جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹

اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر

اگر قصد خرید یا اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ را دارید ، با مشاوران املاک ۹۰ همراه باشید و از همه چیز در رابطه با املاک ازمیر و ترکیه مطلع شوید.

جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی زمینه بسیار مستعد برای ، سرمایه گذاری در زمینه ارائه خدمات به توریست ها در ازمیر فراهم آورده است. عده زیادی از کشورهای اطراف ، ازمیر را برای انجام کار و راه اندازی کسب و کار تازه انتخاب می کنند. در راستا اقامت و اسکان مهاجر و مردم شهر ، طرفداران صنعت شهرسازی و معماری در این شهر بزرگ توریستی دست به کار شده و خانه های ویلایی ، ویلا باغ های جذاب و آپارتمان های گوناگون با امکانات رفاهی متنوع را احداث و به بازار مصرف عرضه کرده اند. برای اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک نود همراه باشید.

همچنین بخوانید: خرید خانه در ازمیر و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

اجاره خانه و آپارتمان های ازمیر

ازمیر به عنوان سومین شهر ترکیه از نظر وسعت و اولین شهر بزرگ توریستی ترکیه دارای فرصت های زیادی برای یافتن کسب و کار سودآور و ارائه خدمات با کیفیت به توریست و مردم شهر است. اگر قصد ؛ سرمایه گذاری ، خرید و فروش املاک تجاری و مسکونی، خرید و فروش زمین و اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ را دارید ؛ مشاوران املاک ۹۰ می توانند راهنما و مشاور خوبی برای کمک به شما باشند.

عده زیادی از مهاجران ترکیه ای برای اسکان ، خانه اجاره می کنند و بودجه خود را در سرمایه گذاری های صنعتی و راه اندازی کسب و کار صرف می کنند. قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ در مناطق و محله های مختلف شهر متفاوت است.

اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر

در مرکز شهر به علت دسترسی به امکانات رفاهی و مراکز اداری ، بهداشتی و خدماتی قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر در سال ۲۰۱۹ بیشتر از مناطق حاشیه شهر است. در سواحل زیبا و مناطق اطراف شهر آپارتمان های مجلل یک تا چند خوابه وجود دارد که علیرغم ، امکانات متنوع فراوان از نظر هزینه خرید و اجاره نسبت به خانه و آپارتمان های مرکز شهر ارزان تر و به صرفه تر هستند.

قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر

عوامل زیادی همچون ؛ نوع بنا ، تاریخ ساخت ، امکانات رفاهی و مکانیکی بنا ، دور و نزدیکی به مرکز شهر ، سطح متراژ زیر بنا ، موقعیت جغرافیایی (شمالی یا جنوبی بودن بنا) ، نوع خیابان و کوچه اصلی و فرعی ، تعداد اتاق خواب ، تعداد طبقات ،در قیمت اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر دخالت دارد و قیمت اجاره را تغییر میدهد.

با توجه به پارامترهای ذکر شده در بالا دادن قیمت مقطوع برای اجاره خانه و آپارتمان در ازمیر غیر ممکن است. اما به طور کلی هزینه اجاره سالانه این خانه ها از ۷۰۰ لیر شروع و تا ۲۰ هزار لیر ترکیه ادامه دارد. پول پیش این خانه ها نیز دوبرابر هزینه اجاره سالانه خانه است.

چنان چه خواهان اجاره مسکن در ازمیر هستید ، می توانید با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و انواع خانه و آپارتمان های موجود در ازمیر و قیمت آنها اطلاع حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE