جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه در استانبول در سال ۲۰۱۹

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه در استانبول

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه در استانبول نه تنها ممکن است. بلکه با پیمودن مسیری کوتاه و هزینه کردن مبلغی اندک ، می توان مجوز اقامت ترکیه را دریافت کرد.

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه در استانبول ، آسانترین و به صرفه ترین روش برای دریافت اقامت کوتاه مدت این کشور است. خرید خانه راهی مطمئن برای دریافت اقامت بلند مدت در ترکیه است. عده زیادی هزینه خرید ملک و خانه در ترکیه را ندارد و دوست دارند اقامت ارزان و سریع این کشور را دریافت نمایند. اجاره خانه در ترکیه و بویژه استانبول این امکان را برای همه کسانی که خواهان اخذ اقامت ترکیه هستند و هزینه خرید خانه را ندارند ، فراهم کرده است.

همچنین بخوانید: اخذ اقامت دائم در ترکیه با خرید خانه در سال ۲۰۱۹

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

برای این که افراد بتوانند ، اقامت کوتاه مدت یا دائمی ترکیه را کسب کنند ، روش های متنوعی وجود دارد. اما دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه آسانترین و به صرفه ترین روش برای دستیابی به این هدف است. افراد می توانند ، با اجاره خانه برای مدتی که قرارداد اجاره دارند ، مهلت اقامت در ترکیه را دریافت کنند و همچون شهروندان ترکیه ای از حقوق شهروندی در این کشور برخوردار باشند.

برای دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه ، متقاضی ابتدا باید به پلیس ترکیه درخواست اجاره خانه و دریافت اقامت را ارسال نماید. سپس به صورت حضوری در مصاحبه ای با نام راندوو شرکت کند. پس از توافق در رابطه با دریافت مجوز اجاره خانه و اقامت ترکیه می تواند با یک موسسه و مرکز مشاوره معتبر در ارتباط باشد و خانه مناسب را اجاره کند.

اجاره خانه در استانبول در سال ۲۰۱۹

استانبول بزرگ ترین شهر ترکیه و مرکز تجاری و توریستی این کشور است. عده زیادی این شهر را برای کار ، تحصیل و زندگی انتخاب می کنند. چرا که در آن فرصت یافتن کار مناسب در آن بیشتر از سایر شهرهای ترکیه است. تعداد زیاد مهاجر و توریست استانبول ،  بازار خرید و فروش و اجاره خانه را در این شهر گرم و پر رونق کرده است.

عده زیادی از اتباع کشورهای خارجی هزینه خود را در زمینه خرید ملک و خانه یا سرمایه گذاری در زمینه ارائه خدمات متنوع به توریست ها در استانبول سرمایه گذاری می کنند. عده ای هم ، مشغول کسب درآمد در استانبول از طریق راه اندازی کسب و کار تازه هستند. همه این افراد برای اقامت و اسکان به خانه نیاز دارند. همین موجب بازار گرمی املاک استانبول  شده است.

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه در استانبول

هزینه اجاره خانه در استانبول در سال ۲۰۱۹

هزینه اجاره خانه در مناطق و محل های گوناگون استانبول متفاوت است. عوامل زیادی همچون ؛ منطقه و محله قرارگیری ملک ، نوع  خانه (آپارتمانی یا ویلایی) متراژ سطح زیربنا ، تعداد اتاق خواب ، موقعیت جغرافیایی ، نوع کوچه یا خیابان ، میزان دسترسی به مراکز اداری ، تجاری و رفاهی و… در هزینه اجاره خانه در استانبول تاثیر دارد.

برای اجاره خانه در استانبول لازم است که هزینه اجاره بها را سالانه و در موقع عقد قرارداد اجاره نامه پرداخت.هزینه اجاره خانه در استانبول سالانه حدود ۲۰۰۰ تا ۳۳۰۰ لیر است.  برای یافتن خانه مناسب و به صرفه در ترکیه و آگاهی از  هزینه اجاره خانه در استانبول در سال ۲۰۱۹ می توانید با مشاورین املاک نود در ارتباط باشید و اطلاع کامل ، مفید و به روز دریافت نمایید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE