جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید آپارتمان در آنتالیا برای دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

خرید آپارتمان در آنتالیا

آیا می دانید که با خرید آپارتمان در آنتالیا برای دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ می توانید اقدام نماید؟ آیا از شرایط خرید ملک در ترکیه در سال ۲۰۱۹ آگاهی دارید؟

دولت جمهوری ترکیه در سال ۲۰۱۹ به دنبال اجرای برنامه های چشم انداز بلند مدت توسعه در این کشور ، دگرگونی هایی در شرایط خرید و فروش ملک در ترکیه و دادن اقامت به اتباع خارجی در این کشور ، ایجاد کرده و اصلاحاتی به نفع جذب سرمایه  خارجی در املاک این کشور انجام داده است. این دولت قصد دارد ، سرمایه های خارجی را جذب و در توسعه همه جانبه کشور صرف نماید تا مسائل و مشکلات ناشی از فقر ، بیکاری و رکود را به کمترین مقدار ممکن برساند. خرید آپارتمان در آنتالیا برای دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ انتخاب تعداد کثیری از اتباع خارجی در ترکیه برای دریافت اقامت در این کشور بوده است.

همچنین بخوانید: خرید و فروش املاک و مستغلات آنتالیا ترکیه

خرید آپارتمان در آنتالیا

آنتالیا به عنوان قلب گردشگری ترکیه بیشترین تعداد مسافر و مهاجر خارجی را در خود جای داده است. هر ساله بر تعداد کسانی که آنتالیا را برای راه اندازی کسب و کار و ارائه خدمات گوناگون و زندگی انتخاب می کنند ، افزوده می شود.

هدف عمده اتباع خارجی در خرید آپارتمان در آنتالیا برای دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ می باشد. این افراد برای این که از حقوق شهروندی در ترکیه برخوردار شوند ، سرمایه خود را در خرید املاک آنتالیا هزینه می کنند.

شرایط ترکیه برای خرید ملک و دریافت اقامت

تا قبل از سال ۲۰۱۹ هر فرد خارجی با هزینه کردن یک میلیون دلار در خرید املاک ترکیه می توانست در عرض چند ماه اقامت دائم این کشور را دریافت نماید. از سال ۲۰۱۹ این مبلغ کاهش یافت و هر کسی اکنون با سرمایه گذاری ۲۵۰ هزار دلار در خاک این کشور می تواند در کمتر از ۲ ماه اقامت این کشور را دریافت نماید و از حقوق شهروندی برخوردار شود.

خرید آپارتمان در آنتالیا

چرا خرید ملک در آنتالیا

عده زیادی از اتباع خارجی سرمایه گذاری در خرید املاک را انتخاب می کنند چرا که به تضمین سرمایه و  سود بلند مدت آن امید دارند. آنتالیا به عنوان قلب گردشگری ترکیه ، از فرصت های عالی برای راه اندازی کسب و کار و ارائه خدمات گوناگون برخوردار است. برای شکار فرصت های موجود اتباع خارجی سرمایه خود را در خرید خانه و آپارتمان در آنتالیا هزینه می کنند. چرا که با؛

  • با خرید خانه و آپارتمان در آنتالیا ، سرمایه گذاری مطمئن و سود آوری خواهند داشت. 
  • اقامت این کشور را دریافت کرده و از حقوق شهروندی برخوردار می شوند .
  • از فرصت های شغلی موجود بهره مند خواهند شد. 

خرید آپارتمان در آنتالیا

در مرکز و مناطق مختلف آنتالیا خانه و آپارتمان های مبله و لوکس و آپارتمان های بدون مبله وجود دارد که می توان جهت خرید و اجاره مسکن ، آنها را خریداری نمود و ضمن صاحب ملک شدن از حقوق شهروندی ترکیه نیز برخوردار بود. جهت اطلاع راجع به آپارتمان و خانه های آنتالیا و قیمت خرید و اجاره آن با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و اطلاعات دست اول و به روز دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE