جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

بهترین شهرهای ساحلی ترکیه برای خرید ملک

شهرهای ساحلی ترکیه

اگر قصد خرید خانه در ترکیه را دارید بهتر است ابتدا شهرهای ساحل ترکیه برای خرید ملک را بشناسید. در این مطلب این شهرها را به شما معرفی کرده ایم.

کشور ترکیه به علت قرار گرفتن در حاشیه سه دریای سیاه ، اژه و مدیترانه در مزر و دریای  مَرمَره در داخل کشور دارای شهرهای ساحلی بسیار است. در سواحل زیبای ترکیه می توان از محصولات و موجودات متنوع دریایی استفاده کرد ، به نظاره آب دریا نشست و از جاذبه های لذت بخش دریا استفاده های فراوان کرد.

سواحل و بنادر ترکیه فرصتی عالی برای گسترش کسب و کارهای خدماتی و ارائه خدمات با کیفیت به گردشگران داخلی و خارجی و شرکت در مبادلات دریایی است. شهرهایی چون ؛ آلانیا ، آنتالیا ، کوش آداسی ، بُدروم و .. و مناطق ساحلی چون ؛ بلک ، کمَر ، سیده ، چشمه و … از جمله شهرهای ساحلی ترکیه هستند که هر کدام دارای چندین ساحل جذاب با امکانات رفاهی تفریحی فراوان می باشند. املاک نود شما را به شهرهای ساحلی ترکیه دعوت می کند.

همچنین بخوانید: معرفی شهرهای تچاری و تفریحی ترکیه

شهرهای ساحلی ترکیه

گسترش ؛ صنعت هتل داری ، رستوران های مجهز با طبخ خوراک های ترکی و بین المللی ، خدمات حمل و نقل و جاده ای و فراهم نمودن امکانات زیربنایی جاده ای ، مراکز خرید ، ایجاد و احداث پارک های آبی و شهربازی های مجلل ، احداث آپارتمان های مسکونی و تجاری و … گوشه ای از فعالیت و خدماتی است که همپا با رونق صنعت گردشگری در شهرهای مختلف ترکیه رواج یافته است.

 هزاران خانواده بومی و غیر بومی از طریق فرصت های موجود در سواحل دریا امرار معاش می کنند و هزینه زندگی خود را تامین می کنند.  پس با اطمینان خاطر فراوان می توان گفت که سواحل دریایی و طبیعت بکر و دلنواز ترکیه از جمله فرصت و نعمت های خدادی است که از طریق آن هزاران خانواده به ثروت هنگفت و کلان دست یافته اند.

شهرهای ساحلی ترکیه برای خرید ملکاطلاعات مهم

مارماریس

قوانین ، شرایط و محدودیت های خرید ملک در ترکیه
آلانیاچگونگی خرید ملک در آلانیا ترکیه
بلکاین ساحل جذاب علاوه بر مکانی برای تفریح و استراحت یک درمانگاه طبیعی است
بدروم
کمر
سیدهمنطقه ای تاریخی و باستانی
کوش آداسیقیمت خرید ملک در کوش آداسی

خرید خانه ارزان در کوش آداسی

چشمهیکی از بهترین شهرهای ازمیر است. قیمت خرید آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹
دیدیماین منطقه دارای بندرهای جداگانه ، سواحل زیبا طبیعی در نزدیکی دریاچه وفا است
فتحیهچتربازی و ورزش‌های آبی در آن جریان دارد. خلیج‌ های مرفه و جذاب و سواحل شنی ،  تاریخ بی‌نظیر، طبیعتی بکر و ناب ، امکانات و تجهیزات  بسیار پیشرفته همراه با سرگرمی‌های بسیار هیجان انگیز در ساحل فتحیه موجود است
ساحل دره پروانه
ساحل چیرالی ترکیه
ساحل کبک

مارماریس

مارماریس دارای میراث فرهنگی و آثار باستانی فراوان  و محیطی طبیعی و جذاب است.  شهرهای تاریخی بر جا مانده از دوران های گذشته و بنادر طبیعی و گسترش اسکله‌های مدرن بر رونق شهر افزوده است.

شهرهای ساحلی ترکیه

آلانیا

شهر بندری آلانیا دارای سواحل متعدد زیبا و جذاب با امکانات رفاهی تفریحی فراوان است . ساحل کلئوپاترا از جذابترین سواحل دنیا است.

منطقه گومبت ، یالیکاواک ، کارا انجیر ، باغلا ، اکتور ، گُل ترک بوکو ، بیتز ، آرتا کنت ، یاللی سی ، بارداکچی ، تورگوت ریس ، گوورجین لیگ ، گوموشلوک و  آکیارلار دارای سواحل زیبای شنی هستند. در همه این ساحل تفریح  و سرگرمی های مهیج آبی و ساحلی برقرار است.

بلک

در سواحل بلک چشمه های آب گرم معدنی وجود دارد که خاصیت شفا بخشی دارند. این ساحل جذاب علاوه بر مکانی برای تفریح و استراحت یک درمانگاه طبیعی است که هزاران نفر سالانه برای آب تنی و شنا در آب های آن به این شهر زیبا سفر می کننند.

شهرهای ساحلی ترکیه

بُدروم

خلیج بُدروم و چندین ساحل جذاب دیگر در این شهر تاریخی و باستانی ترکیه موجود است. در خلیج مبادله های بین المللی انجام می شود و امکانات تفریحی دریایی و آبی به وفور یافت می شود. قایق سواری و کشتی سواری در این آب ها شهرت جهانی دارد. بدروم یکی از جذاب ترین شهرهای ترکیه است که می توان برای سفر به آنجا رفت اما خرید ملک در این شهر هم قطعا جذابیت های خاص خود را دارد.

کمر

سواحل زیبای شهر کِمَره به علت برخورداری از آب های پاک و بی آلایش جایزه پرچم آبی را دریافت نموده است. سنگریزه و شن های ساحلی کمر مکانی جذاب و لذت بخش برای تفریح و استراحت فراهم آورده است.

سیده

در این منطقه باستانی و تاریخی علاوه بر گردش و تفریح در ساحل و پرداختن به ورزش های بسیار مهیج آبی می توانید  از جاذبه های تاریخی نیز دیدن کنید و با تاریخ و فرهنگ مردمان این دیار آشنا شوید..

کوش آداسی

از جذاب ترین شهرهای ساحلی ترکیه شهر بندری کوش آداسی با ساحل بسیار جذاب است. در همه سواحل این شهر امکانات ورزشی و تفریحی همچون قایق سواری ، رفتینگ و دوپینگ ، پاراسل ، شاتل و قایق سواری و موج سواری های بسیار مهیج برقرار است. از جمله ساحل های بسیار پر طرفدار این شهر ، ساحل شنی کادینلار دنیزی است.

چشمه

چشمه در غربی ترین بخش ازمیر قرار گرفته است. در جریان های آب گرم این منطقه علاوه بر تفریح های آبی و استفاده های فراوان از ساحل شنی می توان به آب تنی در آب های گرم این ساحل پرداخت و روح و روان خود را همراه با تن و جسم در آن شستشو داد و خستگی چندین ساله را از تن زدود.

شهرهای ساحلی ترکیه

دیدیم

دیدیم یکی از سواحل دوست داشتنی دریای اژه است. در این منطقه رودخانه‌ی بویوک ‌مندرس به دریا منتهی می‌شود. این منطقه دارای بندرهای جداگانه ، سواحل زیبا طبیعی در نزدیکی دریاچه وفا است. از شهر‌های مهم این منطقه  می توان ؛ میلتوس (Miletos) و دیدیما (Didyma) را نام برد.

ساحل فتحیه

ساحل فتحیه از سواحل جذاب ودوست داشتنی ترکیه است. این ساحل که دارای آثار باستانی بی نظیر است.  چتربازی و ورزش‌های آبی در آن جریان دارد. خلیج‌ های مرفه و جذاب و سواحل شنی ،  تاریخ بی‌نظیر، طبیعتی بکر و ناب ، امکانات و تجهیزات  بسیار پیشرفته همراه با سرگرمی‌های بسیار هیجان انگیز در ساحل فتحیه موجود است.

ساحل دره پروانه

از دیگر سواحل دیدنی و تماشایی ترکیه می توان به دره پروانه ترکیه اشاره کرد. همانطور که از نام این ساحل زیبا آشکار است ، در این ساحل ۸۰ گونه پروانه مختلف وجود دارد. ۳۵۰ متر از دره این محدوده ، قلمرو و زیستگاه پروانه ها می باشد.

ساحل چیرالی ترکیه

ساحل چیرالی در حوالی آنتالیا قرار گرفته و بهشتی دیگر در روی زمین است. تفریح های متنوع آبی و ساحلی ، رستوران های بسیار مجهز و مجلل با قیمت مناسب و به صرفه ، دیدن از شهر باستانی لیکا در اطراف اُلیمپسُن « Olympos » از جاذبه های گردشگری این ساحل است.

شهرهای ساحلی ترکیه

ساحل کبک

یکی از پرطرفدارترین سواحل ترکیه که همیشه شلوغ و پر رفت و آمد است ، ساحل کبک است. در این ساحل آرامشی ابدی شما را در بر خواهد گرفت.

 ساحل کاپوتاژ یا کاپوتاژ ، ساحل اوابکی ، اوزون گول از دیگر سواحل جذاب و پرطرفدار ترکیه می باشد. چشم انداز بکر و طبیعی و امکانات فراوان رفاهی و تفریحی این سواحل موجب شده که در چند دهه اخیر صنعت گردشگری در کشور ترکیه رونق فراوانی بگیرد. هزاران زن و مرد و کودک و بزرگسال در عرصه خدمات رسانی به گردشگران و مسافران مشغول فعالیت و ارائه خدمات گوناگون هستند.

اگر شما نیز طالب کار یا تفریح هستید به شهرهای ساحلی ترکیه سفر کنید و از جاذبه های لذت بخش سواحل و تفریح های مهیج ساحلی و آبی لذت ببرید و خاطرات و تجربیات خود را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE