جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

اجاره خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹

اجاره خانه در آنکارا در سال 2019

اگر قصد خرید یا اجاره خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ را دارید ؛ با مشاوران املاک ۹۰ همراه باشید و از املاک و مستغلات ترکیه اطلاعات دست اول و به روز دریافت نماید.

آنکارا به عنوان پایتخت و مرکز ترکیه یکی از شهرهای مهاجرپذیر است که از مناطق داخلی و خارج از کشور مسافر و مهاجران زیادی را در طول سال در خود جای می دهد. هر روزه بر تعداد مهاجر شهر افزوده می شود. سردمداران صنعت عمران و شهرسازی برای اسکان و اقامت آنها خانه و آپارتمان های بسیار شیک و مرفه در جای جای شهر احداث و به بازار مصرف عرضه کرده اند. اگر شما نیز قصد مهاجرت به پایتخت ترکیه را دارید ؛ همراه با مشاورین املاک نود از اجاره خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ اطلاع حاصل نماید.

شرایط و امکانات زندگی در آنکارا

  • از نظر آب و هوایی پایتخت ، دارای آب و هوای معتدل حاره ای است. زمستان سرد و معتدل و تابستان نسبتاً گرم است. در این شهر شرایط آب و هوایی برای زندگی ایده آل و مناسب است و بحران های هوایی به ندرت اتفاق می افتد.
  • در پایتخت ترکیه مراکز ؛ اداری ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی ، مراکزخرید و مراکز رفاهی و بهداشتی در دسترس است و به سهولت با استفاده از حمل و نقل عمومی می توان امورات زندگی رسیدگی کرد.
  • کم توجهی به صنعت گردشگری در این شهر ، موجب شده که هزینه زندگی در آنکارا نسبت به شهرهای توریستی کمتر باشد.
  • هزینه خرید املاک و مستغلات در آنکارا کمتر از هزینه خرید و اجاره ملک در شهرهای توریستی است.
  • فرصت های شغلی متنوع در شهر برای قشرهای مختلف موجود است.
  • خانه و آپارتمان در رنج ارزان قیمت و گران قیمت و مرفه مناسب با هر سلیقه ، نیاز و  قدرت خرید مردم ، در این شهر فراهم است.

اجاره خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹

در مرکز و حواشی شهر آنکارا خانه و آپارتمان های مجلل و باشکوه وجود دارد. در برخی مناطق هزینه اجاره خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹ گرانتر و در مناطقی نیز ارزان تر است. در مناطق دور از مرکز آپارتمان های یک تا چند خوابه با امکانات رفاهی مرفه وجود دارد که نسبت به امکانات و تجهیزات ساختمان ، هزینه اجاره آنها بسیار مناسب و ارزان است.

اگر به اقامت در منطقه لوکس و مرفه عادت دارید ، کیزیلای و چانکایا را برای اقامت و اجاره آپارتمان انتخاب نماید و اگر دوست ندارید هزینه تهیه اقامتگاه تان بالا باشد و به حواشی شهر بروید و از آپارتمان های نو و دست دوم موجود در حواشی مسکن اجاره نماید.

اجاره خانه در آنکارا

قیمت اجاره خانه در آنکارا در سال ۲۰۱۹

عوامل زیادی در تعین قیمت اجاره ساختمان و مسکن دخالت دارند که مهمترین آنها عبارت است از ؛ موقعیت جغرافیای خانه ، نوع و وسعت بنا ، تجهیزات و امکانات در دسترس و موقعیت نبا نسبت به مرکز شهر می باشد. ناپایداری های موجود در بازار جهانی بر املاک ترکیه نیز تاثیر گذاشته و قیمت ها را متغیر کرده است. به همین خاطر دادن قیمت برای همه آپارتمان ها و املاک آنکارا ممکن نیست. برای اطلاع از قیمت خرید و فروش و اجاره مسکن و املاک آنکارا می توانید با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE