جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

اجاره خانه در کوش آداسی و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹

اجاره خانه در کوش آداسی و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ موضوعی است که اتباع خارجی زیادی برای بهره مندی از حقوق شهروندی ترکیه امسال از آن سود برده انده.

اگر قصد مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت این کشور را دارید ، اجاره خانه در کوش آداسی شما را به هدفتان نزدیک می کند. در سال ۲۰۱۹ عده زیادی از اتباع خارجی در ترکیه خانه و ملک اجاره کرده اند تا از طریق قرارداد اجاره نامه بتوانند ، تا پایان مهلت قرارداد در ترکیه بمانند و اقامت بیش از سه ماه در این کشور را دریافت نمایند. مشاورین املاک نود را با اجاره خانه در کوش آداسی و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ همراهی نمایید.

همچنین بخوانید: خرید آپارتمان در آنتالیا برای دریافت اقامت تریکه در سال ۲۰۱۹

اجاره خانه در کوش آداسی و دریافت اقامت ترکیه

در پی تصمیم دولت جمهوری ترکیه برای جذب سرمایه خارجی و هزینه سرمایه جذب شده در عمران و توسعه همه جانبه کشور ترکیه ، اتباع زیادی خرید و اجاره خانه در کوش آداسی را برای دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده اند. این افراد از طریق خرید آپارتمان یا  اجاره مسکن توانسته اند ؛ اقامت کوتاه مدت بیش از سه ماه را برای زندگی در ترکیه دریافت کنند.

اگر شما نیز می خواهید اقامت ترکیه را دریافت کنید ؛ برای خرید یا اجاره آپارتمان در کوش آداسی می توانید با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و ضمن آگاهی از چگونگی شرایط خرید ملک در ترکیه و دریافت اقامت این کشور توریستی ، بهترین و مناسب ترین مسکن و خانه را خریداری یا اجاره نماید.

چگونگی اجاره خانه در کوش آداسی

در این شهر مهاجرپذیر ترکیه آپارتمان های لوکس و مرفه و آپارتمان های دسته دوم و قدیمی در مرکز شهر ، در سواحل زیبا و جذاب و در حواشی شهر وجود دارد که از نظر امکانات رفاهی و خدماتی و هزینه اجاره یا خرید بسیار مناسب هستند.

در ترکیه پول پیش برای اجاره خانه دو برابر اجاره بهای سالانه است. پول پیش و مبلغ اجاره سالانه یک جا در موقع عقد قرارداد به صاحب خانه تحویل داده می شود. هزینه قبوض ؛ آب و برق و گاز نیز به صورت مجزا از مستاجر دریافت می شود.

اجاره خانه در کوش آداسی

اجاره مسکن در کوش آداسی

اگر قصد اقامت در ترکیه را دارید و کوش آداسی را برای اقامت خود برگزیده اید ، برای یافتن مسکن مناسب با نیاز و بودجه خود با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید و مناسب ترین و به صرفه ترین خانه و مسکن را اجاره نماید.

قیمت اجاره خانه در کوش آداسی

قیمت خانه و آپارتمان در مناطق مختلف شهر متفاوت است. هزینه اجاره خانه در مرکز شهر بیشتر و دسترسی به مراکز اداری ، تجاری و خدماتی بیشتر است. در حاشیه شهر اجاره خانه کمتر و دسترسی به امکانات و مرکز شهر نیز کمتر است. در سواحل جذاب این شهر مجتمع های تازه ساخت و نوساز وجود دارد که از امکانات و تجهیزات عالی برخوردارند و هزینه اجاره آپارتمان در مجتمع های ساحلی نسبت به امکانات رفاهی و تفریحی ارزان و بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

برای آگاهی از قیمت اجاره خانه در ساحل و مرکز شهر کوش آداسی می توانید با مشاورین املاک ۹۰ تماس بگیرید و به روز ترین و دقیق ترین اطلاعات را دریافت نمایید.

اگر در ترکیه اقامت داشته اید ؛ تجربه و نظر خود را در رابطه با اجاره خانه در کوش آداسی و دریافت اقامت ترکیه در سال ۲۰۱۹ با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE