جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا ترکیه

خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا

آیا به دنبال راهی برای خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا ترکیه هستید؟ آیا می خواهید در این شهر رو به رشد اقتصادی و تجاری سرمایه گذاری کنید ؟

آیا می دانید با خرید ملک و مسکن در ترکیه می توانید به مرور اقامت دائم این کشور را اخذ نمایید؟! آیا با مزایای خرید ملک در آلانیا آشنا هستید؟!  آیا می دانید چگونه و در چه مناطقی می توانید خانه و یا ملک ارزان خرید؟ شهر زیبا و رو به رشد آلانیا چون نگینی درخشان در بین شهرهای ترکیه هر ساله هزاران تاجر و توریست را به سمت خود جذب می کند. در این شهر خانه های ویلایی و آپارتمان های متعددی برای اسکان مهاجران و مسافران احداث شده است. با مشاوران خبره و کاردان املاک ۹۰ همراه باشید و از چگونگی خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا آگاه شوید.

همچنین بخوانید: بهترین هتل های لوکس و مجلل آلانیا ترکیه را بشناسید

مزایای خرید ملک در ترکیه

شاید برای شما هم این پرسش پیش بیاید که چرا ترکیه و چرا شهر آلانیا را برای خرید ملک تجاری یا مسکونی باید انتخاب کرد؟ طی چند دهه اخیر همراه با تحولات عظیم جهانی در اقتصاد ، فرهنگ ، سیاست و تجارت ترکیه تحولات بزرگی ایجاد شده است. از نظر امنیتی این کشور دارای امنیت نبستاً خوبی است و توجه به زیر ساخت های تجاری و توریستی در دو دهه اخیر موجب شده که در این کشور فرصت های شغلی مناسبی برای جویندگان کار و پیشه فراهم شود.

در بین شهرهای ترکیه ، شهر ساحلی و زیبای آلانیا که در استان آنتالیا واقع شده است به علت موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در حاشیه دریای مدیترانه دارای فرصت های شغلی بسیار مناسب برای پیشرفت تجاری و اقتصادی افراد است.

خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا

مزایای خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا

 توجه به زیرساخت های گردشگری همچون ساخت هتل های لوکس و مرفه ، وجود مراکز خرید عمده و ارزان نسبت به سایر شهرهای ترکیه ، دارا بودن اماکن تاریخی باشکوه و جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی و توجه به صنعت گردشگری زمینه را برای زندگی آرام و درآمدی عالی در این شهر توریستی تجاری ترکیه فراهم آورده است. هر روزه بر تعداد مسافران شهر افزوده میشود.

هر یک از مسافران به گونه ای بر رونق فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی شهر می افزایند و بر توسعه همه جانبه آلانیا اثری نیک بر جا می گذارند. یکی از مهمترین عوامل که برای خرید ملک باید به آن توجه کافی کرد چگونگی شرایط آب و هوایی است. در ادامه با آب و هوای آلانیا آشنا شوید.

آب و هوای آلانیا

آب و هوای این شهر ساحلی ، معتدل مدیترانه ای با تابستان های نسبتاٌ گرم و زمستان های معتدل و خنک می باشد.

  • میانگین دمای آب دریا در ماه آگوست ۲۸ سلسیوس و در زمستان ۱۶ درجه سلسیوس است.
  • این شهر ساحلی در سال ۳۲۰ روز کامل آفتاب دارد. شرایط آب و هوایی فضا را برای حمام آفتاب و تفریح های هیجان انگیز ساحلی و آبی فراهم کرده است.
  • میانگین دمایی در زمستان ۱۶ درجه سانتی گراد است. یخبندان در این شهر دیده نمی شود. پایین ترین درجه حرارت ۸ درجه و دمای تابستان تا ۳۱ درجه می رسد.
  • میانگین دمایی در فصل بهار ۱۴-۱۷ درجه است.
  • بیشترین میزان بارندگی در پاییز و زمستان اتفاق می افتند که آن هم بیشتر به صورت باران های پراکنده است.

خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا

خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا

شهر زیبا و پر رونق آلانیا نسبت به سایر شهرهای ترکیه تحت تاثیر عوامل فرهنگی ، تجاری ، اجتماعی ، تاریخی ، سیاسی و مدیریتی پیشرفت های چشمگیری از نظر ساختاری طی دو دهه اخیر داشته است. در این شهر رویایی خانه های لوکس و مجلل برای فروش آماده شده است. هزینه خرید خانه و هزینه زندگی در شهر آلانیا نسبت به سایر شهرهای ترکیه کمتر و مقرون به صرفه تر است. هزینه پایین زندگی و هزینه کمتر خرید خانه موجب شده که مهاجران این شهر بیش از سایر شهرهای ترکیه باشد. به کمک مشاوران املاک ۹۰ می توانید از خرید خانه ارزان و مرفه در آلانیا و خرید ملک مناسب و به صرفه در هر نقطه ترکیه آگاهی یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE