جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

با هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر آشنا شوید

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر کدام هتل ها هستند؟ در هنگام سفر به ازمیر کدام هتل ها را برای اقامت انتخاب کنیم؟ با ما همراه باشید تا هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر را بشناسید.

شهر ازمیر به علت مجاورت با دریای اژه و برخورداری از مراکز گردشگری تاریخی و طبیعی و مراکز عمده خرید با مارک های معتبر جهانی ، گردشگران زیادی را در سراسر جهان به سمت خود جذب می کند. برای ایجاد رفاه و امنیت اقامت مسافران گردشگران و مسافران حرفه ای در این شهر رویایی هتل های لوکس و مجلل با امکانات هتل ۵ و ۴ ستاره و کمتر احداث شده است.

در ادامه شما را با هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر آشنا خواهیم ساخت. پس در ادامه با ما همراه باشید تا با این هتل ها آشنا شوید.

همچنین بخوانید: راهنمای خرید در ازمیر ترکیه

ستاره های یک هتل بر چه اساسی انتخاب می شوند؟

بر اساس امکانات رفاهی تفریحی و مجلل و لوکس بودن ستاره های یک هتل تعیین می شود. به هتل های خیلی مرفه که دیگر جایی برای تکمیل شدن ندارند و در آخرین درجه تکامل قرار دارند ، ۵ ستاره تعلق می گیرد. به ترتیب هتل های با امکانات کمتر و درجه شیک بودن پایین تر ستاره های کمتر اختصاص می یابد. به نسبت ستاره های یک هتل هزینه های هتل ۵ ستاره بیشتر از سایر هتل ها است. هر چه هتل به طرف ستاره های کمتر میل کند ، هزینه های رزرو اتاق های هتل و یا سالن های همایشی آن کمتر می شود و هزینه تمام شده اجاره اتاق یا سالن کمتر خواهد بود.

 امکانات موجود هتل های ۵ ستاره و لوکس ازمیر

در همه هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر، همه اتاق ها لوکس و مرفه هستند. تمام امکانات شیک و با کلاس برای اقامت چند روزه در اتاق اینگونه هتل ها موجود است. مسافران در یک اتاق هتل پنج ستاره از چیزی برای رفاه کم ندارند. امکانات رفاهی و تفریحی یک هتل ۵ ستاره به قرار زیر است.

رستوران های بین المللی و سنتی با غذاهای شرعی و غیر شرعی ، استخر روباز و سربسته ، سونا ، حمام ترکی ، اسپا ، بوفه ، فروشگاه ، مغازه های لوکس برای خرید سوغاتی ، آژانس مسافربری ، پارکینگ ، وای فای و اینترنت مجانی ، محلی برای نگهداری کودکان کوچک ، صرافی ، باشگاه بدنسازی لوکس و مرفه ، زمین تنیس و گلف ، باغ های شیک و سرسبز ، پارک و زمین بازی و خیلی امکانات جانبی دیگر در یک هتل پنج ستاره موجود است. در ادامه شما را با هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر آشنا خواهیم ساخت.

هتل هیلتون ازمیر

این هتل در بخش قدیمی شهر و در فاصله ۵۰۰ متری از مرکز شهر واقع شده  است. با چند دقیقه پیاده روی به مراکز خرید و امکانات تجاری و اداری شهر دسترسی پیدا خواهید کرد. چشم انداز زیبای دریای اژه و ارگ Kadi Fekahe  بر جذابیت این هتل ۵ ستاره افزوده است. این هتل مجلل و زیبا با فرودگاه عدنان مندرس ۱۸ کیلومتر فاصله دارد.  

بر اساس نظر سنجی از مهمانان هتل که توسط سایت ویگو (wego ) انجام شده است. این هتل از نمره ۱۰ ،  نمره ۱/۸ یعنی  خیلی خوب را دریافت کرده است . قیمت رزرو شبانه به طور متوسط ۹۹۶ هزار تومان می باشد.

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

هتل رامادا پلازا ازمیر

از دیگر هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر هتل راماد پلاز می باشد. هتل رامادا پلاز در ۲ کیلومتر از مرکز شهر قرار گرفته و با چند دقیقه پیاده روی میتوان به مراکز تجاری و اداری این شهر دسترسی داشته باشید. این هتل زیبا و باشکوه طراحی زیبا و دلنوازی دارد که چشم بینندگان را از دور نوازش می کند.

بر اساس نظر سنجی از مهمانان هتل که توسط سایت ویگو (wego )  انجام شده است. از نمره ۱۰ این هتل نمره ۵/۷  یعنی خوب را دریافت کرده است.  اگر به صورت متوسط هزینه شبانه را در نظر بگیرید ، هزینه شبانه ۲ این هتل ۹۸۲  هزار تومان می شود.

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

هتل مُونپتیک ازمیر

این هتل ۹۰۰ متر از مرکز شهر فاصله دارد. در مجاورت دریای اژه واقع شده و چشم اندازی زیبا و دلنواز دارد. دسترسی به جاذبه های تاریخی و گردشگری از این هتل به سهولت امکان پذیر است.

بر اساس نظر سنجی که از مهمانان هتل توسط سایت ویگو (wego ) انجام شده است. این هتل نمره ۳/۸  یعنی خوب را دریافت کرده است . هزینه اتاق ها در این هتل به طور متوسط ۱۴۸۶ هزار تومان می باشد.

هتل تمپو رزیدنی کامفورت ازمیر

هتل تمپو ذریدنی کامفورت از هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر به شمار می آید. هتل تمپو رزیدنی کامفورت از مرکز شهر تنها ۸۰۰ متر فاصله دارد. این هتل پنج ستاره بسیار شیک و با شکوه است و هر روزه پذیرای مهمانان زیادی است. بر اساس نظر سنجی از مهمانان هتل که توسط سایت ویگو (wego ) انجام شده است، این هتل نمره ۸/۸  عالی را دریافت کرده است .

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

هتل ویندهام اوزدیلک

هتل ویندهام اوزدلیک تقریباً ۱۰ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. بر اساس نظر سنجی از مهمانان هتل که توسط سایت ویگو (wego )  انجام شده این هتل نمره بالا  یعنی نمره ۹/۸  که درجه عالی است را دریافت کرده است .

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

هتل سوئیس اوتل بویوک افس ازمیر

 یکی دیگر از هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر ، هتل سوئیس اوتل بویوک افس می باشد. این هتل مجلل ، لوکس و مرفه ۸۰۰ متر با مرکز شهر فاصله دارد. بر اساس نظر سنجی از مهمانان هتل که توسط سایت ویگو (wego ) صورت گرفته بود ، بالاترین نمره ، یعنی  نمره ۳/۹ که خیلی عالی است را دریافت کرده است .

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

هتل رنسانس ازمیر

هتل رنسانس ۷۰۰ متر با مرکز شهر فاصله دارد. این هتل بسیار شیک و لوکس است.  بر اساس نظر سنجی که از مهمانان هتل توسط سایت ویگو (wego ) صورت گرفته است ، نمره این هتل مجلل بسیار عالی است و هتل نمره  ۱/۹ را دریافت کرده است.

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

هتل کیا زرمال و کانونژن  ( Convention & KaYA Izmir Thermal)  

هتل کیا رزمال در ۱۰/۵ ده و نیم کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است. بر اساس نظر سنجی از مهمانان هتل که توسط سایت ویگو (wego ) انجام شده است ، درجه و رتبه این هتل نمره ۴/۸ می باشد.

هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر

نکات مهم هتل های ۵ ستاره و لوکس ازمیر

  • ساعت پذیرش مهمان ساعت ۲ بعد از ظهر و ساعت تحویل اتاق ساعت ۱۲ ظهر است. تحویل دیرتر به پرداخت هزینه بیشتر منجر می شود.
  • باید دمپایی را همچون خمیر دندان و مسواک با خود به همراه داشته باشید.
  • آفتاب سوزان در ازمیر شما را با مشکل آفتاب سوختگی مواجه می کند ، پس مواظب پوست خود باشید و ضد آفتاب مناسب به همراه داشته باشید.
  • نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی در هتل های ازمیر موجود است. اگر مسلمان هستید و خود را به مجبور به منع نوشیدنی های الکلی می دانید ، دقت لازم را در زمان سفارش و مصرف در نوشیدنی ها داشته باشید.
  • به علت بین المللی بودن هتل های ازمیر و ورود مسافران خارجی گوشت های حلال و غیر حلال در رستوران این هتل ها موجود است. مسئولین هتل را از وضعیت خود مطلع کنید.

در این مقاله هتل های پنج ستاره و لوکس ازمیر را به شما معرفی کردیم. با مطالعه این مقاله می توانید با این هتل ها آشنا شوید تا در هنگام سفر به این شهر مشکلی را در مورد اقامت نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE