جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه راهی میانبر ، کوتاه و سریع برای همه کسانی است که به دنبال کار ، تحصیل و زندگی در یک کشور در حال رشد و توسعه هستند.

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه آسانترین ترین راه برای اخذ اقامت در این کشور است. اگر نیاز دارید بیش از مدت سه ماه در ترکیه بمانید و دوست دارید ، از حقوق شهروندی این کشور بهره مند شوید ، با مشاورین املاک نود همراه شوید و از دریافت ویزای توریستی و دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه مطلع شوید.

همچنین بخوانید: شرایط اقامت در ترکیه با خرید خانه 

ویزای توریستی ترکیه

 افراد می توانند اقامت کوتاه مدت و بلند مدت این کشور را از روش های مختلف کسب نمایند. کسانی که به عنوان مهمان و مسافر و توریست وارد ترکیه می شوند ، دارای ویزای سه ماهه هستند و اجازه ندارند پس از اتمام مهلت خود در این کشور بمانند. برای اجاره خانه و دریافت اقامت کوتاه مدت این کشور نیاز به ویزایی بلند مدت است. به این علت که توریست ها بیشترین تعداد افرادی هستند که ویزای بلند مدت طلب می کنند به ویزای با مدت بیش از سه ماه ویزای توریستی گفته می شود.

دریافت ویزای توریستی ترکیه

برای دریافت ویزای توریستی نیاز است که از پلیس ترکیه دریافت ویزای توریستی کنید. برای دریافت ویزا از شما مصاحبه ای به نام راندوو به عمل می آید. در صورتی که بتوانید ، پلیس ترکیه را متقاعد کنید ، پس از تحویل مدارک لازم ویزای توریستی به شما اعطا خواهد شد.

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

پس از آن که برگه درخواست اقامت شما تایید شد و اجازه اقامت بیش از سه ماه را دریافت کردید ، می توانید با یک موسسه مشاوره ملکی مراجعه نماید و خانه مناسب را بیابید و اجاره نمایید.

مبلغ اجاره در ترکیه به صورت یکساله و پس از بستن قرارداد اجاره نامه پرداخت می شود. پس از این که خانه را اجاره کردید ، می توانید تا اتمام مهلت در ترکیه بمانید. اگر نیاز به اقامت بیشتر داشتید ، باید درخواست اقامت مجدد خود را دو ماه پیش از اتمام مهلت به پلیس ترکیه بدهید و مراحل قانونی دریافت اقامت بیشتر را پشت سر بگذارید.

دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

مزایای دریافت اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

اگر به مهلت بیشتر برای ماندن نیاز داشته باشید ، از طریق اجاره خانه این امکان برای شما فراهم می شود.

  1. پس از دریافت اقامت کوتاه مدت می توانید ، نسبت به مجوز کار یا تحصیل در این کشور اقدام نمایید.
  2. دریافت اقامت از طریق اجاره خانه ساده ترین و کم هزینه ترین روش برای دریافت اقامت کوتاه مدت در این کشور است.
  3. با اخذ اقامت کوتاه مدت می توانید ، برای دریافت ویزای کشورهای اروپایی اقدام نمایید.

هزینه اجاره خانه در ترکیه در سال ۲۰۱۹

برای اجاره خانه در ترکیه سالانه حدود ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ هزار لیر نیاز است. به علت موقعیت و شرایط خانه ها در شهرهای مختلف قیمت ها متنوع و دایم در حال تغییر است. برای آگاهی از قیمت های مقطوع و دقیق می توانید با مشاورین املاک نود تماس بگیرید و اطلاعات کامل و جامع در رابطه با هزینه اجاره خانه در ترکیه در سال ۲۰۱۹ دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE