جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید خانه ارزان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

سرمایه گذاری در خرید خانه راهی آسان و مطمئن برای اخذ اقامت ترکیه است. با مشاورین املاک نود همراه باشید و از خرید خانه ارزان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ مطلع گردید.

سرمایه گذاری در خرید خانه یکی از معتبر و مطمئن ترین شیوه های سرمایه گذاری است که در آن علاوه بر حفظ سرمایه در کوتاه مدت و دستیابی به سود زیاد در بلند مدت می توان ؛ اقامت ترکیه را نیز دریافت نمود. اگر به دنبال راهی آسان و مطمئن برای دریافت اقامت ترکیه و بهره  مندی از حقوق شهروندی در این کشور هستید ، با مشاورین املاک نود همراه باشید و همه چیز در رابطه با خرید خانه ارزان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ اطلاع حاصل نمایید.

کوش آداسی یکی از مناطق بسیار محبوب ترکیه است که سالانه تعداد زیادی گردشگر و توریست را به خود جذب می نماید. این منطقه از موقعیت جغرافیایی و اقتصادی بسیار خوبی برخوردار است از این رو بسیاری از مهاجران به کشور ترکیه تمایل دارند که در منطقه کوش آدسی ملک خریداری نمایند.

خرید خانه و بهره مندی از حقوق شهروندی

در سال ۲۰۱۹ تحولی عظیم در قوانین مربوط به خرید و فروش املاک ترکیه به اتباع خارجی روی داد. در این سال دولت جمهوری برای رشد و توسعه همه جانبه کشورش تصمیم به جذب سرمایه خارجی گرفت. جذب سرمایه خارجی از طریق خرید ملک یکی از راه هایی است که این کشور از طریق آن می تواند ، در مدت زمان اندک سرمایه خارجی را جذب و در توسعه اشتغال و عمران کشور هزینه کند.

برای دستیابی دولت به این هدف (جذب سرمایه خارجی) در قوانین خرید و فروش املاک ترکیه به اتباع خارجی تغییراتی به وجود آورد. به گونه ای که قبلاٌ هر فرد خارجی با صرف یک میلیارد دلار در خاک ترکیه می توانست ، شهروندی این کشور را دریافت کند. اما در سال ۲۰۱۹ این مبلغ به صورت چشمگیری به ۲۵۰ میلیون دلار کاهش یافت.

طبق این قانون هر فرد خارجی با هزینه کردن ۲۵۰ میلیون دلار در خرید خانه و آپارتمان در ترکیه می تواند در کمتر از دو ماه اقامت دائم این کشور را دریافت نماید.

خرید خانه در ترکیه با مبلغ کمتر از ۲۵۰ دلار و دریافت اقامت دائم در این کشور

حال اگر سرمایه فرد خارجی به ۲۵۰ میلیون دلار رسید و کمتر از آن بود ، این فرد می تواند برای ۵ سال متوالی هر ساله اقامت یک سال را دریافت و ۴۰ روز قبل از اتمام برای سال بعد آن را تمدید نماید و در سال پنجم برای اقامت دائم از طریق قانونی اقدام نماید. لازم به ذکر است که در این مدت افراد خارجی حق ندارند بیش از ۳۰ روز (۱۵ روز شش ماه اول و ۱۵ روز در شش ماه دوم) خاک ترکیه را ترک نمایند.

خرید خانه ارزان در کوش آداسی

خرید خانه ارزان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

برای افرادی که کوش آداسی را برای خرید ملک انتخاب کرده اند ، در سواحل شهر و چند کیلومتر فاصله با مرکز مجتمع های مسکونی نوساز وجود دارد که علیرغم تجهیزات و امکانات عالی از نظر هزینه خرید ، ارزان و مناسب هستند. این افراد می توانند ، خرید خانه ارزان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ را از این مجتمع ها انتخاب نمایند.

اجاره خانه ارزان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹

از طریق اجاره خانه نیز می توان اقامت بیش از سه مال و بیشتر را دریافت کرد. طبق قانون مربوط به اجاره خانه در ترکیه ، افراد خارجی تا سرآمدن مهلت قرارداد اجاره نامه خانه و مسکن می توانند برای اقامت خود در این کشور اقدام به دریافت اقامت توریستی نمایند.

جهت اطلاع از قیمت خرید خانه ارزان در کوش آداسی در سال ۲۰۱۹ و قیمت اجاره مسکن در این شهر توریستی ترکیه با مشاورین املاک ۹۰ تماس بگیرید و اطلاعات به روز و دست اول به دست آورید.

اگر در کوش آداسی و خاک ترکیه زندگی کرده اید ؛ تجربه و نظر خود را در رابطه با شیوه های دریافت اقامت این کشور و خرید و اجاره خانه با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE