جدیدترین اخبار ترکیه

جدیدترین اخبار در مورد اقامت و هزینه های ترکیه

اخذ اقامت دائم ترکیه با خرید خانه در سال ۲۰۱۹

اقامت دائم ترکیه با خرید خانه

آیا قصد خرید خانه و اخذ اقامت ائم ترکیه را دارید؟ آیا دوست دارید در کشوری اروپایی زندگی کنید؟ برای اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک همراه مشاورین املاک نود باشید.

اقامت ترکیه از طریق خرید ملک راهی آسان ، مطمئن و بی درد سر برای افرادی است که قصد دریافت حق شهروندی ترکیه را دارند. در سال ۲۰۱۹ از آن جا که دولت ترکیه قصد رشد و توسعه همه جانبه کشورش را دارید ، در قوانین خرید و فروش ملک به اتباع خارجی تجدید نظر کرده و بسیار از قوانین سخت و سفت را حذف کرده است. برای خرید خانه و اخذ اقامت ترکیه با مشاوران املاک ۹۰ همراه باشید.

همچنین بخوانید: شرایط و چگونگی اخذ اقامت دائم در ترکیه در سال ۲۰۱۹

خرید خانه و اخذ اقامت دائم ترکیه در سال ۲۰۱۹

برای این که اتباع خارجی بتوانند ، اقامت ترکیه را دریافت نمایند ، چندین راه وجود دارد. سرمایه گذاری در اقتصاد و تجارت ، سرمایه گذاری در صنایع ، سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و ارائه خدمات گوناگون به مردم و مسافر این کشور ، راه اندازی کسب و کار تازه و به خدمت گرفتن نیروی بی کار ، ادامه تحصیل و یا پناهندگی سیاسی از جمله راه هایی است که می توان از طریق آن اقامت این کشور را برای چند سال یا برای همیشه دریافت نمود.

اخذ اقامت دائم ترکیه با خرید خانه

اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک

در میان راه هایی اخذ اقامت این کشور ، اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک مطمئن ترین و آسان ترین راه برای دریافت اقامت دائم و برخوردار بودن از حقوق شهروندی در این کشور است. مشاوران املاک ۹۰ ، با کارشناسان مجرب و کارآزموده برای اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک می توانند ، متقاضیان را راهنمایی نمایند.

خرید خانه در شهرهای مهم و اقتصادی ترکیه در سال ۲۰۱۹

در همه شهرهای مهم و اقتصادی ترکیه (استانبول ، آنکارا ، ازمیر، آنتالیا ، آلانیا  ، کوش آداسی و …) آپارتمان های لوکس و مرفه و خانه های ویلایی به بازار فروش عرضه شده است که هر کدام مناسب  با قدرت خرید قشری خاص از متقاضیان است. اگر مایه دار هستید و به اقامت در آپارتمان های لوکس عادت دارید ، لوکس و مرفه ترین خانه های استانبول را در منطقه بکتیتاش خریداری نمایید.

اگر در صنعت گردشگری فعالیت دارید ؛ خانه و آپارتمان های ازمیر ، آلانیا و کوش آداسی برای شما مناسب تر است. اگر فعالیت اداری و تجاری دارید ، در آنکارا ( مرکز و پایتخت ) آپارتمان و خانه خود را تهیه نمایید.

آیا با خرید خانه می توان اقامت دائم ترکیه را دریافت کرد؟

بله با صرف ۲۵۰ هزار دلار در خرید ملک در ترکیه می توان در عرض مدت اندکی اقامت دائم این کشور را دریافت نمود. در صورتی که مبلغ شما کمتر از ۲۵۰ هزار دلار آمریکا باشد ، باید تا ۵ سال اقامت موقت داشته باشید. پس از پس سال اقامت دائمی در ترکیه می توانید برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمایید.

اقامت دائم ترکیه با خرید خانه

دریافت اقامت موقت در ترکیه

هر ساله به مدت یک سال درخواست اقامت موقت برای متقاضی صادر می شود و ۴۰ روز قبل از اتمام مهلت باید نسبت به مجوز اقامت سال بعد اقدام کرد. تا ۵ سال این روند ادامه دارد و تا این ۵ سال هر سال ۳۰ روز (۱۵ روز شش ماه اول و ۱۵ روز در شش ماه دوم) فرصت دارید که ترکیه را ترک نمایید. برای دریافت راهنمایی های بیشتر با مشاوران املاک ۹۰ در تماس باشید.

دریافت مشاوره در رابطه با خرید خانه و اخذ اقامت ترکیه

مشاوران املاک ۹۰ در زمینه خرید ، فروش و اجاره آپارتمان های لوکس و مرفه در مناطق بالا شهر ، آپارتمان و  خانه های معمولی و متوسط و در خرید و فروش خانه های گران قیمت کم بها به همه متقاضیان ملکی مشاوره می دهند و از ابتدا تا پایان فرایند خرید و فروش و اجاره ملک به متقاضی ملکی کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE