جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

اجاره آپارتمان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹

اجاره آپارتمان در آنتالیا

آیا می دانید از طریق اجاره آپارتمان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ می توان اقامت ترکیه را دریافت کرد و از حق و حقوق شهروندی در این کشور برخوردار شد؟

دولت ترکیه در سال ۲۰۱۹ در صدد جذب سرمایه خارجی جهت توسعه ملی است. برای تحقق این هدف ، در قوانین مربوط به خرید و اجاره ملک و دادن اقامت کوتاه مدت و بلند مدت به اتباع خارجی تغییراتی ایجاد کرده و فرصت مناسبی برای همه کسانی که قصد دریافت اقامت این کشور دارند ، فراهم کرده است. سال ۲۰۱۹ یک فرصت استثنایی برای سرمایه گذاری در امور ملکی در این کشور و دریافت اقامت در آن است. اگر خواهان دریافت اقامت ترکیه و برخورداری از حقوق شهروندی این کشور هستید ، اجاره آپارتمان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ فرصت مناسبی برای شما خواهد بود.

اجاره آپارتمان در آنتالیا

در مناطق لارا ، بلک و کندو در آنتالیا آپارتمان های لوکس مبله با تجهیزات و امکانات مرفه وجود دارد. قیمت اجاره آپارتمان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ با توجه به موقعیت جغرافیایی بنا ، سطح زیر بنا و امکانات موجود در آنها متغیر است. آپارتمان های مبله لوکس و آپارتمان های بدون مبله برای اجاره و فروش در آنتالیا وجود دارد. جهت دریافت اطلاع کامل در رابطه با انواع مختلف آپارتمان و ویژگی و شرایط آن با مشاوران املک ۹۰ در ارتباط باشید.

 قیمت اجاره خانه در آنتالیا

قیمت اجاره آپارتمان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ ، در مناطق و محله های مختلف و در مجتمع های گوناگون در مرکز و ساحل متغیر است. به طور کلی برای اجاره یک ساله اجاره آپارتمان به ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ لیر نیاز است. خانه میله ، بزرگ ، لوکس در منطقه باکلاس هزینه اجاره بیشتر و خانه های حاشیه شهر و آپارتمان های دست دوم هزینه اجاره کمتری دارند.

مقدار پول پیش در ترکیه دو برابر اجاره بهای سالانه است واجاره بها در هنگام عقد قرارداد به صورت کامل دریافت می شود.  

اجاره آپارتمان در آنتالیا

چرا زندگی و اقامت در آنتالیا؟

  • آنتالیا قلب گردشگری ترکیه است و فرصت های شغلی زیادی در زمینه ارائه خدمات گوناگون به گردشگران (هتلداری ، رستوران داری ، مراکز خرید ، مراکز تفریحی و راه اندازی کافه و بوفه ) و راه اندازی کسب و کار تازه  وجود دارد.
  • سرمایه گذاری در زمینه املاک در ترکیه از جمله مشاغل مطمئن و درآمدزا است که در آن با حفظ سرمایه در زمان حال ، از سودآوری بلند مدت نیز برخوردار است.
  • با اجاره خانه و آپارتمان در آنتالیا می توان اقامت ترکیه را اخذ کرد و از حقوق شهروندی در آن برخوردار بود.
  • آب و هوای شهر برای زندگی مساعد است و جاذبه های گردشگری شرایط را برای زندگی سالم همراه با تفریح فراهم کرده است.

نکاتی در رابطه با اجاره مسکن  و زندگی در آنتالیا در سال ۲۰۱۹

  • دقت کنید در انتخاب منطقه و محله ای که خانه را اجاره می کنید ، امنیت از هزینه مهم تر است.
  • برخورداری از امکانات و تجهیزات الکتریکی و مکانیکی برای زندگی امروزی یک ضرورت است.
  • همیشه و همه جا مواظب مال و جان خود باشید.
  • مواظب کلاهبرداران و متقلبین باشید.
  • از کیف پول و وسایل شخصی و معتبر خود محافظت کنید.
  • به هرکسی اعتماد نکنید.

هرگونه پرسش در رابطه با املاک آنتالیا ، هزینه اجاره و خرید آپارتمان ، امکانات و شرایط  اجاره آپارتمان در آنتالیا در سال ۲۰۱۹ را با مشاورین املاک نود در میان بگذارید و اطلاعات ملکی کامل و به روز دریافت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE