جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

خرید آپارتمان دسته دوم در استانبول

خرید آپارتمان دسته دوم در استانبول

اگر دوست دارید در مرکز شهر اقامت داشته باشید و به مراکز اداری ، رفاهی ، خدماتی و خرید شهر نزدیک باشید ، خرید آپارتمان دسته دوم در استانبول را پیشنهاد می کنیم.

رشد اقتصادی و توسعه صنعت و تجارت در استانبول موجب شده است که وسعت این شهر از نظر شهرسازی در همه جهات رشد کند. در حاشیه و کناره های شهر آپارتمان های لوکس و مرفه با اتاق خواب های یک و چند خواب به بهره برداری رسیده و به بازار مصرف عرضه شده است. اگر بودن در مرکز شهر و نزدیکی به امامات رفاهی و مراکز خدماتی برایتان اهمیت دارد ، مشاورین املاک نود ، خرید آپارتمان دسته دوم در استانبول یا اجاره این آپارتمان ها را به شما پیشنهاد می کنند.  

همچنین بخوانید: خرید و فروش املاک و مستغلات در استانبول

خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت

از طریق ؛ ازدواج ، تحصیل ، استخدام ، راه اندازی کسب و کار پر بازده و به کار گرفتن چند نفر بیکار ترکیه ای و سرمایه گذاری در ترکیه می توان اقامت موقت و دائم این کشور را دریافت کرد. خرید ملک در ترکیه راهی آسان و مطمئن برای دریافت اقامت این کشور است.

اجاره  و خرید آپارتمان دست دوم در استانبول

آپارتمان های مبله برای اجاره کوتاه مدت چند روزه تا چند ماهه آپارتمان های مبله و غیر مبله برای اجاره یک ساله با نرخ مناسب و امکانات مرفه موجود است. اگر آپارتمان را برای اخذ اقامت اجاره میکنید ، لازم است مه در محضر قرارداد اجاره را ثبت کرده باشید.

همیشه ارزان بودن دلیل بر مناسب بودن نیست. املاک ارزان قیمت از آن جهت مناسب اند که برای متقاضی هزینه اندک در بر می گیرند. برخی آپارتمان های ارزان قیمت نیز واقعاً مرفه و عالی هستند. اما در اغلب موارد آپارتمان ارزان قیمت با امکانات کمتر و جاهای دور از مراکز خدماتی و رفاهی قرار دارند.

 اگر دسترسی به مراکز دولتی و خدماتی و رفاهی برای شما اهمیت دارد ، آپارتمان های دست دوم در مرکز شهر پیشنهاد مناسبی برای اجاره کردن شما خواهد بود.  

خرید آپارتمان دسته دوم در استانبول

از آنجا بافت قدیمی شهر در مرکز شهر قرار دارد ، آپارتمان های دست دوم استانبول نیز در مرکز شهر واقع شده است. آپارتمان های دسته دوم کاملاً مرمت و بازسازی شده اند و از نظر تمیزی و امکانات در سطح خوبی قرار دارند.

خرید آپارتمان دسته دوم در استانبول

هزینه اجاره یا خرید آپارتمان دسته دوم در استانبول

آپارتمان های دست دوم استانبول چون که در مرکز شهر واقع هستند و دسترسی به امکانات اداری ، رفاهی  و مراکز خرید در آنها زیاد است ، نسبت به حواشی شهر از نظر هزینه خرید و اجاره گران تر هستند. اگر دوست دارید در یک آپارتمان لوکس و مرفه با هزینه کم اقامت کنید ، بهتر است از آپارتمان های تازه ساخت لوکس و مرفه که در نقاط دور از مرکز احداث شده اند ، مسکن خود را خریداری یا اجاره نمایید.

مدارک لازم جهت اجاره آپارتمان

برای این که بتوانید در بزرگترین شهر ترکیه مسکن اجاره نمایید ، به مدارک زیر نیاز دارید.

  • کارت اقامت یک ساله
  • داشتن کفیل
  • کد و شماره مالیاتی
  • اصل و کپی پاسپورت و مدارک معتبر شناسایی
  • پرداخت پول پیش (برابر با دو ماه یا بیشتر اجاره یک ماه خانه)
  • حق بنگاهی (معمولاً برابر با ۱۲% هزینه یک ماه اجاره خانه است)

خرید آپارتمان و خانه در استانبول

اگر قصد خرید خانه در استانبول را دارید ، با مشاورین املاک ۹۰ در ارتباط باشید. این افراد کارشناس خبره با همه املاک مسکونی و تجاری ترکیه آشنا هستند و مناسب با نیاز ، بودجه و سلیقه شما در کمترین زمان ممکن بهترین املاک را برای شما خواهند یافت و تا ثبت سند تاپو به اسم شما ، شما را همراهی خواهند کرد.

 در رابطه با خرید ملک در ترکیه و اجاره یا خرید آپارتمان دست دوم در استانبول نظر و تجربه خود را با مشاورین املاک نود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE