوق شهروندی برخوردار بود.  

چگونگی خرید املاک در آلانیا در سال ۲۰۱۹

  • برای خرید ملک در ترکیه اولین قدم این است که درخواست خود را به پلیس ترکیه بدهید.
  • پس از بررسی های لازم کد مالیاتی و پروانه خرید برایتان صادر خواهد شد.
  • با یک مرکز معتبر املاک در ارتباط باشید و خانه و آپارتمان یا ملک مناسب را انتخاب نماید.
  • پس از اطمینان از عدم خلاف و عدم پرداخت قبوض و عدم هیچ گونه بدهی می توانید قرارداد خرید را تنظیم و امضاء نماید.
  • بخشی از هزینه خرید را به صاحب ملک بپردازید و بقیه را نگه دارید پس از ثبت سند به اسم شما بقیه بدهی را به صاحب ملک بپردازید.

طیف وسیعی از خانه و آپارتمان های گوناگون در آلانیا وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط و ویژگی های آنها و کسب آگاهی از قیمت خرید املاک در آلانیا با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و اطلاعات کامل و به روز دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE