جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید خانه ارزان در ازمیر و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

خرید خانه ارزان در ازمیر

آیا می دانید که از طریق خرید خانه ارزان در ازمیر می توانید برای دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ اقدام نمایید؟! اطلاعات بیشتر را از مشاورین املاک نود بخواهید.

در سال ۲۰۱۹ سرمایه گذاری در امور املاک ترکیه روشی آسان و در دسترس برای همه کسانی است که قصد دارند اقامت این کشور را دریافت نمایند و از حقوق شهروندی در این کشور بهره مند گرددند. شما نیز اگر می خواهید با یک تیر دو نشان را هدف بگیرید ، با مشاوران املاک ۹۰ همراه باشید و از چگونگی خرید خانه ارزان در ازمیر و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ اطلاع کسب نمایید.

همچنین بخوانید: قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در ترکیه در سال ۲۰۱۹

دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

در کشور ترکیه در سال ۲۰۱۹ می توان سرمایه گذاری ملکی داشت و از طریق آن اقامت این کشور را دریافت کرد. افراد به طرق مختلف اقامت ترکیه را دریافت می کنند. دریافت اقامت از طریق خرید خانه و اجاره مسکن و آپارتمان ، راهی میانبر و آسان است که به مدد آن خیلی ها توانسته اند ، اقامت کوتاه مدت و بلند مدت این کشور را دریافت نمایند.

خرید خانه در ازمیر

ازمیر به عنوان سومین شهر بزرگ  توریستی و تجاری ترکیه از فرصت و امکانات زیادی برای زندگی و سرمایه گذاری برخوردار است. خرید خانه و آپارتمان های لوکس و مرفه دست دوم و نوساز و خرید و فروش املاک تجاری و خرید و ساخت و ساز زمین فرصت هایی است که تعداد زیادی از اتباع خارجی در در سال ۲۰۱۹ مقیم این کشور کرده است.

تهیه مسکن و سرپناه در ازمیر

موقعیت جغرافیایی و اقتصادی ازمیر این فرصت را برای مهاجران خارجی فراهم کرده است که به کار ، تحصیل و زندگی در مکانی امن و آرام و مرفه بپردازند. اسکان و اقامت مهاجر داخلی و خارجی موضوعی است که دولت ترکیه بر اساس آن قصد در جذب سرمایه خارجی و توسعه ملی کشور را دارد.

خرید خانه ارزان در ازمیر

قانون خرید و اجاره ملک در ترکیه

بر اساس قانون اساسی دولت ترکیه هر فرد خارجی با هزینه کردن ۲۵۰ میلیون دلار در خاک این کشور می تواند در عرض دو ماه اقامت این کشور را دریافت نماید. اجاره خانه نیز فرصتی برای کسانی است که هزینه خود را در خرید ملک صرف نمی کنند بلکه مسیری دیگر را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند.

اتباع خارجی از طریق اجاره آپارتمان یا ملک مسکونی تا پایان مهلت قرارداد اجاره نامه ، اقامت این کشور را دریافت نمایند. افراد در مدت اقامت کوتاه مدت ، فرصتی برای رسیدگی به امورات اداری و سایر فعالیت ها برای اخذ اقامت دائم پیدا خواهند کرد.  

خرید خانه ارزان در ازمیر

در مرکز شهر و در محله های مختلف آپارتمان های شیک ، مرفه و لوکس و خانه و آپارتمان های دست دوم برای خرید و فروش به بازار املاک عرضه شده و عده زیادی هزینه خود را در خرید خانه و آپارتمان در ازمیر هزینه می کنند. قیمت خانه های ارزان قیمت از ۷۰ هزار لیر (۱۷۵میلیون تومان) شروع می شود.

خانه های کوچک ، شیک و مرفه و آپارتمان های نقلی و قشنگ در مجتمع های باشکوه و مرفه و خانه های بزرگ تر در حواشی ازمیر وجود دارد که علاوه بر شیک و مرفه و نوساز بودن از هزینه مناسب و ارزان خرید برخوردار هستند.

ارزان ترین خانه های ازمیر

در محله برگما با متوسط قیمت خرید هر متر مربع خانه ۱۳۷۰ لیر و اجاره سالانه ۷۰۰ لیر خانه و آپارتمان ارزان را می توانید تهیه نمایید.

در منطقه ” اُدِمیش” با متوسط هر متر مربع ۱۵۵۳ لیر می توان خانه ارزان شیک ف مرفه و بزرگ را خریداری نمایید.

برای اطلاع از خرید خانه ارزان در ازمیر و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ و قیمت خرید و فروش ملک در ترکیه با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و اطلاعات دست اول و به روز به دست آورید.

اگر تجربه خرید و فروش یا اجاره مسکن در ترکیه دارید ، تجربه و آگاهی در رابطه با خرید خانه ارزان در ازمیر و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE