جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید خانه ارزان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹

آیا می دانید با خرید خانه ارزان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ می توانید ؛ اقامت ترکیه را دریافت نماید؟! آیا می دانید دریافت اقامت چه مزایایی برای مهاجران در بر دارد؟!

جمهوری ترکیه در سال ۲۰۱۹ اقدام به جذب سرمایه های خارجی برای عمران و توسعه همه جانبه این کشور گرفته است. در پی این تصمیم تعداد زیادی از اتباع کشورهای همسایه سرمایه خود را در امور املاک ترکیه سرمایه گذاری کرده اند و از طریق خرید خانه و آپارتمان در شهرهای مهم توریستی و تجاری این کشور توانسته اند اقامت این کشور را دریافت نمایند و از حقوق شهروندی برخوردار شوند. خرید خانه ارزان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ انتخاب تعداد زیادی از افرادی است که دوست دارند ، سال های پس از بازنشستگی و اخر عمر خود را در یک مکان ایمن و دلپذیر سپری نمایند.

همچنین بخوانید: اجاره آپارتمان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹

آپارتمان و مسکن در آنتالیا

در چند دهه اخیر همراستا با توسعه صنعت گردشگری و ارائه خدمات با کیفیت به گردشگران داخلی و خارجی ، تعداد مهاجر آنتالیا به شدت افزایش یافته و قلب توریستی ترکیه از نظر جمعیت و مساحت وسعت یافته است. صنعت ساختمان سازی در این شهر رونق گرفته و آپارتمان و مجتمع های مسکونی با شکوه و مرفه در سواحل جذاب و دل انگیز و در حواشی و مرکز شهر احداث و به بهره برداری رسیده است.

قیمت خرید مسکن در آنتالیا

در این شهر توریستی خانه و آپارتمان های بسیار لوکس و مرفه به صورت مبله و بدون مبله برای خرید و فروش وجود دارد. قیمت خرید آپارتمان از یک منطقه و محله به منطقه و محله ای دیگر متفاوت است. میزان امکانات و تجهیزات ساختمان ، مساحت بنا ، طبقات ساختمان ، فاصله از مرکز شهر و مراکز اداری ، خدماتی ، تجاری و تفریحی و عواملی دیگر در قیمت خرید مسکن درآانتالیا دخالت دارند. برای همین به سادگی نمی توان در رابطه با قیمت خرید ملک اظهار نظر کرد.

برای اطلاع از قیمت خرید خانه و آپارتمان می توانید با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و اطلاعات به روز و تازه را دریافت نمایید.

خرید خانه ارزان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹

در مجتمع های مسکونی موجود در سواحل زیبای و مناطق باشکوه لارا ، کنیالتی و .. در آنتالیا آپارتمان های ارزان و مناسب یافت می شود که علیرغم برخورداری از موقعیت و شرایط مرفه هزینه خرید انها مناسب و مقرون به صرفه است. برای یافتن و خرید خانه ارزان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ از مشاورین املاک ۹۰ کمک بگیرید.

خرید خانه ارزان در آنتالیا در سال 2019

دریافت مشاوره ملکی در ترکیه

مشاورین املاک ۹۰ کارشناس و متخصص در امور املاک ترکیه هستند و همه املاک دور و نزدیک و ارزان قیمت و گران و مرفه شهرهای مختلف ترکیه را می شناسند و در کمترین زمان ممکن بهترین و مناسب ترین خانه ارزان یا لوکس و مرفه و با شکوه را برایتان پیدا خواهند کرد.

بیشتر کسانی که در شهرهای مهم و اقتصادی ترکیه خانه و آپارتمان خریداری می کنند و سرمایه خود را در امور املاک هزینه می کنند ، هدف بالاتری از کار خود دارند. آنها علاوه بر سرمایه گذاری مطمئن و سودآور به دنبال راهی برای کسب اقامت ترکیه هستند و می خواهند از طریق خرید خانه و آپارتمان به هدف خود نایل شوند.

اگر در ترکیه زندگی کرده اید ؛ تجربه (موفقیت آمیز یا ناموفق) و دانش  خود را در رابطه با خرید خانه ارزان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE